>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Matchplay 2015 - Blackpool (18-26.07.2015)

Status
Zamknięty.
top1 373

top1

Użytkownik
Simon Withlock vs Ian White 2 @1,8 ✅
Ian White -2.5 handicap @2.5 ✅
Withlock zagrał z Klassenem swój najlepszy mecz w ciągu ostatnich kilku tygodni, ale dzisiaj za rywala ma Whita który ma za sobą bardzo dobry sezon, w pierwszym meczu turnieju również pokazał, że formy nie stracił jak wielu innych zawodników. Nie sądzę, żeby Withlock postawił wyżej poprzeczkę niż Bunting w pierwszej rundzie.
Statystyki podał bam nie ma co powtarzać.

Najwięcej 180 Adrian Lewis @1.25 ⛔
Price asem w maxach nie jest, w pierwszym meczu wymęczył 2. Dzisiaj nawet jak podkręci i rzuci ze 4 to Lewis i tak będzie lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Adrian Lewis v Gerwyn Price
Typ: Adrian Lewis wiecej 180&#39;s @ 1,25 ⛔ 9-9 WTF?!

Gary Anderson v Mensur Suljovic
Typ: Gary Anderson więcej 180&#39;s @ 1,16 ✅
Michael van Gerwen v Jamie Lewis
Typ: Michael van Gerwen @ 1,03 ✅
Phil Taylor v Andy Hamilton
Typ: Phil Taylor @ 1,083 ✅

AKO: 1,62 @ Bet365 6/10j ⛔

Nie mam specjalnej ochoty tego grać, ale coś trzeba podać. Jak na razie same niespodzianki w turnieju. Kursy bardzo niskie, wręcz zaniżone. Ale uzbierałem takie ako i zagram to dość mocno.
Price i Suljovic to solidni zawodnicy, dobrze punktują, ale nie maksami. Jak zrobią 3-4 maksy to będzie dobrze. Adrian i Gary wręcz przeciwnie, oni uwielbiają maksy i nie sprawia to im większego problemu.
Dokładam do tego zwycięstwa Van Gerwena i Taylora. Kurs 1,03 na MVG jest żałosny, ale nie widzę tutaj możliwości, żeby Jamie Lewis wygrał, a podbić ako z trzech spotkań czymś trzeba. Taylor rozjedzie Hamiltona, podobnie do MVG.

Simon Whitlock v Ian White
Typ: Najwyższy checkout powyżej 120,5 @ 1,33 ⛔
Michael van Gerwen v Jamie Lewis
Typ: Najwyższy checkout powyżej 120,5 @ 1,33 ⛔
AKO: 1,768 @ Marathonbet 4/10j ⛔

Obniżonie linie w Marathonie, do tego o dziwo wysokie limity na zakłady, ja zagram. Whitlock z White&#39;m będzie zacięty mecz, jakiś checkout 121 lub wyżej zrobią. Do tego myslę, że Michael van Gerwen też zrobi coś wysokiego, skończone pewnie bullem.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Taśma na 2 rundę
MVG więcej 180&#39;s ✅+ Lewis więcej 180&#39;s ⛔+ Anderson więcej 180&#39;s + Taylor win
AKO: 2.03/Unibet
Stawka: 1.5/10j


