>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PDC: European Tour Event 9: Sindelfingen (16-18.10.2015)

Status
Zamknięty.
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
European Tour Event 9 - Sindelfingen

Data: 16-18 października 2015

Miejsce: Sindelfingen (Niemcy)

TV: Bet365, Coral, Ladbrokes, Unibet, William Hill, livepdc.tv

Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/european-tour

Drabinka turniejowa :
James Wade (3) v M Webster/Willard
Simon Whitlock (14) v Stoyke/Caven
Robert Thornton (6) v Munch/Clayton
Jelle Klaasen (11) v R Evans/Pallett
Kim Huybrechts (7) v Ladley/Caris
Justin Pipe (10) v Beaton/Walsh
Michael Smith (2) v Petersen/Winstanley
Benito van de Pas (15) v Hopp/Price
Peter Wright (4) v Marijanovic/Wattimena
Vincent van der Voort (13) v Bunting/Norris
Ian White (5) v Green/Mansell
Terry Jenkins (12) v Artut/L Evans
Brendan Dolan (8) v Haines/van Barneveld
Dave Chisnall (9) v Cullen/Alcinas
Michael van Gerwen (1) v Suljovic/Barilli
Mervyn King (16) v Rodriguez/de Zwaan

Formaty gry:
Wszystkie mecze - Best of 11 legs

Nagrody:
Winner £25,000
Runner-Up £10,000
Semi-Finalists £5,000
Quarter-Finalists £3,500
Last 16 £2,000
Last 32 £1,500
Last 48 £1,000
Total £115,000

Plan gier:
Friday October 16
Afternoon Session (1pm-5pm local time, 12pm-4pm BST)
First Round
Robbie Green v Mickey Mansell
Mark Webster v Stephen Willard
Johnny Haines v Raymond van Barneveld
Jyhan Artut v Lee Evans
Mensur Suljovic v Mark Barilli
Dave Ladley v Magnus Caris
Rowby-John Rodriguez v Jeffrey de Zwaan
Joe Cullen v Antonio Alcinas

Evening Session (7pm-11pm local time, 6pm-10pm BST)
First Round
Steve Beaton v Mark Walsh
Robert Marijanovic v Jermaine Wattimena
Max Hopp v Gerwyn Price
Ricky Evans v David Pallett
Devon Petersen v Dean Winstanley
Stefan Stoyke v Jamie Caven
Stephen Bunting v Alan Norris
Kevin Munch v Jonny Clayton

Saturday October 17
Afternoon Session (1pm-5pm local time, 12pm-4pm BST)
Second Round
Brendan Dolan (8) v Haines/van Barneveld
Terry Jenkins (12) v Artut/L Evans
Mervyn King (16) v Rodriguez/de Zwaan
Justin Pipe (10) v Beaton/Walsh
Kim Huybrechts (7) v Ladley/Caris
Ian White (5) v Green/Mansell
Benito van de Pas (15) v Hopp/Price
Jelle Klaasen (11) v R Evans/Pallett

Evening Session (7pm-11pm local time, 6pm-10pm BST)
Second Round
Dave Chisnall (9) v Cullen/Alcinas
James Wade (3) v Webster/Willard
Simon Whitlock (14) v Stoyke/Caven
Michael Smith (2) v Petersen/Winstanley
Robert Thornton (6) v Munch/Clayton
Michael van Gerwen (1) v Suljovic/Barilli
Vincent van der Voort (13) v Bunting/Norris
Peter Wright (4) v Marijanovic/Wattimena

Sunday October 18
Afternoon Session (1pm-5pm local time, 12pm-4pm BST)
Third Round

Evening Session (7pm-11pm local time, 6pm-10pm BST)
Quarter-Finals
Semi-Finals
Final
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Niestety uni wystawiło tylko kursy na 6 spotkań a zaraz lecę do pracy także odemnie takie coś:
Bunting (1.80) (6-4) ✅+ Webster (1.20) (6-3) ✅+ Pallett (1.61) (6-4) ✅
AKO: 3.48/unibet
Stawka: 1/10j

