>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Players Championship Finals 2020

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Za nami już dwie rundy finałowe turnieju Player Championship Finals. Osobiście odpuściłem ich granie jednak uważam, że na wieczorną sesje otrzymaliśmy kilka ciekawych kursów, które warto zagrać, w szczególności, że wydłużamy format do 10 wygranych legów.

Price-Humphries
Typ: Price


Gerwyn ma za sobą dwie bardzo solidne rundy, w których udało mu się grać na AVG zbliżonym do 100 co bardzo dobrze rokuje. Do tego dochodzi 40% na podwójnych i dwie wygrane po 6-2. Jego przeciwnik – Luke Humphries dwa bardzo dobre spotkania i wygrane grając na AVG ponad 100. Czy to jednak znaczy, że jest on faworytem w spotkaniu z Pricem? W moim odczuciu nie, ponieważ wydłużamy format, mamy minimum dwie przerwy i to bardzo mocno rozbija takich zawodników jak Luke. Bazuję on na sporym Power scoringu i średnim podwójnym. Na tym turnieju w obu aspektach jest mocny jednak wydaję mi się, że nie utrzyma on tego w dzisiejszym spotkaniu z Pricem i przegra.

King-Sedlacek
Typ: King


Czech bardzo mocno się ślizga w tym turnieju i po pokonaniu bardzo słabego Krzysztofa Ratajskiego, wyszedł również z pojedynku przeciwko Razmie. W obu tych spotkaniach Czech grał jednak poniżej 90 i uważam, że w wydłużonym formacie nie ma on wielkich szans przeciwko bardzo solidnemu Kingowi. Anglik 105 oraz 96 i dwukrotnie podwójne powyżej 40% co moim zdaniem jest świetnym znakiem przed pojedynkiem z Sedlackiem. Kursik przyjemny, więc jak najbardziej polecam

MVG-de Zwaan
Typ: MVG
(-1.5)

Holender jest w formie i to moim zdaniem wystarczy żeby grać w jego stronę. W czterech ostatnich spotkaniach nie zszedł poniżej 100 i gra naprawdę solidnie. Porażkę z Whitlockiem należy zapomnieć, gdyż Whitlock zagrał świetnie, a Holender trochę przespał końcówkę. Jednakże widać poprawę formy przygotowaną na najważniejszy turniej w roku czyli MŚ. Przed tym jest jednak chęć na wygranie PCF i uważam, że wszystko wskazuje na to, że tak będzie. Kursik również przyjemny, więc polecam.

Wright-Rydz
Typ: Wright (-2.5)


Wright wygląda bardzo solidnie w tym turnieju i uważam, że nie ma tutaj mowy, że będzie tak frajerzył jak na Grand Slamie. Dwa solidne spotkania ze średnią powyżej 100 oraz bardzo solidnymi podwójnymi i 180’s. Rydz dwa różne spotkania, raz 99 raz 87. Uważam, że w formacie do 10 wygranych legów nie ma on szans na wyrwanie więcej niż 7 legów w spotkaniu z takim Pitą.

AKO: 3.25/lvbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajszy trebelek dość łatwo trafił od księgowej, na dziś przygotowałem dla was dość przyjemnego dubelka.

Heta-King
Typ: King handicap (+1.5) 180’s


13 w 35 - Heta, 7 w 31 – King. W taki sposób rozkładają się 180’s obu zawodników na aktualnym turnieju. Czy to jednak znaczy, że bukmacherzy powinni w taki sposób wystawiać kursy na 180’s obu Panów? King na tym turnieju jest ultra solidny, a zawsze potrafił włożyć parę sztuk 180’s w spotkaniu, w szczególności w takim formacie spotkania. Heta solidna forma na GSoD kontynuowana na PCF. Jeżeli spojrzymy na to co się działo na GSoD to widzimy, że tam Australijczyk już nie rzucał tak dużo 180’s co pokazuje, że jego wyniki na PCF w tym aspekcie są troszeczkę przesadzone. Tutaj obaj Panowie powinni rzucić 7-9 sztuk i w moim odczuciu rozłoży się to w aspekcie 4-5 dla jednej ze stron, a to pozwoli żeby nasz zakład wszedł.

MVG-van Duijvenbode
Typ: MVG


O MVG pisałem sporo podczas swoich ostatnich analiz i za dużo nie chciałbym dodawać. Wczoraj zagrał na AVG96 i bardzo pewnie pokonał de Zwaana 10-7. DVD do tej pory wygrał wszystkie swoje spotkania dość pewnie jednak warto zauważyć, że żaden z jego przeciwników nie był nawet średniej klasy. Obaj Panowie zagrali ze sobą 4 razy i wszystkie te 4 spotkania wygrał Michael van Gerween. Dziś spodziewam się podobnej sytuacji.

MVG x King handicap (+1.5) 180’s
AKO: 2.22/unibet


Być może moja złość względem Petera Wrighta zaślepia moje świeże patrzenie jednak uważam, że kurs na poniższe zdarzenie jest warty zagrania. Smith to maszynka do maxów o czym było już pisane wielokrotnie, Wright potrafi ale potrafi też się zaciąć pod tym względem jak chociażby we wczorajszym meczu. Do tego warto wspomnieć, że Anglik w ostatnich tygodniach prezentuje bardzo wysoką formę i rzadko schodzi poniżej 95, a Wright? Jest strasznie nierówny i wydaję mi się, że jeżeli nie ustabilizuje formy to może mieć problem na MŚ. Czy dziś wygra? Nie wiem, ale uważam, że Smith jeżeli ma wygrać to musi rzucać dużo 180's, więc poniższy kurs jest ewidentnie warty gry.


Smith wygra i rzuci więcej 180's - 3.2/unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Do góry Bottom