Wczoraj zmęczony byłem i źle policzyłem legi w meczu Wrighta z Gildingiem. Pograłem underek i teraz siedziałem zestresowany pod czas tego meczu. Typ na under 21.5 lega jednak siadł i mam pieniążki na tasiemkę, która wam rzucam. Typ na maxy spoconego i Andersona był już wcześniej komentowany. Oboje żyją maxami i zrobią ich pewnie przynajmniej 3 więcej od swoich rywali. Lewis gra już dziś i myślę, że spokojnie wygra to spotkanie robiąc około 8 maxów. Gary gra z Mensurem, który pokonał Jenkinsa jednak rzucił tylko 2 maxy. Anderson chcąc ustrzelić trebla powinien pokonać Suljovicia a do tego potrzebne mu są 180&#39;s, których rzuca dużo. Dalej mam typ na więcej maxów MVG. W pierwszym spotkaniu miał ich tyle samo co Benito jednak dla mnie Benito jest dużo lepszym darterem od Lewisa. Nie widzę opcji aby MVG stracił więcej niż 6 legów co pisałem już wcześniej a maxy lubi rzucać, więc 5 myślę, że rzuci a jego rywal raczej wątpię. I na koniec wygrana Phila, który powinien się rozprawić z Hamiltonem bez większego problemu. Jak dla mnie fajny kuponik, który można przyładować jednak moim głównym typem na tą rundę jest MVG z handi.
To co się stało w meczu Lewis z Pricem jest dla mnie dziwne... Dużo ludzi wjebało siano przez ten typ :/
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Lewis-Price 8-8
Lewis więcej 180-tek 1.25 b365
⛔ Tragedia...
Rzuciłem już jeden bet na ten mecz, czyli czysta wygrana Spoconego Adriana, ale tutaj widzę podobną okazję, a kurs jeszcze lepszy. Jackpot pokazał w pierwszej rundzie, że swobodnie czuje się na t20, Gerwyn za to miał z tym problem i ledwo wcisnął 2 maxy. Tak jak już było wyżej napisane, nawet jak Price wyskoczy z jakimiś 4 180-tkami, to i tak Adrian go przebije.
Anderson-Suljovic 9-4
Anderson więcej 180-tek 1.16 b365
✅✅✅ IZZI
Identycznie jak w przypadku powyżej, tutaj też opisywałem krótko spotkanie i stawiam czysto na Latającego Szkota. Maxy to tutaj podobna kwestia, a o tym elemencie u Mensura pisałem przy okazji pierwszej rundy i sprawdziło się w 100%.
Taką kombinację można próbować w dublu, jednak kurs jest mizerny, bo 1.45 w b365. Osobiście dorzucam sobie debel Pavic/Venus i gram taki trebel w Uni z kursem 2.14.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Niestety Lewis wczoraj zniszczył tyle kuponów, że wielu pewnie zrezygnuję już z typowania tego turnieju. Ja mam jeszcze typ na ćwiartki ale dorzucam coś ekstra od siebie. Myślę, że będę miał plusik na ćwiartkach, więc mogę sb pozwolić na takiego wariacika.
Wade C/O over 120.5 ✅+ Suljović under 3.5 - 180&#39;s⛔ + Phil Taylor (-5.5) ✅
AKO: 5.92/unibet
Stawka: 0.75/10j

Zacznę może od ostatniego typu. Gdy zobaczyłem drabinkę to spodziewałem się fantastycznego spotkania w 2 rundzie między Barneyem a Philem. Niestety Holender jest całkowicie pod formą i odpadł już w pierwszej rundzie z Hamiltonem. W drugiej jednak czeka na niego Taylor, który w pierwszym meczu zmiażdżył &quot;Big Johna&quot; oddając mu tylko 2 legi. Dzisiaj to samo zrobi z Hamiltonem i odda mu maxymalnie 5 legów na moje, więc handi wydaje się bardzo fajną opcją w tym spotkaniu. Dalej mamy typ na C/O Wade. Trzeba przyznać, że Anglik wszedł na wyższy poziom i dla mnie może być jeszcze czarnym koniem tego turnieju. W pierwszej rundzie pokonał Kyle Andersona ze średnią na poziomie 103 oraz 43% na podwójnych. Moim zdaniem robi to bardzo dużo wrażenie. Nie mniej idę jednak w tym spotkaniu w jego C/O. W pierwszym spotkaniu zszedł z 121 i właśnie jest to minimalny zamek jaki musi zrobić. Wade nie rzuca może zbyt wielu &quot;maxów&quot; jednak słynie z tego, że kończy dobre zamki. Wydaję mi się, że w meczu Dolanem będzie miał sporo szans na przełamania a żeby to zrobić najczęściej trzeba kończyć wysokim C/O. Jak dla mnie jest to wstanie zrobić bez większych problemów. 20 legów i tylko 2 &quot;maxy&quot; to wynik Mensura w jego wygranym spotkaniu pierwszej rundy z Terrym Jenkinsem. Jak wiadomo Austriak nie jest maszyną do rzucania 180&#39;s i mimo tego, że w pierwszym spotkaniu rzucił bardzo dużą ilość 100 i 140 to 180 nie są jego mocną stroną. Wydaje mi się, że Anderson nie pozwoli mu za długo dziś pograć i ogra go oddając mu maxymalnie 7 legów. Co za tym idzie nie pozwoli mu rzucać za dużo maxów. Ten trebelek mi się uroił w głowie gdy nie mogłem spać. Gram za drobno dla lepszego oglądania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Ten turniej to jakieś jaja ... Mam już ogromny minus i nic mnie nie uratuje, w związku z czym podaję prawdopodobnie ostatni typ z tego turnieju.
Phil Taylor v Andy Hamilton
Typ: 9-dart finish @ 26,00 Bet365 1/10j ⛔ 9-lotka nie wpadła w D12 ????

To jest turniej Taylora, przed rokiem dokładnie w 2. rundzie, dokładnie we środę, dokładnie w meczu, który był jako 3. w kolejności podczas sesji zrobił 9-dartera. Oczywiście to nie ma żadnego znaczenia, jedynie może być zbiegiem okoliczności. Taylor w 1. rundzie z Hendersonem atakował tę &quot;9&quot;, niepotrzebnie pchał drugiego maksa i nie trafiał 6-ej w kolejności lotki. Dzisiaj powinien schodzić na dół i zostawić sobie 144 lub 147. Czuję to, że dzisiaj znów to zrobi ????
Do tego mam przeczucie, że dzisiaj ktoś zrobi 170 checkout. I będzie to w meczu Chisnall - Brown albo Anderson - Suljovic. Wszyscy czterej lubią ustawiać 170, w momencie, gdy nie wchodzą potrójne. Anderson chyba najczęściej zapina 170 w ostatnim czasie. Dystans długi co zdecydowanie sprzyja. Kursy odpowiednio @ 6,50 i @ 7,00 Bet365.
https://www.youtube.com/watch?v=_AhvmOLh27Q
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Powiem wam Panowie, że mnie ten turniej troszeczkę oskubał... Nie chce robić podliczenie samego turnieju ale wyjdę tutaj biednie. Naprawdę nie wiem czy coś jeszcze próbować. Ale Anderson zniszczył typ na ćwiartki i jestem strasznie zawiedziony. Do tego gdyby nie ta jedna 180 Mensura to cieszyłbym się jak małe dziecko a tak bieda. Jak będzie mieli jakieś fajne typy to rzucajcie.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Przed nami faza ćwierćfinałowa, pary prezentują się tak:
Peter Wright vs. Gerwyn Price
MVG vs. Ian White
Taylor vs. Chisnall
Wade vs. Suljović
Dwa pierwsze spotkania odbędą się dzisiaj a drugie dwa spotkania odbędą się jutro. Kto pierwszy wygra 16 legów ten przechodzi do półfinału. Zawodnicy muszą jednak mieć przewagę dwóch legów jeżeli nie uda im się tego zrobić to 37 leg jest decydujący. Jak na razie niespodzianka goni niespodziankę. Przedwczoraj odpadł Lewis, wczoraj Anderson. Czyżby dziś miał odpaść Wright albo jeszcze śmieszniej MVG? Wydaję mi się, że Holender nie powinien mieć problemów z Ianem Whitem i proponuję zagrać na niego handi (-6.5). Kursik kręci się okolicach 1.85-1.90. MVG wreszcie jest sobą, to co pokazał z Lewisem to była klasa sama w sobie. Świetnie na dublach, dobra średnia i wykręca swój ryj w taki sposób, że chce mi się go oglądać. Ian zaś wrócił z dalekiej podróży i wygrał 7 kolejnych legów z Whitlockiem. Fenomenalna sprawa za, którą go podziwiam jednak jak dla mnie żeby pokonać MVG na takim dystansie musisz być regularny a tego Whitowi brakuję. Potrafi rzucać 180&#39;s i proponuje także zagrać jego over 7.5 maxów po linii 2.0. Wrighta i Taylora odpuszczam z typowaniem, bo oboje mogą przegrać swoje spotkania mimo, że są lepsi od swoich przeciwników. Można spróbować jakieś więcej maxów Chizziego czy też Wright więcej maxów ale to nawet nie patrzyłem na kursy. Jest jednak mecz, który będzie kończył półfinały. Mecz, który nowych kibiców darta pewnie by zniechęcił do oglądania, bo gra dwóch zawodników, którzy są strasznie mało widowiskowi. Oboje rzucają bardzo mało maxów i swoją grę opierają na wielu 140 oraz dobrych dublach. Dlatego myślę, że warto tutaj poszukać jakieś overu C/O. Jednak ja spróbuję zagrać na Suljovicia, które lubię a jest czarnym koniem tego turnieju. Wyrzucił już mojego ulubieńca Jenkinsa oraz MŚ Andersona. Jak dla mnie takie coś nie może zostać przepuszczone i kurs 5.20 pobieram z pocałowaniem ręki. Oczywiście za drobne, bo tutaj już za dużo niespodzianek było. Warto także przyjrzeć się typowi na 9-Dart finish w turnieju po kursie 2.85 jaki widziałem w sportingu. Były już dwie próby na 9 lotkę jednak obie chybione przez Vincenta i Taylora. MVG nie dostał jeszcze swojej szansy a Phil jest w gazie. Obaj Panowie mogą to zrobić a nie można także zapomnieć, że Peter jest mega grożny. Także spróbować warto!
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Dobra bylo granie (wielka klapa) byly niespodzianki, czas na jakies zyski !
Na dzis znalazlem pare typow, ktore imo sa warte grania i mozna bedzie ladnie zarobic.

