>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

PHL - Polska Hokej Liga 2024/2025

R 1,2M

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna Hokej PHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy
Typ: GKS Tychy z dogrywką i karnymi
Kurs 1,45
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:
Oferta piłkarska wygląda słabo, więc czas na sport, którego dawno nie typowałem. Moje kroki pokierowałem w hokej i PHL. Bazując na statystykach i obecnej formie można śmiało stwierdzić, że Tyszanie mają minimalna przewagę i powinni to spotkanie wygrać. Ponieważ własne lodowisko mimo wszystko robi różnice to typ podpieram o wygraną GKS w dogrywce lub po karnych. Zagłebie w tym sezonie 3 wygrane i 5 porażek Wszystkie zwycięstwa odniesione nad najgorszymi ekipami w tabeli zajmującymi 3 ostatnie miejsca A Zagłębie jest 4 od końca. Tychy drugie w tabeli z 7 wygranymi i dwiema porażkami. To daje podstawy sądzić, że dzisiejsze spotkanie zakończy się wygraną GKS.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2240
maniek81 421K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Sanok - Sosnowiec [2] 1.42 forbet
2-1, słaby mecz Sosnowca

Dzisiaj spróbuję typu z naszej hokejowej ligi. Do Sanoka przyjeżdża Sosnowiec, który całkiem dobrze sobie radzi. Ostatnio wysoka wygrana z Podhalem 11-1, wcześniej wygrana w Krakowie z Cracovią, czy też w Jastrzębiu. Widać, że funkcjonuje to całkiem dobrze i potencjał na wygraną w dzisiejszym spotkaniu jest także. Ciekawostką jest też fakt, że drużyna z Sosnowca do tej pory więcej punktów zdobyła na wyjazdach, niż w meczach domowych. Sanok z kolei wygląda mizernie, w 15 meczach zaledwie 2 zwycięstwa, tylko z najsłabszym w lidze Podhalem i te zwycięstwa nie były przekonywujące. Dzisiaj według mnie Sosnowiec powinien poradzić sobie i zainkasować zwycięstwo. Typ do dubla w sam raz, a można jeszcze zaryzykować nieco i zagrać handicap -1.5 po kursie 1.70.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom