>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC Q-SCHOOL

kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
1673281492751.png

Jenkins A. - NIE @1.57 Fortuna Ostatecznie zakład rozliczony pozytywnie
Tak jak rok temu otrzymaliśmy od Fortuny ofertę na to, który gracz otrzyma kartę PDC. Do typowania obecnie są gracze, którzy zaczną rywalizację od drugiej rundy. Jest to dość wąskie grono, bo 24 graczy z turnieju brytyjskiego oraz 15 z europejskiego. Dołączy do nich po 103 zawodników z turnieju UK i 113 z Europy, żebyśmy mieli po 128 zawodników we wspomnianej wcześniej drugiej rundzie. Ja zajmę się turniejem UK, bo tam rywalizuje Jenkins, który będzie musiał być lepszy od ponad 100 graczy w drugiej rundzie aby dostać kartę. Potrzeba więc kilkunastu zawodników od niego lepszych, aby typ wszedł. Andy grał słabo w ostatnim tygodniu na zawodach Modusa. W rozgrywanych przez 5 dni spotkaniach w około 10-11 z nich zagrał na średniej poniżej 80.
1673282927307.png
Powyżej na grafice widać wyniki Andyego z zeszłorocznych finałów. Jak widać gra zazwyczaj na poziomie 85-90 nie dawała pewnych zwycięstw i Jenkins nie doszedł ani jednego dnia do trzeciego meczu. Ostatecznie w rankingu zajął odległe 83 miejsce, a jak mówiłem z tego turnieju awansuje kilkunastu zawodników. Obecnie Jenkins jest prędzej w stanie zagrać poniżej średniej 85 niż wzbić się na ponad 90, więc jego brak awansu wydaje się być dość pewny, tym bardziej patrząc na listę zawodników, z którymi będzie rywalizował. Są to m.in.: bardzo solidni ostatnio Szkoci (Boulton i Henderson), zawodnicy znani z ostatnich MŚ (Keegan Brown, Christian Perez, Prakash Jiwa), Adam Hunt, Jamie Lewis, Peter Jacques, Matthew Dennant (który był o rok karty rok temu), Josh Payne, Andy Hamilton. Wymieniłem tylko część zawodników, którzy powinni bez problemu być lepsi w końcowej klasyfikacji od Jenkinsa, bo dziś na bardzo dobrym poziomie zagrali również np. Chris Gilliand, Darryl Pilgrim, Cam Crabtree.
Przy takiej liczbie solidnych graczy nie widzę tutaj dla Andyego szans na zdobycie karty. Nie wykluczam, że w jakimś jednym czy dwóch turniejach zajdzie dalej niż ta druga runda nie do przejścia rok temu, ale ogólnie nie będzie w stanie grać na tyle dobrze, żeby tutaj zakręcić się w czołówce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1730
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Info do wszystkich, którzy pograli Jenkinsa. Pojawił się on na dzisiejszym turnieju (pewnie zagra też jutro), dlatego gdy nie dostanie karty, a jego szanse obecnie to jakiś 1% to piszemy do Fortuny i prosimy o anulowanie zwrotu i rozliczenie kursu ;)
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Info do wszystkich, którzy pograli Jenkinsa. Pojawił się on na dzisiejszym turnieju (pewnie zagra też jutro), dlatego gdy nie dostanie karty, a jego szanse obecnie to jakiś 1% to piszemy do Fortuny i prosimy o anulowanie zwrotu i rozliczenie kursu ;)
Na czacie kazali wysłać maila i tak też zrobiłem, powinni normalnie rozliczyć, bo wziął udział (a taki dopisek był przy zakładach). W drugą stronę miałem Palleta na tak, który zagrał tylko w pierwszy dzień, pewnie jego to na minus rozliczą :p
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
W drugą stronę miałem Palleta na tak, który zagrał tylko w pierwszy dzień, pewnie jego to na minus rozliczą :p
A tak pewnie z nim zrobią.
Co do mnie to ja ostatnio jak coś zgłaszam to walę na infolinię od razu. Oddzwonili do mnie wczoraj po 3 godzinach i mówią, że nie brał udziału w zawodach. Nie chcieli słuchać moich tłumaczeń, że on jest w oficjalnym rankingu. W każdym razie powiedzieli, że jedyna szansa dla mnie to pisac na [email protected] i tam napisałem i teraz czekam na odpowiedź. Zakład brzmiał czy dostanie kartę TAK/NIE. A że w zawodach brał udział to sprawa dla mnie jest jasna powinni rozliczyć to na plus.
 
Do góry Bottom