>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Players Championship 2015

Status
Zamknięty.
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Czas na kolejne turnieje z cyklu Players Championship. Do obu zgłoszony został i Michael van Gerwen i Phil Taylor. Szczególnie cieszy (lub zaskakuje) obecność Anglika, dla którego będzie to pierwszy turniej z tego cyklu w sezonie.
Wygra Players Championship 9
Typ: Michael van Gerwen @ 3,50 1,18/10j ⛔
Typ: Phil Taylor @ 5,00 0,82/10j ✅
Nie przecierajcie oczu ani nie myślcie, że się pomyliłem. Tak, gram obu zawodników. Nie patrzcie też na dziwne stawki, które u mnie nigdy się nie pojawiały (po prostu inwestuję 2j na te 2 zakłady, mając do wygrania kolejne 2j). Wiadomo – na pewno jeden zakład będzie przegrany, równocześnie mam nadzieję, że tylko jeden. Dla mnie obojętne czy wygra Michael czy Phil, zysk będzie podobny.
Phil kazał na siebie czekać, na swój udział w tych małych turniejach. I uważam, że skoro się w nim pojawi to na pewno nie po to, żeby zainkasować marne 250 funtów za 2. rundę, do której wchodzi z automatu. Ostatnio dużo się mówiło o Taylorze, szczególnie o tym braku awansu do Play-offów w Premier League po raz pierwszy w historii. Przed dwoma dniami, w ostatnim meczu ligi wygrał z Wade’m 7-1 i mogę spokojnie powiedzieć, że to był ten Phil, do którego się przyzwyczailiśmy. Pierwszy leg mizerny (średnia Taylora 75), przełamanie na korzyść Jamesa. Ale kolejne 7 legów to już popis Taylora i pewna wygrana (kończył kolejno: 11, 14, 13, 15, 14, 14, 11). Taylor zgłosił swój udział do turniejów Players Championship, które odbywają się teraz (9-10), ale również i tych za tydzień (11-12), a do których nie zgłosił się Van Gerwen.
Jestem przekonany, że Phil powalczy o zwycięstwo, więc dlaczego gram Van Gerwena? Dla zabezpieczenia. Jak już wspomniałem, za tydzień Michael nie gra, więc na pewno też ma ochotę na chociaż jedno zwycięstwo podczas tych dwóch turniejów. A wiedząc, że zagra Phil nie trzeba go mobilizować. O formę jestem spokojny, potwierdził we czwartek, co prawda tylko remisując z Chisnallem, ale zagrał na średniej 111 (Chisnall 106). A Holender zna już smak zwycięstwa w tych turniejach, w tym roku zagrał w 6, wygrał 2. Nie bardzo wiem kto mógłby zagrozić tej dwójce, ani Anderson ani Lewis nie są w jakiejś świetnej formie. Dla mnie dobra opcja do grania tych dwóch zawodników na powyższych zasadach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Wygra Players Championship 10
Typ: Michael van Gerwen @ 3,50 Sportingbet 0,59/10j ⛔
Typ: Phil Taylor @ 5,00 Sportingbet 0,41/10j ⛔

Wczoraj Taylor nie zawiódł, Michael też wysoko, bo przegrał dopiero w półfinale. Dzisiaj liczę na powtórkę, i że wygra albo Michael albo Phil. Obniżam jednak stawki o połowę, bo obawiam się, że Anderson może również odpalić jak wczoraj.
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Wygra Players Championship 11
Typ: Phil Taylor @ 3,50 Sportingbet 1/10j ⛔
Znów zagra Phil Taylor; znów, bo rzadko pojawia się w tych turniejach. Tym razem zabraknie jednak najpoważniejszych rywali - Van Gerwena i Andersona. Do tych, którzy mogą zagrozić Taylorowi, zaliczyć można Chisnalla i Lewisa. Chisnall w świetnej formie, o Lewisie trudno powiedzieć, ale Taylor potrafi z nim grać. Znów próbuję wygranej Taylora, wierzę, że przynajmniej jeden z dwóch zaplanowanych turniejów PC na ten weekend wygra.
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Wygra Players Championship 13
Typ: Phil Taylor @ 4,50 Sportingbet 1/10j ⛔
Wygra Players Championship 14
Typ: Phil Taylor @ 4,50 Sportingbet 1/10j ⛔

Gram już dzisiaj, bo po dobrym występie Taylora w Japonii kursy mogą spaść. Sytuacja o tyle ciekawa, bo po tych turniejach rozlosowana będzie drabinka do World Matchplay. W rankingu OoM wygląda to tak: Gary Anderson 583,000; Phil Taylor 580,250. Tu wiadome, że zajmą miejsca 2-3, nie wiadomo tylko, kto, które. Tym samym, wiemy, że w półfinale mogą ewentualnie zagrać ze sobą. Ale nie wybiegajmy tak daleko. Należy spojrzeć na dół rankingu. Bo Panowie zagrają w 2. rundzie według klucza: 1-16, 2-15, 3-14, 4-13.
13. Terry Jenkins 198,250
14. Michael Smith 196,500
15. Raymond van Barneveld 187,750
16. Justin Pipe 185,250
Raymond van Barneveld odpuścił Players Championship-y, i tym razem nie pojawi się. Reszta zagra w obu turniejach. Chyba najważniejszy w tym wszystkim jest Justin Pipe, który ma tylko 2,500 funtów straty. Za Last 16 jest 1,500, co jest w zasięgu Justina, który ostatnio gra lepiej (a na pewno jeszcze wolniej ;)). Oczywiście, Taylorowi nie będzie przeszkadzało z kim ma zagrać w 2. rundzie, bo wiadomo, że jeżeli chce wygrać 8. raz z rzędu to i tak musi pokonać wszystkich. Ale lepiej grać z Pipe&#39;m niż z van Barneveldem czy Smithem. No chyba, że znowu Smith w 2. rundzie i gwałt + 9-darter to ja nie mam nic przeciwko ???? Żarty, żartami, kombinacje swoją drogą, ale jeśli Taylor znowu jedzie na Players Championship to na pewno nie po jakieś &quot;marne grosze&quot;, tylko po 10,000 dla zwycięzcy. Dla porównania, będzie to już jego nr 5 i 6 turniej PC, w 2014 zagrał w 5, w 2013 zagrał w 5, w 2012 zagrał w 6-ciu, a przecież jeszcze zostało 6 turniejów PC. Do turnieju nie jest zgłoszony Michael van Gerwen, zagra natomiast Anderson, Lewis, Wright i Chisnall. Dla mnie kursy fajne i zaryzykuję po 1 jednostce na każdy z turniejów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Wygra Players Championship 13
Typ: Phil Taylor @ 4,50 Sportingbet 1/10j
Ważna informacja dotycząca Players Championship 13: Gary Anderson oraz Paul Nicholson wycofali się z turnieju. Czyli odpadł jeden z faworytów do wygrania turnieju (Anderson). Zostają co prawda jeszcze Chisnall, Wade, A. Lewis, Wright, ale to już nie ta półka co Gary. Bukmacherzy już zareagowali obniżając kursy z 4,50 na 4,00 Sportingbet i 3,75 Bet365.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom