>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pedro Pauleta

Status
Zamknięty.
O 0

ojciec-dyrektor

Użytkownik
Witam.Jako ze nie wiedzialem w jakim dziale dac ten temat to dalem go tutaj bo pauleta jest pilkarzem francuskiej ligi.Jesli wybralem zly dzial, prosilbym o przeniesienie tematu :p

Zamierzam postawic na tego pilkarza, ze zostanie krolem strzelcow MŚ.Tylko w tym problem ze nie mam zadnych informacji o jego formie, strzelonych bramkach w ostatnich meczach, prosilbym o jakiekolwiek informacje........
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
temat powinien być bardziej w dziale MS, ale tu też możę być ????

A co do Paulety to z tego co słyszałem to on nie jest powołany na MŚ... Napastnikami są: Trezeguet, Henry, Saha, Wiltord, Govou...
 
riczard 0

riczard

Użytkownik
A co do Paulety to z tego co słyszałem to on nie jest powołany na MŚ... Napastnikami są: Trezeguet, Henry, Saha, Wiltord, Govou...
Mocne! ????

A Pauleta w meczach kontrolnych przed mundialem był w dobrej dyspozycji i trafiał do siatki...istnieje duża szansa że zostanie królem strzelców o ile Portugalia coś zwojuje na tym turnieju bo jak polecą w 1/8 max. w 1/4 to Pauleta może nie strzelić dość dużo bramek...lepiej stawiać na jakiegoś napastnika,który ma duże szanse na dotarcie ze swoją reprezentacją do finału ???? np.Żurawski ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
upss.... ale się pomyliłem.... przez te mistrzostwa chyba... takie zamieszanie... dzięki za poprawienie mnie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom