>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pending bonus

G 0

greg9872

Użytkownik
czy moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z pendin bonusem w celeb poker wpłaciłem wczoraj 21 euro i otrzymałem 42 euro pending bonusu mam 289 rk alena koncie bonusowym nie mam nic mam tez 32 frequent player point ,dzisiaj zapytałem sie dlaczego nie mogę grac za te pieniadze z bonusu i otrzymalem taką odpowiedz No this is how much rake you have contributed to the pots while playing
poker. When you contribute €50 to the pots then €10 will be given to your
real money account.


proszę o wyjasnienie bo z angielskimu mnie słabo
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
czy moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z pendin bonusem w celeb poker wpłaciłem wczoraj 21 euro i otrzymałem 42 euro pending bonusu mam 289 rk alena koncie bonusowym nie mam nic mam tez 32 frequent player point ,dzisiaj zapytałem sie dlaczego nie mogę grac za te pieniadze z bonusu i otrzymalem taką odpowiedz No this is how much rake you have contributed to the pots while playing
poker. When you contribute €50 to the pots then €10 will be given to your
real money account.


proszę o wyjasnienie bo z angielskimu mnie słabo
pending bonus, to znaczy że bonus zostanie wypłacony, lecz skoro to poker to ja przypuszczam że musisz ugrać daną liczbę rąk !
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Pending bonus - to bonus który jest zamrożony, musisz ugrać daną ilość rąk aby nim operować. W tym przypadku za 50 euro rake-u dostajesz 10 euro na konto.
 
Do góry Bottom