>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PFL

Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Olivier Aubin-Mercier @1.94
Biorę z uwagi na to, że Burgos idzie tutaj wagę wyżej, naturalnie walczył w piórkowej, a Aubin-Mercier to kawał dobrego weterana, w sumie obaj są dobrze obici, jedna z ciekawszych walk dzisiejszej karty PFL.
Burgos ze swoim zasięgiem i dobrym TDD dawał radę w piórkowej, ma solidne zwycięstwa na swoim koncie, jednak to wszystko wagę niżej i nie walczył z tak mocnym grapplerem jak Kanadyjczyk, uważam, że to odegra tutaj kluczową rolę, Kanadyjski Gangster ze swoim Judo zapisze sobie wygraną na kartach punktowych, uważam, że zgarnie te dwie rundy, w dodatku sędziowie w PFL lubią tych swoich zawodników.
Olivier jest na fali 6 zwycięstw z rzędu w PFL, z dobrymi rywalami, rok temu wygrał już turniej o 1mln $ w wadze lekkiej.


Brandon Jenkins @1.75
Kurdę, tutaj to sam nie wiem czemu taki kurs na Jenkinsa? Miałem tego nie grać żeby nie wpaść w jakąś pułapkę, ale ten Juusola jest strasznie słaby, ostatnio Wittner robił z nim co chciał w oktagonie, ogólnie gość ma 2-6 w ostatnich walkach i przegrywał z bardzo przeciętnymi zawodnikami, gdzieś na LFA czy po drodze zaliczając mniejsze eventy w Kalifornii, wpadł nawet na Eagle FC do Khabiba, gdzie też został wyjaśniony przez Handessona Ferreire. Nie wiem jakim cudem on się wgl znalazł w tym turnieju PFL, ale ok. Może po to żeby Jenkins zrobił na nim jakieś fajne KO do highlitów? Jenkins to w sumie typ takiego szalonego bitnika i niby mógłby tutaj wyłapać w kontrze jak za bardzo się zapędzi, jednak nie sądzę, moim zdaniem Jenkins wychodzi tutaj zwycięsko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1195
Do góry Bottom