Wright-Price

Gerwyn Price. Gosc gra na ten moment turniej zycia. Pokonal on tzw. spoconego Adrianka i awansowal do kolejnej rundy. Malo tego nawet w 180&#39; ,,zremisowal &#39;&#39; on ze spoconym. Pytanie czy dzisiaj powtorzy ten wynik ?!
Dystans meczu sie wydluza, co przemawia za Peterem. Pod koniec spotkania Price nie mogl juz utrzymac swojego poziomu i sr. leciala w dol. Poczatek spotkania mial wysmienity i lapal breaka za breakiem. Dlatego na te spotkanie znalzlem ciekawy typ w calorocznym
Price prowadzi po 6 legach, a Wright wygrywa mecz @6,50⛔
Price musi od samego poczatku wskoczyc na kosmiczny dla siebie poziom by moc zagrozic Szkotowi. Do tego Peter miewa ciezkie poczatki dlatego widze w tym typie i kursie dla siebie duze value.
Wrighta po 1,30 na tym turnieju nie ruszam. World cup cos tam w strzalki pokazal, ze nie tacy faworyci tutaj juz przegrywali.
Do tego klasycznie wiecej 180&#39; u Wright @1,70.⛔ gdyby nie ostatni mecz Price i te 8 180&#39; kurs wynosilby tutaj max.1,4 Dlatego warto tutaj grac jest value.

Do tego lekko White +6,5 @1,90.✅✅ Ian pokazuje, ze forma go nie odpuszcza i jak dla mnie bedzie tutaj walczyl do ostatniej lotki, a ze zejsc z wysokich liczb potrafi juz pokazywal, wiec pare legow urwie, a moze i nawet zlapie MvG w gorszej formie dnia . ????

P.S zwazywszy na to, ze ten turniej to jedna wielka katorga i niespodzianki. Typy w meczu Petera 2/10, 180&#39; 3/10, a White 1,5/10
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Peter Wright v Gerwyn Price 1 @ 1,33 marathonbet ✅ 16-7
Peter Wright v Gerwyn Price 1(-2,5) @ 1,55 marathonbet ✅ 16-7
Peter Wright v Gerwyn Price więcej 180&#39;s 1 @ 1,80 sportingbet ⛔ 6-6
Krótko, bo mecz za chwilkę. Gerwyn już swoje zrobił. Życiówka, jak siemasz. Dziś lepiej, niż w 2.rundzie nie zagra. Baaa, przewiduję statystyki podobne do tych z 1.rundy, choć nie zdziwi mnie średnia under 90. Niespodzianki nie będzie, absolutnie. &#39;Wąż&#39; w gazie. Niby w drugim meczu nieco słabiej zagrał, ale i tak było elegancko. Kiedy było trzeba, to depnął i odjechał, mimo mizernego początku. Robi średnie pod 100, rzuca sporo maksów, do tego dubel nie najgorszy. Izi będzie. 180&#39;s też wejdą. Wright zrobi coś ~7, Price może ze 4.
Michael van Gerwen v Ian White c/o 170 over 0,5 @ 6,00 WilliamHill ⛔ 0
Miałem grać over u &#39;Shreka&#39; po @ 7,9 w SB, ale kursiwo z WH też mnie rajcuje. Nieco niższe, owszem, ale i White stać na maksymalne zejście. Holender baja, no forma miód. Duży spokój i pewność siebie. Co tu kminić, kończenie przez dwa duble czy bicie &#39;50&#39; mówi samo za siebie. Anglik ? Potrafi depnąć, co pokazał chociażby w 2.rundzie. Siedzą mu potrójne 20, także izi. Czuję to, wejdzie.
Peter Wright v Gerwyn Price 1 @ 1,33 marathonbet ✅ 16-7
Peter Wright v Gerwyn Price 1(-2,5) @ 1,55 marathonbet ✅ 16-7
Peter Wright v Gerwyn Price więcej 180&#39;s 1 @ 1,80 sportingbet ⛔ 6-6
Michael van Gerwen v Ian White c/o 170 over 0,5 @ 6,00 WilliamHill ⛔ 0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
James Wade v Mensur Suljovic 1(-4,5) @ 1,79 Sbobet ✅ 16-11
Jaja jakieś z tym ćwierćfinałem Mensura. Żeby on jeszcze coś grał. Średnie 89 i 92, czyli mizeria, która trwa od dawna. Przy okazji 1.rundy pisałem -
Miał być szał ostatnio, a była lipa. Bez polotu Austriak.
Dubelek na under 33%. Z czym do ludzi !? Dziś będzie podobnie. Chociaż, Pany, niech on nawet depnie delikatnie, i co z tego ? Brak regularnosci. A Wade ? Wade w gazie. Z Andersonem super, z Dolanem to samo, choc ok, srednia nieco nizsza. Typowalem go przeca na potencjalnego finaliste, wiec o czym gadka. Lyknie Austriaka na miekko.