Króciutko, bo jak wcześniej wspominałem zaraz do pracy. Wszyscy wiedzą co osiągnął Webster podczas ostatniego turnieju, półfinał i porażka dopiero z MVG. Na moje wielki sukces. Dziś w pierwszej rundzie podejmuję Willarda i mimo, że kurs to tylko 1.20 jest nadal do gry. Dorzucam do mojego AKO, bo nie powinien mieć problemów z wygraniem tego spotkania. Następnie mamy Palletta, który gra tylko na ET ale spisuję się tam świetnie. Staje się co raz lepszym i bardziej doświadczonym darterem takze nie wydaję mi się aby w 1 rundzie miał odpaść. Na koniec Bunting, którego forma jest naprawdę słaba. Wielu ludziom wtopił kupony przegrywając w pierwszej rundzie WGP. Jednak kurs 1.80 na pierwszą rundę w ET na takiego zawodnika - dla mnie bomba! Pobieram mimo, że jest to najbardziej nierówny darter jakiego znam. Wielokrotnie wtopił mi kupon jednak dzisiaj myślę, że nie grać go po takim kursie to grzech! Także pobieram i tworzę taki trebelek. Jedna jednostka bo to tylko ET i do tego piątkowe spotkania. Powodzenia!

PS
Mensur, Hopp i Artut też pewnie będa do gry po odpowiednich kursach ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Imo nie ma co się napalać na pierwszą rundę ET, gdyż często padają tutaj niespodzianki. Ogólnie seria tych turniejów cechuje się tym, iż często wygrywają dogi i głównie trzeba tutaj czekać na niedzielę, czyli 1/8, ćwiartki i wyżej, kiedy to buki dadzą już jakąś ofertę na maxy. Mimo moich słów spróbuję sobie pograć lekko tasiemkę, jak to wiele osób pisze dla lepszego oglądania.
Webster-Willard 6-3
Webster 1.26
✅✅✅
Liczę na podtrzymanie formy z WGP przez pająka. Tam zagrał bardzo solidnie i jeśli to powtórzy, to weźmie ten mecz spokojnie.
Haines-van Barneveld 3-6
Barney 1.21
✅✅✅
Przez mało występów w mniejszych turniejach Barney spadł w rankingu i musi grać w kwalach i pierwszych rundach. Nie jest to przyjemne dla niego, ale rywali z tego poziomu powinien po prostu ogrywać na spokoju.
Artut-Evans 3-6
Artut 1.63
⛔
Pupilek gospodarzy, trochę dziwne, że dali go na sesję popołudniową, ale jakaś grupka kibiców powinna być i z pewnością będą starali się pomóc swojemu rodakowi, a przeszkadzać jego rywalowi. Niemiec pokazywał się z niezłej strony w poprzednich ET, więc tutaj powinien zaprezentować się podobnie.
Sujlovic-Barilli 6-4
Mensur 1.31
✅✅✅
U Mensura podobna sytuacja, jak u Webstera, ale tutaj lekka różnica przy poprzednich turniejach, gdzie Austriak nieźle pogrywał.
Stoyke-Caven 4-6
Jabba 1.23
✅✅✅
Wprawdzie Jabba ostatnio cieniuje, to jednak poniżej pewnego poziomu nie powinien schodzić. Na WGP trafił na White&#39;a i to był jego pech. Nie zagrał tam rewelacji, ale biedy też nie było. Myślę, że sympatyczny Jamie powinien zapewnić sobie także mecz w sobotę.
4.00 1xbet ⛔
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Mansell - Green
Mansell wygra, @2.10, Bet365 ✅ 6:1

Widzę tutaj lekkie value na Mansella. Para w sumie wyrównana, ale Green to raczej przeciętniak, który często ma problemy ze słabszymi od siebie, natomiast Mansell miewa przebłyski. Kursy równie dobrze mogłyby być odwrotne, dlatego pobieram Michaela.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Rodriguez R. J. - de Zwaan J.
Rodriguez R. J. wygra, @1.73 ⛔ 3:6 Dzień de Zwaana, grał - jak na siebie - genialnie.

Mecz dwóch młodziaków. Spodziewałem się niższych kursów na Rodrigueza, @1.73 (nawet @1.66 w 365) to dla mnie bardzo dobra opcja. Rowby-John już wielokrotnie pokazywał, że potrafi wygrywać z naprawdę solidnymi zawodnikami. Nie wydaje mi się, żeby de Zwaan dał mu radę, to chyba jeszcze nie ten poziom. 21-letni Austriak, jeśli tylko się skupi, powinien spokojnie ograć jeszcze młodszego od siebie Holendra.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Huybrechts-Ladley 6-4
Kim 1.24 1xbet
✅✅✅
Grę Kima każdy dobrze zna. W tym roku dobra gra, często kręcił się koło avg 100. Ladley tutaj ograł Szweda, którego głównie można kojarzyć z WCoD, jednak po słabym meczu, gdzie powinien wygrać ten drugi. Różnica poziomów aż nadto widoczna.
White-Mansell 6-3
Whie 1.37 1xbet
✅✅✅
Diament wdziera się do czołówki. Niezłe wyniki w majorach, na ET też pokazuje się z niezłej strony. Brakuje jakiegoś wyraźnego wyniku, żeby Ian mógł myśleć o przyszłorocznej PL. Jednak cały czas jest to w miarę stabilny poziom gry. Mansell to średniak, który pojawia się nie na każdym ET. Pierwszą, bądź drugą runda to jego max, leci na średniej 80-90, często ma problemy na doublach.
MVG-Sujlovic 4-6
MVG 1.21 1xbet
⛔ Powiesić ślimaka za to zamulanie!
Ciekawe losowanie, dawno chyba Łysy nie miał takiego rywala już w pierwszym meczu. Dzięki temu jednak już teraz mamy kurs powyżej 1.2 na głównego faworyta tego turnieju. Mensur faktycznie zalicza super rok, ale Mighty Mike to inny poziom. Wczoraj Austriak zagrał średnio, ale to wystarczyło na wygraną. Tutaj z taką grą Mensur długo nie zabawi na scenie. Wiadomo, że na lepszego rywala będzie większa motywacja, ale nawet to nie gwarantuje mu niczego. Zielony na swoim poziomie spokojnie ogra charakterystycznego Mensura.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
top1 373

top1

Użytkownik
Wright vs Wattimena 1 @1.14 ✅
Thornton vs Clayton 1 @1.16 izi ✅
White vs Mansell 1 @1.36✅
Huybrechts vs Ladley 1 @1.22✅
AKO @2.22 bet 365 ✅

Wattimena, Clayton, Ladley to poziom zaawansowanego amatora, przeciwnicy musieliby odpuścić mecz żeby to nie weszło. Clayton za rywala miał Muncha którego ograł 6-0, chyba dlatego aż 1,16, bo dla mnie to powinno być 1.05. Co to był za rywal? Który pokazał ostatnio się na barowym turnieju rok temu w Niemczech. Średnia 74 mówi wszystko. Wattimena wyciągnał mecz z Mirjanovicem, ale tutaj poleci, Wright ostatnio za długo nie pograł, przegrał w pierwszej rundzie z Chisnallem. Tutaj pewnie będzie chciał wyżej zajść. Ladley wczoraj avg 87 dubel 30%, to za mało na Kima. Mansell już zdecydowanie lepszy od wyżej wymienionej trójki. Wczoraj dobry mecz w jego wykonaniu, ale czy powtórzy chociażby statystyki dzisiaj? Wątpię. Przeciwnika ma solidnego, który cały sezon gra na dobrym poziomie i rzadko ma wpadki.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Pierwsza runda i siadło AKO prawie 3.5. Strasznie sie cieszę z tego powodu gdyż mam za co zagrać drugą rundę. Dziś nie wchodzę jeszcze strasznie mocno ale znalazłem parę &quot;pewniaczków&quot; z których można stworzyć dobre AKO.
Wright (1.10) ✅+ Chisnall (1.22) ⛔+ Jenkins (1.25) ⛔+ Huybrechts (1.20)✅
AKO: 2.01/unibet /// 2.18/bet365
Stawka: 2/10j

