>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PES 2009 - problem...

ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Witam

Przedstwie sprawe:

Aby móc pograć sobie w PESa 2009 zainstalowałem nowego Windowsa.
Chciałem aby komp był odświeżony i dobrze chodził, ale po wgraniu gry nie jestem zadowolony:kwasny4565: Troche przycina i nie gra sie anjlepiej. To są minimalne wymagania do gry oraz jaki posiadam sprzęt:



Oraz ustawienia na jakich gram (bardzoo niskie)



Nie wiem w czym problem...

Mam nadzieje, że ktoś może pomóc.

Pozdrawiam
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
moze zainstaluj sobie najlepsze sterowniki do twojej karty graficznej , mailem duzo tego typow problemow lecz po instalacja najwydajnieszych sterow widac bylo znaczaca roznice
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
spróbuj sobie ustawic lepsza grafike, bo na low i mi przycina
daj medium i rozdzielczosc odpowiadajaca twemu monitorowi
1024x960 najlepiej
i odznacz use frame skipping
i tak jak konrad napisal
sterowniki+diretx
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Dobra panowie, jak już jest ten temat to ja też napiszę mój problem z PES-em ...
Gram np. Ligę Mistrzów i nagle wszystko się psuję, wyskakuję błąd i wychodzi z gry ... I nie zagrasz już tą drużyną dalej, przeważnie po którymś meczu wyskakuję ten błąd ( ćwierć finał , pół finał - dlatego nie wygrałem jeszcze LM ???? ???? :p )
To samo mam w Become Legend ;/
Myślałem że save mogą być przyczyną ale nawet jak grałem i zapisywałem na dwóch innych i tak nie szło wejść ;|
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Wiem że jest słąby, ale według programu wszystko jest ok i powinno wystarczyć aby grało się płynnie. Minimalne wymagania są spełnione. Nie oczekuje pięknej grafy i itp...
no tak, ale wiesz to roznie bywa.. kazda np. karta graficzna ma swoja wlasna specyfikacje i niby np. moze miec wystarczajaco pamieci ale czegos innego nie wystarczajaco..
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ściągłem nowe sterwoniki, próbowałem ze zmianą rozdzielczości i detali. Odznaczyłem use frame skipping ale gdy toz robiłęm to tak zacinała się gra że tak to jeszcze nigdy nie widziałem:-? Directx wgrany z płyty wraz z grą, ehh trudno. Może jeszcze coś znajdę na jakimś forum itp.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ustaw sobie rozdzialke na pulpicie np 800x600 i i podobna w grze , gdy juz wejdziesz do pesa wcisnij okienko windows aby wyjsc na pulpit , wtedy nacisnij ALT+CTRL+DEL i wtedy znajdz proces pes2009.exe prawoklik na to i ustaw priorytet na wysoki. Po za tym moze SP2 cos pomoze.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dobra panowie, jak już jest ten temat to ja też napiszę mój problem z PES-em ...
Gram np. Ligę Mistrzów i nagle wszystko się psuję, wyskakuję błąd i wychodzi z gry ... I nie zagrasz już tą drużyną dalej, przeważnie po którymś meczu wyskakuję ten błąd ( ćwierć finał , pół finał - dlatego nie wygrałem jeszcze LM ???? ???? :p )
To samo mam w Become Legend ;/
Myślałem że save mogą być przyczyną ale nawet jak grałem i zapisywałem na dwóch innych i tak nie szło wejść ;|
A grasz na fixsie której grupy?
 
Do góry Bottom