James Wade v Mensur Suljovic 1(-4,5) @ 1,79 Sbobet ✅ 16-11
http://affiliatesmedia.sbobet.com/redirect.aspx?pid=2181&amp;bid=1564
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Saturday July 25 (7pm-10pm)
Semi-Finals Best of 33 legs
Phil Taylor v James Wade
Michael van Gerwen v Peter Wright

Phil Taylor v James Wade 2 @ 4,33 bet365 ✅ 14-17
Phil Taylor v James Wade 2(+6,5) @ 1,58 marathonbet ✅ 14-17
Piękne kursiki, po prostu piękne. Handi szczególnie. Inni taki kurs mają na niższą linię. Dlaczego &#39;Maszyna&#39; ? Jest w gazie, od dłuższego czasu. Pisałem o nim przy okazji długoterminówek. Baaa, przeca w grze mamy finał MvG-Wade po @ 17 !
Wade ostatnio błysnął, rzucał niezłe oczka. Dawno niczego nie wygrał, więc może czas ? Wszyscy go zawsze skreślają, a on i tak robi niezłe wyniki. Stać go na to.
I co gra James ? Bajkę. Trzy mecze i trzy pewne zwycięstwa. W pierwszej rundzie z mocnym Andersonem, później ze słabym Dolanem, a wczoraj z Suljoviciem, który się postawił, ale tylko teoretycznie. Wade miał 13-6 i na luzaku nieco smrodu sobie narobił, no ale ogarnął sprawę. Widać w poczynaniach gościa dużą pewność. Wszystko wchodzi, nie ma krzywych minek, także jest szansa na coś wielkiego. Taylor nie taki straszny. Ok, gra fajnie, bardzo, ale to nie kosmiczny poziom. Pamiętajmy, że jeszcze jakiś czas temu Phil grał padlinę i odpalał sporadycznie. W tym turnieju wielki luuz. Rywali jednak nie miał mocnych, podkreślmy to. Najpierw kompromitujący się Henderson, później cienki Hamilton (lubię gościa, szkoda że tak kaleczy), a wczoraj Chisnall, który odjebał szopkę na dublach w ostatnich dwóch meczach i sam się pogrążył. A propos dubla - nie podoba mi się ten Taylora, jakiś taki malutki. Coś nie do końca tutaj gra, choć nie mówię broń allach, że jest źle, no ale &#39;Mocarz&#39; nie robi w tym elemencie sobie przewagi. Aha, jeszcze wrócę na moment do przed turniejowej kminki -
Koledzy już przypominali, Phil rządził i dzielił w tym turnieju od lat. I tu się zatrzymamy. Czas przeszły, właśnie. IMO w tym roku nie wygra. Ostatnio niby ruszył z kopyta, kręcił super cyferki, ale mnie to średnio przekonuje. Za dużo słabizny było w poczynaniach &#39;ThePower&#39; jeszcze nie tak dawno i stąd moje obawy. Poza tym mam czutkę.
Właśnie, czutka. Stąd też taki typeczek na dziś. Jakby komuś to nie wystarczało, to może cyferki ? One dużo mówią, bardzo. Warto zerknąć. Ten kursik over 4 na Wade nie za mocno przesadzony, co !? &#39;ThePower&#39;: 1.runda-Ave3-95.30, c/o 34%, 5x180&#39;s, HF 109, 2.-99.37, c/o 39%, 7x180&#39;s, HF 88, 1/4-102.71, c/o 48%, 6x180&#39;s, HF 161 &#39;TheMachine&#39;: 1.runda-Ave3-103.59, c/o 43%, 3x180&#39;s, HF 121, 2.-94.67, c/o 48%, 2x180&#39;s, HF 150, 1/4-100.20, c/o 44%, 4x180&#39;s, HF 108
Wade stać na zwycięstwo i to bez większych problemów. Dubel ma dobry, cyferki kręci duże, do tego jak to on, potrafi zrzucić coś dużego. Co ważne, 140 kręci, aż miło. Argumentów po jego stronie jest sporo. Kursy miód, nic tylko brać. Pięknie się zapowiada ! Michael van Gerwen v Peter Wright 1 @ 1,25 sportingbet ✅ 17-12
Michael van Gerwen v Peter Wright 1 (-4,5) @ 1,70 marathonbet ✅ 17-12
IMO zdecydowanie &#39;Shrek&#39;. Wright kozak, ostatnimi czasy tworzy bajkę, ale ona niestety zaczyna się coś zacinać. Czyżby przegrzewka ? Możliwe. Jak i dziś się trafi, to kaplica. Michael to wykorzysta, szybciutko. Z White na początku coś nie pykało i było 1-6 przez co ostatecznie wygrał do 13. Dziś już nie prześpi początku, bo wie że może narobić sobie smrodu, jak ostatnio, także będzie moc od 1.lega, jak z Lewisem. Holender w mojej ocenie wygra solidniejszym dublem i regularnością. Jemu bardzo rzadko zdarzają się przestoje. Niby handi duże, niby 1/2, niby &#39;Wąż&#39;, ale mnie to nie rusza. van Gerwen jest w transie. Poniżej cyferki, które też robią robotę.
&#39;MightyMike&#39;: 1.runda-Ave3-99.19, c/o 56%, 3x180&#39;s, HF 116, 2.-110.93, c/o 59%, 5x180&#39;s, HF 100, 1/4-102.04, c/o 41%, 12x180&#39;s, HF 156 &#39;SnakeBite&#39;: 1.runda-Ave3-108.13, c/o 50%, 4x180&#39;s, HF 161, 2.-95.65, c/o 36%, 10x180&#39;s, HF 77, 1/4-98.27, c/o 48%, 6x180&#39;s, HF 102
Phil Taylor v James Wade 2 @ 4,33 bet365 ✅ 14-17
Phil Taylor v James Wade 2(+6,5) @ 1,58 marathonbet ✅ 14-17
Michael van Gerwen v Peter Wright 1 @ 1,25 sportingbet ✅ 17-12
Michael van Gerwen v Peter Wright 1 (-4,5) @ 1,70 marathonbet ✅ 17-12
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
⛔P.Taylor-J.Wade
Wynik po 4.legach 2-2 @ 2,40 3-1
Bet365