Może zacznę od końca czyli meczu Kima z Ladleyem. O Belgu można pisać dużo, staje się co raz lepszym darterem. Średnia zazwyczaj około 100 + w miarę dobra kończąca lotka. Jeżeli nie odpuści totalnie tego spotkania to bez problemu powinien pokonać swojego rywala. Jeżeli nawet przegra 2 swoje podania to wydaję mi się, że bez problemu jest wstanie przełamać rywala 3-krotnie i wygrać to spotkanie. Dalej mamy standardowy bet na 2 rundę ET czyli wygrana Jenkinsa. Kurs najwyższy z całego AKO jednak pewnie dlatego że jego rywal pokonał pupilka gospodarzy Artuta i zagrał dobre spotkanie. Wiadomo jednak, że Terry jest dużo bardziej doświadczony i jest wstanie pokonać każdego. Wysokie zamki, maxy to rzeczy, które spotyka się w każdym jego pojedynku. Dalej mamy Chizziego, który jak dla mnie jest betem dnia. 1.22 w spotkaniu z Cullenem? Jak dla mnie bomba. Nie wyobrażam sobie a Dave miał odpaść w takiej fazie ET. Chizzy prezentował już dość solidną forme na WGP gdzie w pierwszej rundzie pokonał Wrighta a potem po słabszej końcówce przegrał wyrównane spotkanie z Klassenem. Jak dla mnie faworyt jest tylko jeden a jest nim Chizzy. No i na koniec ulubieniec publiczności i moim zdaniem jeden z lepszych darterów czyli Peter Wright. 1.10 to na podbitkę gdyż tutaj nie można nawet mówić o tym aby Wright miał to przegrać. Stał się regularnym darterem, który spokojnie może walczyć o najwyższe miejsca w takich turniejach jak ET. Jego rywalem jest Holender, którego ja szczerze nie kojarzę a po tym spotkaniu będę pewnie tylko kojarzył z tego, że zostanie zniszczony przez Papużkę.

Do tego taśma:

Wright✅ + Jenkins ⛔+ Chisnall ⛔+ Thornton ✅+ MVG ⛔+ Wade✅ + Huybrechts✅ + White ✅+ Smith ✅
AKO: 6.71/unibet
 
top1 373

top1

Użytkownik

Huybrechts vs Beaton 1 @1.36✅
White vs Evans 1 @1.28✅
AKO @1.75
bet365✅
Huybrechts wczoraj średnia 105 i 75% duble. Beaton na razie w turnieju dobrze jak na siebie, ogólnie 91średnia, dobrze też na dublach. Teraz będzie miał trudniejszego rywala, pojawi się stres i szopka na kończących, nie da rady. Drugi mecz White vs Evans. Evans na razie turniej życia i myślę, że na tym etapie dzisiaj skończy. Ograł wczoraj Jenkins 6-4, ale Jenkins znacznie mu pomógł swoją nieskutecznością. White wczoraj spokojnie pokonał Mansella, nie rzucał jakoś rewelacyjnie, ale było widać, że jak trzeba to potrafi przycisnąć i odjechać.
Jak dadzą ofertę na maxy to coś dorzucę

