>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PES 2011

ted 10,4K

ted

Forum VIP
Co sądzicie o tej grze? Zrobiłem przeskok z 2008. Z tego co wiem oparta jest już na nowym silniku gry. Jednak mam kilka zastrzeżeń.
-zmiana zawodników, leci piłka wprost do mojego piłkarza a i tak nie jestem w stanie zmienić kursora na niego, przez co ten mija się z piłką
-strzały, po co jest taka duża skala mocy strzału jak przy 1/5 tego już nad bramką piłka leci
grafika OK, trochę więcej trików, podania na wybieg i góra też trochę bardziej rozbudowane
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Ted --&gt; Sprzedaj PES&#39;a i kup FIFE. W PESa gram od poczatku istnienia tej gry i PES2011 jest najgorsza wersją tej gry... Strzaly random, pilkarze odbijaja sie od siebie, szok, jak mogli skopać taką grę... W PES11 zagralem 300 meczy online i pewnego dnia wujek podsunal mi FIFE11 (Też byly zapalony gracz PES) , zagralem doslownie 1 mecz i szok, gra jest idealna w każdym %, strzaly, zwody, podania. Na prawdę odstaw PESa, szkoda czasu, a i tak nigdy nie nauczysz się w tej grze strzelać dokladnie tam gdzie chcesz ????
 
B 12

bookman

Użytkownik
ja gram nadal w pesa 04 i chyba jestem juz mistrzem tej gry, bo gram odkad powstała, wiecie cos ciekawego dotyczace tego pesa ? pozdrawiam
 
Do góry Bottom