Gramy pierwszy półfinał.Wg mnie szykuje nam się długie spotkanie.Taylor znakomita gra, w środę podejście na 9-dsrtera,wczoraj pocisnął Chizzy&#39;ego aż milo.Mowicie ze do tej pory w tym roku bez formy,jednak na ten turniej się spiął i widać jest forma.
J.Wade-cyt&quot;gra bajkę? na luzaku ogarnął?&quot; -Prawda jest taka,ze Suljovic wczoraj się spalił gdy nie trafił dabla na 13-12,potem przy swoim serwisie pewnie by doprowadził do remisu,ale co tam-mina Wade jakby miał 3kg w spodniach ????
Jakbym miał szukać niespodzianki to raczej w 2.polfinale. Oczywiście na win Taylora i Mvg są gówniane kursy,wiec omijam z daleka.
Pzdr
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
P.Taylor-J.Wade
Wynik po 4.legach 2-2 @ 2,40
Bet365
Gramy pierwszy półfinał.Wg mnie szykuje nam się długie spotkanie.Taylor znakomita gra, w środę podejście na 9-dsrtera,wczoraj pocisnął Chizzy&#39;ego aż milo.Mowicie ze do tej pory w tym roku bez formy,jednak na ten turniej się spiął i widać jest forma.
J.Wade-cyt&quot;gra bajkę? na luzaku ogarnął?&quot; -Prawda jest taka,ze Suljovic wczoraj się spalił gdy nie trafił dabla na 13-12,potem przy swoim serwisie pewnie by doprowadził do remisu,ale co tam-mina Wade jakby miał 3kg w spodniach ????
Jakbym miał szukać niespodzianki to raczej w 2.polfinale. Oczywiście na win Taylora i Mvg są gówniane kursy,wiec omijam z daleka.
Pzdr
Szkoda tego serwisu, bo pewnie by. Bajka była, ogarnął jak trzeba, a Suljovic cienki i tyle. Nie wyrywaj z konekstu, facet.
Bez odbioru.
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Miałem kończyć turniej, ale obok jednego typu nie mogę przejść obojętnie. Mamy półfinały, a w nich Phil Taylor v James Wade. Dla mnie ta para zawsze będzie się kojarzyła z 9-darterami, a o tym szczegółowo poniżej. Półfinał. Mówi się, że najlepsze mecze w turnieju to właśnie półfinały. Finał to finał, tam już nie będzie luzu. Dlaczego piszę luzu? Bo uważam, że Taylor spokojnie wygra. Wade może i grał dobrze, ale oprócz 1. rundy z Kyle Andersonem, to jakich miał rywali? Słabego Dolana? Czy słabego Suljovicia. Ano tak, Mensur ugrał aż 11 legów. Bo Wade sam mu oddawał te legi. Dobra, nieważne. Taylor na pewno niezaspokojony, 9-lotki nie trafił w 2. rundzie z Hamiltonem. Do tego ważna informacja (z przymrużeniem oka oczywiście) - ja dzisiaj nie oglądam, a jak nie oglądam to czasem wpadają 9-dartery ;)
Phil Taylor v James Wade
Typ: 9-dart finish @ 19,00 bet365 ⛔

Polecam obejrzeć poniższy filmik. Mecz Taylor - Wade, finał Premier League Darts 2010. Taylor robi 9-dartera w 2. legu. W 15. legu robi drugiego 9-dartera w meczu (dotąd tylko on zrobił 2x9-darter w jednym meczu). W 16. legu ma juz 7 perfekcyjnych lotek, ale myli się. Skończy dopiero ... zobaczcie sami ???? Kosmos ????
https://www.youtube.com/watch?v=ql3ZxqE-SAQ
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Sunday July 26 (7pm-9pm)
Final Best of 35 legs
Michael van Gerwen v James Wade