Kim Huybrechts więcej 180 @1.61✅
Kim jeden z lepszych graczy rzucających maxy za przeciwnika ma Beatona, któremu słabiutko ostatnio to idzie. Kim wczoraj 3 maxy, Beaton w dwóch meczach na tym turnieju tylko 1.
Klaasen więcej 180 @2.60⛔
Jelle Klaasen powyżej 2.5 maxa @2.10 ⛔
Suma 180 powyżej 5.5 @2.20⛔

Dobry kurs, warto próbować. Klassen znany z rzucania maxów. Jest w dobrej formie, wczoraj 5 maxów w 10legach. Thornton na pewno zagra lepiej niż wczoraj gdzie rzucił tylko jednego maxa.

Evans powyżej 1.5 maxa @2.0✅
Bunting powyżej 2.5 maxa @1.8✅
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kim Huybrechts vs. Steave Beaton (4-3) ✅
Typ: Kim Huybrechts więcej 180&#39;s - 1.61/bet365

Mój unibet na razie nie dał mi możliwości postawienia większej ilości maxów w wykonaniu Kima jednak daje to całoroczny, który rzuca nam kurs 1.61. Na moje mega bomba bo maxymalnie spodziewałem się 1.5 na to zdarzenie. Kim wczoraj genialny, 75% na podwójnych, 2 maxiory oraz 10 140! Z drugiej strony Beaton zrobił jednego maxa i nawet Pipe miał ich więcej od niego. Zresztą Steve wygrał swoje spotkanie po strasznym powrocie z dalekiej podróży. Dzisiaj raczej tak nie będzie i to Kim wygra to spotkanie a przede wszystkim zrobi więcej maxów. Nie trzeba mówić, że zazwyczaj robi on ich sporo i dzisiaj także spodziewam się przynajmniej 3. Wydaję mi się, że Beaton musiałby mieć jakiś wspaniały dzień aby być wstanie zrobić więcej. Jak dla mnie mega dobry bet.

Ian White vs. Evans (6-3) ✅
Typ: Ian White - 1.28/bet365

Drugim typem, który biorę do mojego dubelosa jest bet na wygraną Iana White. W ostatnim czasie zaczął grać fenomenalnie i jak dla mnie jest jednym z głównych kandydatów do gry w kolejnej edycji Premier League. Jednak nie o tym tutaj. Wczoraj White wygrał swoje spotkanie przy słabej średniej na podwójnych. Niecałe 36% nie robi na mnie wrażenia. Jednak 4 maxy oraz średnia na poziomie 97 AVG jest już bardzo fajna. Evans wygrał dwa spotkania mimo, że nie jest nadzwyczajny. Co prawda gra na wysokim poziomie jak na jego standardy jednak Terry trafiający w D16 i D20 powinien go wczoraj ograć. Dziś trzeci dzień tego turnieju i raczej wątpię aby nadal mu szło tak dobrze. Zresztą nawet jeżeli będzie grał na średniej 100 to White trafiający w podwójne i tak go pokona. Ian wygraj dzisiaj z Evansem a potem całe ET!!!

AKO: 2.07/bet365
Stawka: 3/10j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Popieram bet na więcej maxów Kima, więc o tym pisał nie będę. Mi w oko wpadł jeszcze inny typ. Chodzi oczywiście o kontynuację gry przeciwko maxom, a właściwie ich braku u Mensura.
Sujlovic-King 1-3 w maxach
King więcej 180-tek 1.95 b365
✅✅✅ IZZI :cool:
Kurs stosunkowo wysoki, jak na więcej maxów przeciwnika Mensura. Pewnie wynika to z faktu, że obaj w poprzedniej rundzie rzucili po 1 maxie. Niedużo, ale różnica jest taka, że Sujlovic rzucił tyle, ile rzuca normalnie, czyli przedział &lt;0,2&gt;, zaś Merv jak na siebie nie zachwycił. Zazwyczaj Anglika stać na te 2-4 180-tki i jeśli musi mocniej powalczyć, to udaje mu się wcisnąć lotki w pole t20. Tutaj Mensur jest wyraźnym faworytem po genialnym meczu z MVG, ale z maxami już tak nie jest. King drugi, albo trzeci turniej z nowymi barelkami, czy to robi różnicę? Raczej nie, ale taka ciekawostka, na którą warto zwrócić uwagę. Podobnie ejst u Pity, który na ten turniej zabrał zupełnie inne lotki.
Jeszcze 4fun:
Wynik po 4 rozgrywkach
Thornton-Klaasen 2-2 2.37 b365✅✅✅
Wright-Bunting 2-2 2.37 b365⛔
Barney-Cullen 2-2 2.40 b365⛔

Thorn i Kobra potrafią zagrać na wysokim poziomie, co pokazali zresztą na WGP. Jeśli zagrają swoje, to powinni kończyć legi w granicach 12-16 lotki, a to da im przeważnie utrzymanie swojego &quot;podania&quot;. U Papużki i Buntinga jest podobnie, zaś w ostatnim meczu liczę na utrzymanie dyspozycji Cullena z soboty.
Dodatkowo:
Wright-Bunting 6-2
over 9.5 legów 1.83 b365⛔ Bunting i double to dwie różne kwestie.
Wade-Whitlock 6-5
Wade 1.55 1xbet✅✅✅
Sujlovic-King 6-5
Mensur 1.73 BetVictor✅✅✅
White-Evans 3-3 w maxach
Evans over 1.5 maxa 2.00 b365
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Thornton R. - Klaasen J.
Klaasen over 2.5 180-tek, @2.00, Bet365 ⛔

Klaasen potrafi sypać maksami jak szalony, jeśli tylko mecz będzie w miarę długi, to minimum trzy 180-tki powinien dziabnąć bez większych problemów. Nawet przy ewentualnym 6:2/6:3 dla Thorntona (czego się nie spodziewam), Jelle kilka kompletów rzuci.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Cullen-Sujlovic 1-2
Cullen więcej 180-tek 1.80 b365
⛔
Tradycyjny bet z mojej strony. Mensur cały 1 max z Kingiem, za to Cullen aż 5 przeciwko Barneyowi. Wcześniej też było nieźle. To turniej Anglika ze stajni Unicorna. Gra tutaj rewelacyjnie, kwestią jest tylko czy tempo ślamazarnego Mensura nie zniechęci go. Niemniej jednak te przynajmniej 2 maxy powinien rzucić, a kurs bardzo fajny.
Dodatkowo:
Wade-Klaasen 3-3 w maxach
Over 4.5 maxa 1.83 b365✅✅✅
Huybrechts-Smith 4-2 w maxach
Over 5.5 maxa 1.72 b365
✅✅✅
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Culllen vs Suljovic (1-2)⛔
Typ: Cullen więcej 180&#39;s - 1.80/bet365


O tym pisał już Maciej. Mensur to Mensur jednego maxa rzuci a Cullen jeżeli utrzyma formę sprzed południa (w co szczerze wątpię) to może ich rzucić nawet 5. Jeżeli nie przeciąży go presja to spokojnie powinien zrobić więcej 180&#39;s od Austriaka a dodatkowo powalczyć z nim o wygraną.
Wade vs Klaasen (3-3) ⛔
Typ: Klaasen więcej 180&#39;s - 1.83/bet365

Klaasen dziś zrobił tylko jednego maxa w spotkaniu z zwycięzcą WGP jednak i tak go pokonał. Kobra jeżeli chce pokonać Wade będzie musiał zacząć rzucać sporo 180&#39;s gdyż to raczej Wade ma przewagę na kończących. Spodziewam się 3/4 maxów w wykonaniu Holendra. Wiadomo, że Maszyna w ostatnim czasie zaczął rzucać więcej 180&#39;s. Często jednak zdarza mu się ostatnią lotkę rzucać w T19 i tak samo wydaję mi się, że będzie dzisiaj. Kursik fajny, więc warto spróbować.

Huybrechts vs. Smith (6 sztuk) ✅
Typ: Over 5.5 maxa - 1.72/bet365

Kim ładował te maxy aż miło w meczu z Beatonem jednak po raz kolejny udowodnił mi, że nie jest jeszcze gotowy na wygrywanie turniejów lub też ścisłą czołówkę PDC. Z 4-1 i pewnej wygranej dał sobie zrobić nerwówkę, która na szczęście ogarnął. Meczu Smitha z Pricem nie oglądałem, bo akurat zmywałem naczynia ale spodziewam się przynajmniej 10 legów a Ci panowie są wstanie zrobić te 6 maxów w ciągu 4 legów. Mam nadzieję, że od początku zacznie im siedzieć T20 i maxy poleca tak samo jak w meczu Barneya z Cullenem.

Zwycięzca ET 9: ⛔⛔⛔ (genialne spotkanie!!!)
Typ: Ian White - 6.50/bet365

Zostało 8 zawodników, wszyscy w formie na tym turnieju. Nikt nie znalazł się tutaj przypadkiem. A to właśnie White jest po tej troszeczkę słabszej stronie drabinki moim zdaniem. Jeżeli uda mu się pokonać Wrighta (moim zdaniem najlepsze spotkanie dzisiaj do oglądania) to dalej ma Cullena, który jest fenomelany albo Suljovica, który powoli staje się drugim Pipem. Jak dla mnie z oba tymi panami powinien sobie poradzić. U góry najprawdopodobniej Wade lub Smith. Moim zdaniem wszyscy Ci zawodnicy są w zasięgu White, który w ostatnim czasie naprawdę zaczął robić na mnie wrażenie. Fajny kursik a dla lepszego oglądania jak najbardziej do gry moim zdaniem.

Wszystko po 1 jednostce. Tak już ET9 można zaliczyć do udanego eksperymentu. Powoli uzbierane doświadczenie pozwoli na zaatakowanie darta dużo większymi pieniążkami.
 
top1 373

top1

Użytkownik
Cullen więcej 180 @1.80⛔
Cullen vs Suljovic 1 @2.5⛔

Popieram typ Macko18 na maxy. Myślałem, że kurs będzie niższy. Cullen rewelacyjna forma, myślałem, że po meczu z Chisnallem zejdzie z tonu, jednak nic z tego, rewelacyjny mecz z Barnaveldem. Trochę statystyk, każdy rozegrał po 3 mecze Cullen w 3 meczach 12 maxów, Mensur tylko 2, średnie 102 vs 97, duble podobne 50% vs 54%. Cullen każdy mecz gładko, stabilnie od początku do końca, Suljovic miał przestoje i powinien odpaść z Kingiem.

Powyżej 5.5 maxa w meczu Huybrechts vs Smith @1.73✅
Huybrechts powyżej 2.5 180 @1.83✅

Mecz dwóch zawodników którzy pakują maxy z dużą łatwością, Każdy z nich rozegrał po 2 mecze rzucając 7 i 8 maxów.
Kim rzucił w pierwszym meczu 3 maxy, dzisiaj 4. Tutaj już będzie duża koncentracja, powtórzy wynik z południa.
Wright vs White 2 @2.00⛔miał meczową
Gra Wrighta dupy nie urywa i dość często w ćwierćfinałach odpada. White też niby bezbarwnie, ale nawet w statystykach wygląda lepiej, a stać go na jeszcze lepsza grę.

Powyżej 4.5 maxów Klaasen vs Wade @1.83✅

Klaasen dzisiaj tylko jedna 180, przez co trochę się zawiodłem, ale na pewno poprawi się, miał czas na rozgrzanie się. Wade dzisiaj dobrze z Withlockiem 4 maxy. Mecz może być over 9 legów, 5 maxów powinno wpaść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom