>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Grand Slam of Darts (11-19 listopad 2023)

Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
20231111_084257.jpg

Rozgrywki w formacie grupowym: każdy z każdym. W grupie legi grane do 5 wygranych

Tytułu broni Michael Smith
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Pietreczko vs Beau Greaves
Greaves over 1,5 maxa @2,02 (Totalbet) siedzi po drugim legu
W tym meczu żadne rozstrzygnięcie nie powinno dziwić. Greaves pokazuje, że może rywalizować z każdym i wczoraj ASP musiał się solidnie napocić, żeby wygrać spotkanie. Dzisiaj Pietreczko również powinien spodziewać się ciężkiej przeprawy, a ja mam nadzieję na co najmniej 8 legów, co jest ważne w kontekście mojego zakładu. Wczoraj Beau rzuciła aż 5 maxów. Jej statystyka z całego sezonu, to ~0,25 na leg, więc na pewno 2szt są w jej zasięgu. Kurs atrakcyjny, wg mnie powinno tutaj być ok. 1,70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +527
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Sesja wieczorna

Wade vs Girvan
Wade najwięcej 180 - zakład bez remisu @1,67 (unibet) 1:0
Obaj Panowie nie są specjalistami w maxach. Linia w spotkaniu ustawiona na 2,5. Wade powinien ugrać ten mecz, bo Girvan nie prezentuje niczego specjalnego. Dodatkowo jest pod ścianą i musi wygrać wysoko, jeżeli chce myśleć o wyjściu z grupy. Liczę, że wyjdzie skoncentrowany i rzuci przynajmniej 1-2 maxy. Zwrot w przypadku takiej samej ilości 180.
 
Ostatnia edycja:
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Steve Lennon powyżej 89.5 średnia 1.82 totalbet

W pierwszy dzień Lennon 96.13, wczoraj 84 i 2/14 na dablach (tragiczne spotkanie). W kwalifikachach do Grand Slama zagrał 3 spotkania na 106, 94 i 92.43, w ostatnich playersach 5/5 pokrył tę linię.
Linia wystawiona tylko i wyłącznie przez pryzmat jednego spotkania, moim zdaniem nieprawidłowa. Unibet na Lennona wystawił 92.5

Pozostałe kierunki
Humphries -1.5 1.62 unibet
Price -1.5 1.70 unibet
Rataj -1.5 1.46 (wyższe handi też)
Clayton over 91.5 unibet
Smith over 94.5 unibet
Andreson over 95.5 totalbet
Dirk under 1.5 180 1.90 unibet
Peer vs Rock over 3.5 180 1.72 unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +635
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Ostatni dzień fazy grupowej, jest trochę spotkań o nic, ale mimo wszystko próbuję kilka kierunków. Jutro za to będzie ciekawie.

Trzeba pamiętać, że to bardzo krótki dystans do 5 legów i ostrożnie ze stawkowaniem.

Chisnall vs Buntz
Mecz o nic dla Chizza, ale nie jest to typ zawodnika który odpuszcza. Buntz póki co rewelacja turnieju, pierwszy mecz rzeczywiście świetny, ale z Buntingiem mnóstwo szczęścia i średnia w okolicach 88 pomimo wysokiej skuteczności na podwójnych. Dla mnie Chizzy gładko wygra mecz i odpadnie z turnieju z twarzą.

Chisnall -1.5 1.72 unibet
Chisnall over 93.5 średnia 1.80 unibet


Gilding vs Muramatsu
Tutaj mecz większej wagi i bardzo podoba mi się linia na średnią Muramatsu. Unibet wystawił 86.5. Muramatsu na tym turnieju zagrał z Noppertem na over 90 i na 86.05 z Dolanem. Na ostatnich mistrzostwach Azji na 6 meczów 5 razy przebił tę linię 3 razy grając powyżej 90.

Muramatsu over 86.5 1.83 unibet
Muramatsu +2.5 1.52 unibet


Noppert vs Dolan
Obaj dosyć nieregularni punktowo, ale Noppert mnie znacznie bardziej przekonuje. Nie jest w swojej optymalnej formie, ale na Dolana powinno wystarczyć. Na slamie rzucał już 3 i 2 maxy

Noppert over 1.5 180 1.54 unibet
Noppert więcej 180 1.65 unibet
Nopper wygra 1.50


Wright vs Bunting
Bezpośredni mecz o awans i super linie na średnie. Nie rozumiem linii na Buntinga - na ostatnie 15 spotkań tylko raz nie przekroczył 94.5. Wright świeżo upieczony Mistrz Europy też zdecydowanie częściej 93.5 przebija niż nie przebija, szczególnie z takim moncmy przeciwnikiem. Miał tu jedną wpadkę na początku, ale drugi mecz był już trochę lepszy.