Michael van Gerwen v James Wade 1(-2,5) @ 1,444 sportingbet ✅ 18-12 Michael van Gerwen v James Wade 2 under 6,5 180&#39;s @ 1,727 sportingbet ✅ 3 Michael van Gerwen v James Wade 1 + 1 więcej 180&#39;s + 1 highest checkout @ 2,20 sportingbet ✅ 18-12, 9-3, 144-107
Jednak &#39;Shrek&#39;. W tej chwili jest chyba poza zasięgiem. Kręci duże cyferki, do tego kończy niemalże co drugą lotką. Jak z nim wygrać ? Pozostaje przeciwnikom liczyć tylko na jakąś chwilową jego niemoc. Nic jednak nie wskazuje, że takowa nadejdzie, także szybciutko się wyjaśniło. Holender z Wrightem na luzie. Niby oddał 12 legów, ale smrodu nie było nawet przez chwilę. Pełna kontrola przez całe spotkanie. Poprzednie mecze w jego wykonaniu opisywałem w poprzednich postach, także wróćcie sobie do nich ludziska. Wade z Taylorem średniawka, rywal mu pomógł, owszem, ale swoje też dołożył. Nie chce się powtarzać, o &#39;Maszynie&#39; przeca pisałem. Dziś nie wygra, bo jest słabszy, po prostu. van Gerwen więcej rzuca i jest skuteczniejszy na dublu. Nie chce mi się kminić więcej, wszystko jest przecież jasne. Wrzucam cyferki, co by potwierdzić swoje słowa. Średnia turniejowa - 103.53 v 99.06, c/o % - 48.28% v 43.41%, 180&#39;s - 30 v 14, HF - 156 v 150. Biorę handi, bo na &#39;jeden&#39; kurs niziutki, a ta linia od SB jest słodka. -2,5 po takim kursie ? Mmm. IMO będzie więcej, ale wolę bezpieczniejszą opcję. Jeśli chodzi o 180&#39;s, to szkoda czasu na gadkę. Chyba każdy się ze mną zgodzi. HF ? &#39;Mighty Mike&#39; jest w transie, pewnie będzie chciał skończyć coś szalonego. Wiem, że Wade to magik i on uwielbia zrzucić dużą liczbę, ale bardziej stawiam na popis Michaela, niż solidność Jamesa. No i underek na maksach w jego wykonaniu. Rzucił do tej pory 14 w 96 legach, co daje 0,14 na leg. Dziś niech zagrają te ... a nawet 33. Under 5, aż miło. Zresztą, pyknął 14 w 4 meczach, a teraz w jednym ma rzucić połowę tego ? Bez jaj. Także tak. Michael na spokoju po raz kolejny zatriumfuje. Michael van Gerwen v James Wade 1(-2,5) @ 1,444 sportingbet ✅ 18-12
Michael van Gerwen v James Wade 2 under 6,5 180&#39;s @ 1,727 sportingbet ✅ 3 Michael van Gerwen v James Wade 1 + 1 więcej180&#39;s + 1 highest checkout @ 2,20 sportingbet ✅ 18-12, 9-3, 144-107
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
top1 373

