>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłka nożna kobiet

bfred 294,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje Euro U19 Kobiety
Godzina: 11:00
Spotkanie: Kosowo u19 vs Luxemburg19
Typ: over 3,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Mam dziwne wrażenie że tutaj mogą być baty dla Luksemburga. Kosowo to nie jest zła drużyna wystarczy spojrzeć po ostatnich wynikach z drużynami poziomu Luksemburga - gładko ogrywane Mołdawia, Czarnogóra, Cypr..i to po parę do zera. Star udany 5-0 ze śmiesznym Gibraltarem a co będzie z Luksemburgiem? O 1 miejsce będzie walka z Izraelem który wymęczył tylko 1-0 ale...no nie wiem tutaj na pewno dzisiaj 1-0 się nie skończy tak myślę. Meczy H2H nie widzę opieram się na ostatnich wynikach obydwu drużyn... Myślę, że może być jakieś 3-1. Powodzenia:)
 
bfred 294,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje Euro U19 Kobiety
Godzina: 10:30
Spotkanie: Kosowo u19 vs Izrael 19
Typ: BTS
Kurs: 1,66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz zaraz więc szybko. Obie drużyny liderują w tabeli i walka będzie o 1 miejsce gdyż tylko ono daje awans. Oba zespoły nie straciły jeszcze gola więc dzisiaj...jest na to czas moim zdaniem. Izrael po małym falstarcie z Luksemburgiem tylko 1-0 pozbierał się i rozniósł Gibraltar 12-0 z którym Kosowo wygrało "tylko" 5-0. Z kolei z tym samym Luksemburgiem gładko 4-0. Pachnie mi tutaj bardzo BTS a kurs znakomity nie wierzę tutaj w 0-0 ani murowanie bramki jedne gol i będą następne. Sądzę, że drużyny wyrównane a Izrael trochę niedoceniany przez buczków. Próbuję BTS i ew. jako typ poboczny 2 na Izrael (kurs 3,60!). Myślę, że warto. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2150
Do góry Bottom