Wright over 93.5 1.83 unibet
Bunting over 94.5 1.83 unibet
Over 3.5 180 1.52 unibet


Cross vs Fallon
Kolejny bezpośredni mecz o awans, gdzie moim zdaniem Cross się gładko przejedzie po Fallon. Powinien wygrać już z MVG, ale zmarnował kilka lotek na mecz. Ma świetny sezon i na ostatnie 10 spotkań 9 razy grał powyżej 95. Fallon średnią sezonową ma w okolicach 84-85, ostatnio zagrała trochę lepszy turniej, ale na Crossa to zdecydowanie za mało. Zawodniczka trzyma za to poziom jeśli chodzi o maxy, z MVG rzuciła 3 przy 1:3, z Kleermakerem 2, fajny kurs i niska linia.

Cross -1.5 1.46 unibet
Cross -2.5 2.02 unibet
Fallon over 1.5 180 2.0 unibet


Dodatkowe
Heta wygra 1.40 unibet
Heta over 93.5 1.80 unibet
Fallon over 86.5 1.80 unibet
Pietreczko over 93.5 totalbet
Gilding over 90.5 totalbet
Beau under 91.5 totalbet

i za grosze
Mecz w którym padnie najwięcej 180 - Fallon Cross kurs 8 unibet
Najwięcej 180 podczas wieczoru Greaves kurs 15 i Fallon kurs 19
 
Ostatnia edycja:
wwe619 1,3K

wwe619

Użytkownik
Ja dziś na proponuję

Josh Rock Vs Ratajski 1 po krusie 1.60

Krzysiek bardzo słaba gra na podwójnych. Rock w fazie grupowej nie stracił więcej niż trzech legów. Sercem za Ratajem ale umysł nakazuje postawić na Irlandczyka z północy.

Do dubelka

Price VS Anderson 1 po kursie 1.53

Anderson lata świetności ma już za sobą. Oczywiście przebłyski geniuszu się zdarzają natomiast reguralne gra w turniejach po stronie Walijczyka.

Niestety przebłysk genieszu nastąpił :/
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +718
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Josh Rock Vs Ratajski 1 po krusie 1.60

Krzysiek bardzo słaba gra na podwójnych. Rock w fazie grupowej nie stracił więcej niż trzech legów. Sercem za Ratajem ale umysł nakazuje postawić na Irlandczyka z północy.
Rock również nie jest ostoją na podwójnych. Na Grand Prix tragiczny, na mistrzostwach Europy również nie wykorzystał licznych szans. A biorąc pod uwagę fazę grupową i średnią z 9 lotek, to dystans wygląda podobnie - nawet z delikatnym wskazaniem na Rataja.
Ja ten mecz omijam i wybrałem tylko do tripelka
Over 2,5 maxy Rataja @1,42 (Totalbet)

Oprócz tego:
Humphries -1,5 @1,60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +577
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
W piątek rusza Cazoo Players Championship Finals 2023. Będzie otwarty temat dotyczący tego eventu?

Drugie pytanie. Jak zawodnicy podchodzą do tego turnieju? Bo podejrzewam że nie jest tak prestiżowy jak MŚ czy Grand Slam.
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Drugie pytanie. Jak zawodnicy podchodzą do tego turnieju? Bo podejrzewam że nie jest tak prestiżowy jak MŚ czy Grand Slam.
PC Finals to turniej z kategorii 'Major'. W tym roku pula nagród wynosi £600,000, czyli tyle samo co w Grand Prix czy European Championship. Na ostatnie 10 turniejów, aż 7krotnie wygrywał MVG. To jest ostatni sprawdzian przed WC, więc większość zawodników jest już w optymalnej / szczytowej dyspozycji
 
Otrzymane punkty reputacji: +215
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
PC Finals to turniej z kategorii 'Major'. W tym roku pula nagród wynosi £600,000, czyli tyle samo co w Grand Prix czy European Championship. Na ostatnie 10 turniejów, aż 7krotnie wygrywał MVG. To jest ostatni sprawdzian przed WC, więc większość zawodników jest już w optymalnej / szczytowej dyspozycji
Dzięki za odpowiedź! Właśnie zastanawiałem się jak zawodnicy podejdą do tego turnieju, ale już teraz wiem, że raczej na poważnie. Czyli można coś postawić grubiej.
 
Do góry Bottom