top1

Użytkownik
Najwyższy Checkout James Wade @2.20 ⛔
A ja spróbuję w wyższy zamek Jamesa. Zacznę od statystyk turnieju:
Z Andersonem 121, Dolanem 150, Suljovicem 108, Taylorem 120
Gerwen z Benito 116, Lewisem 100, Whitem 156, Wrightem 104.
Faworytem meczu jest Gerwen i to zdecydowanym, nie bez powodu bo jest w dużym gazie na tym turnieju, ale James jeśli chce powalczyć będzie musiał się spiąć i kończyć duże liczby. Czuję pościg wyniku, a także ratowanie swojego podania przez duże checkouty Wada. Po 2.20 biorę.
e/ szkoda tych środków na 161 i 167.
Ogólnie słaby i nudny finał, średnie poniżej 100, a Wade ledwo ponad 90.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Simon Whitlock v Jelle Klaasen 2(+2,5) @ 1,45 marathonbet ⛔ 10-4
Peter Wright v Kim Huybrechts 2 over 4,5 180&#39;s @ 1,85 ⛔ 1
Michael van Gerwen v Benito van de Pas 1 @ 1,09 Unibet ✅ 10-4
Michael van Gerwen v Benito van De Pas 1 więcej 180&#39;s @ 1,34 marthonbet ⛔ 3-3
Adrian Lewis v Joe Murnan 1 @ 1,11 marathonbet ✅ 10-7
Michael Smith v Gerwyn Price 1 @ 1,30 marathonbet ⛔ 4-10
Terry Jenkins v Mensur Suljovic 1 @ 1,53 Unibet ⛔ 9-11
Gary Anderson v Steve Beaton 2 over 2,5 180&#39;s @ 1,727 sportingbet ⛔ 1
Robert Thornton v Keegan Brown 1 @ 1,67 WilliamHill ⛔ 7-10
Simon Whitlock v Ian White 2 @ 1,909 sportingbet ✅ 10-13
Michael van Gerwen v Jamie Lewis lider po 4. rozgrywkach 1 @ 1,50 bet365 ✅ 3-1
Michael van Gerwen v Jamie Lewis lider po 6. rozgrywkach 1 @ 1,33 bet365 ✅ 5-1
Michael van Gerwen v Jamie Lewis więcej 180&#39;s 1 @ 1,285 sportingbet ✅ 5-2
Michael van Gerwen v Jamie Lewis 1 + 1 więcej 180&#39;s + 1 highest c/o @ 1,67 WilliamHill ✅ 13-2, 5-2, 100-60
Peter Wright v Gerwyn Price 1 @ 1,33 marathonbet ✅ 16-7
Peter Wright v Gerwyn Price 1(-2,5) @ 1,55 marathonbet ✅ 16-7
Peter Wright v Gerwyn Price więcej 180&#39;s 1 @ 1,80 sportingbet ⛔ 6-6
Michael van Gerwen v Ian White c/o 170 over 0,5 @ 6,00 WilliamHill ⛔ 0
James Wade v Mensur Suljovic 1(-4,5) @ 1,79 Sbobet ✅ 16-11
Phil Taylor v James Wade 2 @ 4,33 bet365 ✅ 14-17
Phil Taylor v James Wade 2(+6,5) @ 1,58 marathonbet ✅ 14-17
Michael van Gerwen v Peter Wright 1 @ 1,25 sportingbet ✅ 17-12
Michael van Gerwen v Peter Wright 1 (-4,5) @ 1,70 marathonbet ✅ 17-12
Michael van Gerwen v James Wade 1(-2,5) @ 1,444 sportingbet ✅ 18-12
Michael van Gerwen v James Wade 2 under 6,5 180&#39;s @ 1,727 sportingbet ✅ 3
Michael van Gerwen v James Wade 1 + 1 więcej180&#39;s + 1 highest checkout @ 2,20 sportingbet ✅ 18-12, 9-3, 144-107
17/26. Po pierwszej rundzie była kaplica, a skończyło się nieźle. Właśnie, ten nieszczęsny początek turnieju. 7/9 w plecy. Fatalnie wyszło. Najbardziej boli mnie porażka Thorntona, ponieważ wtopiłem w **** pieniędzy. Klasyczny tilt! Szkoda tej rundy, bo gdyby nie te niespodzianki, to byłoby niemalże perfekcyjnie. Od 2.rundy tylko dwa typki w plecy, i to jeden &#39;na czuja&#39; po dużym kursie. Fajnie. Cieszy się morda, bo wydawało się, że cały turniejaszek będzie w plecy, a tu zielono, aż miło. Haah, na dokładkę jeszcze to.
Finaliści:
Michael van Gerwen v James Wade @ 17 sportingbet ✅
Michael van Gerwen v Terry Jenkins @ 76 sportingbet ⛔
Zwycięzca 1.kwarty: Michael Van Gerwen @ 1,40 sportingbet ✅
Najwyżej rozstawiony, który odpadnie w 1.rundzie: Justin Pipe @ 401 ⛔sportingbet
Michael kwartę ogarnął na luzie, także izunia. Siadł zakład na finalistów. Liczyłem na tego Jenkinsa, a tu dupa. Bardzo mnie ten facet zawiódł. Kto by pomyślał, że ten Mensurek dojdzie aż do 1/4, pff. Elegancko, że siadł Wade, bo to oznacza, że te moje kminki mają chyba jakiś sens. Wyczuty Anderson i Taylor. Oczywiście szczęścia nie brakowało, nie zaprzeczę. Co zrobić. Na koniec to 401. Ajjj, boli to trochę. Przeca niewiele brakowało. Pipe planowo, pizdeczka. Dupy dał Smith, co było szokiem dla wielu. Do tego wspominani już Thornton i Jenkins. King też plecy. Kurwunia, jak z 2-7 doszedł na 8-8 to mówię - nie ma chuja, 401 wejdzie, to znak. Niestety, wjebał wygrany leg (podejście na dziewiątkę) i za chwilę było po zawodach. Później skompromitował się jeszcze van Barneveld. Tyle.
Ogólnie wesoło. Pies gryzł już tą bukmacherkę, bo do tego się nie nadaję, ale sam turniejaszek i ten temat dały wiele emocji, szczególnie tych pozytywnych. Sympatycznie, że inne twarze też są aktywne.
Cóż, przed nami dłuższa przerwa od darta. Niby rzucają coś w sierpniu, ale to pokazówki same, więc szkoda zachodu. We wrześniu ET, a dopiero w październiku coś poważniejszego. Do zobaczyska. 5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom