>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Piłka do nogi do ok 120zł

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jako że jest to forum bukmachersko/sportowe myśle że pryznajmniej przez jakiś czasmi tego tematu modzi nie usuną ????
a więc tak

chce kupić jakąś piłke. póki co mam na oku tą http://allegro.pl/item631745422_adidas_terrapass_competition_meczowa_fifa_approved.html
oraz tą http://allegro.pl/item631152534_teamgeist_adidas_pilka.html
ta druga co prawda używana ale już nie replika a słyszłem że repliki są troche dziadowe.
więc jak mozecie doradzcie jakąs dobrą piłę ???? wiem że piłki selecta są dobre ale ponoc trochę twarde
nawierzchnia na jakiej śmigamy to trawa i na środku troche mocno zbitej ziemy ;) za jedną bramką drzewa , krzaki i siatka... na której dziś poszła Nike Mercurial Veer która naciesyliśmy się około 24h ???? więc gdzie i co warto kupic

z początku napaliłem się na tą http://cgi.ebay.com/2009-NEW-ADIDAS-CHAMPIONS-LEAGUE-OFFICIAL-MATCH-BALL_W0QQitemZ330328107638QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item4ce916ea76&amp;amp;_trksid=p3286.c0.m14&amp;amp;_trkparms=72%3A1205|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A0|293%3A5|294%3A50
tyle że myślałem że ona z anglii jest gdzie kupno nie było by problemem ...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
myślałem że teamgeist wszystkie są miekkie :| kurde jest jednak zachodu troche z kupnem gały
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Piłki &quot;najwyższe&quot; Adidasa to najlepsze piłki jakie są na rynku, co prawda są drogie ale opłaca się na 100% ...
 
A 0

auri

Użytkownik
Konrad poleciłbym Ci tą ostatnią co podałeś z Ebaya, bardzo dobra piłka.Mi nimi gramy u siebie w 5 lidze i są boskie ???? Kleją sie do nogi i nie są twarde ;) Ta 1 zreszta tez jest fajna ; )
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
tak właśnie chciałem ta z ebaya ???? tyle ze ona jest z USA ???? a wysylka 35 $ ????
a ta gloria wiem że jest super tyle że szkoda by juz mi jej było na nasze bojo no i cena troche juz nie mała
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Lalo a grałeś tym Selectem ?? też slyszałem dużo dobrego o tej piłce ale i tezż to że jest strasznie twarda , prawda too ??
pozdROWienia hehe ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Grałem gram i raczej będę grał :] Mamy w klubie treningowe i meczowe, Tobie wysłałem meczówki tyle że nie wiem czy ten model czy mamy wyższy ;) Czy twarde ? No nie wiem :p Jak masz 10 lat to słynna biedrona z biedronki będzie dla Ciebie twarda ???? Mi się gra dobrze ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nie no 10 to ja nie mam ???? tylko chodzi o to aby nie była zbyt twarda bo nie wszyscy grają w korkach a ta adasia F50 ??
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Gdzie Ty słyszałeś takie bzdury, że piłki Select są twarde?? Piłki Select oboko najwyższych modeli Nike, Adidas to najlepsze piłki. Co najlepsze dobra piłka firmy Select jest nie do zdarcia, bardzo długo się trzyma. Piłki Select są świetne, tymi najbardziej lubie grać. Dobrze się ją czuje, a do strzałów z dystansu rewelka. Z Adidasa to polecam najwyższy model Teamgeist, w klubie gramy najwyższym modelem, cena ponad 350 zł:-D
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
cena ponad 350 zł
no właśnie ???? nie wiem gdzieś czytałem na jakimś forum o Selectach. Więc w grze zostają ...

1. Adidas TeamGeist używka

2. Adidas F50+ ale chyna najmniejsze szanse

3. Europass Gloria trochę droga i będe musiał się zastanowić

4. Select Brillant no i ta. Nie wiem czemu ale do selecta nie mam przekonania ???? a i jeszcze gdzie znajde jakiś punkt odnosnie gwarancji chidzi mi o zasady korzystania aby pozniej w raie czego byla przyjesta reklamacja ;)
 
Do góry Bottom