>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Tour 9 - Sindelfingen (16.09-18.09.2016)

Status
Zamknięty.
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Robbie Green - Aaron Monk
Robbie Green 1,28
zwrot
Jermaine Wattimena - Fabian Herz
Jermaine Wattimena 1,33
✅
AKO: 1,71 Bet365 ✅ ?
Pierwsze rundy turniejów ET raczej staram się traktować dość ostrożnie, dlatego z wielu niby w miarę pewnych pomysłów wybrałem tylko taki skromny dubelek.
Robbie Green ostatnio bardzo dobra dyspozycja, nawiązująca nieco do jego dawnych sukcesów jak np. półfinał MŚ BDO w 2014. W lipcu gra na World Matchplay i przegrana tylko 10-8 z mistrzem Taylorem, teraz kwalifikacja na wszystkie trzy turnieje ET włącznie z dojściem do 3. rundy na pierwszym z nich, a na drugim gdzie odpadł w pierwsej rundzie, wcale nie grał jednak tak źle o czym świadczy chociażby średnia 91. Aaron Monk to zupełnie anonimowy gracz, w tym roku pograł tylko chwilę na UK Open, tak to jego pierwsze udane kwalifikacje, nie gra nawet na zawodach PDPA Championship. Green to może nie jest mocarz, ale Monk to totalny słabiak.
Podobnie ma się sprawa w drugim turnieju. Zauważyłem, że bukmacherzy często nie doceniają Wattimeny, a ten często odpłaca się im psikusami. Tym razem to on jest jednak faworytem i dobrze. Jermaine zrobił w tym roku bardzo duże postępy, kwalifikuje się niemal do każdego turnieju serii ET i przeważnie przechodzi pierwszą rundę. We wrześniu na dwa turnieje właśnie dwa razy odpadł na drugim szczeblu drabinki. Herz to zupełny no name, sytuacja bardzo podobna Monka. Raptem raz się zakwalifikował do turnieju ET, ale odpadł w pierwszej rundzie przegrywając 6-0. Węszę podobny wynik.

Christian Kist - Brendan Dolan

Brendan Dolan 1,83 Bet365 ✅

Spróbuję zagrać na Dolana ze względu na kursy przedstawiające mecz z gatunku 50/50. Jednak dla mnie zawodnik z Irlandii Północnej jest zawodnikiem lepszym i regularniejszym. Dolan zajmuje 21. miejsce w rankingu PDC co już o czymś świadczy. W tym roku m.in. 1/8 na World Matchplay czy półfinał drużynowych World Cup of Darts. Ten sezon ogólnie raczej przeciętny, ale tą średnią około 90 zawsze wykręci. Co prawda czasem przegrywa makówką, ale i tak mam go za lepszego gracza od Kista, który w rankingu PDC jest 43. Ten sezon też mizerny, rzadko kwalifikuje się do ET, gra jeszcze gorzej od Dolana. Sprawa wygląda tak, że Brendan jest lepszym i regularniejszym zawodnikiem, pomimo problemów w nerwowych sytuacjach to wyjątkowo, po tym kursie spróbuję go zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
II RUNDA


James Wade - Mark Frost

James Wade -1,5 1,28
✅
Kim Huybrechts - Martin Schindler
Kim Huybrehcts 1,16

Mensur Suljovic - Mick McGowan
Mensur Suljovic -1,5 1,36

AKO: 2,04 Bet365
✅
Taką tasiemeczkę proponuje na drugą rundę. Jeden zawodnik ścisłego topu + dwóch w wyraźnie dobrej formie.
James Wade jest tym graczem. Zawsze solidny i swoje rzuci. Obecnie 6. gracz rankingu PDC. Ostatnio bez większych ekscesów, choć np. w maju wygrał jeden z turniejów ET. Na pierwszym z wrześniowych turniejów serii ET nie grał, w drugim dotarł do półfinału przegrywając z Suljoviciem na średniej 100, także ładnie. Frost to bardzo słaby gracz. Dzisiejsza gra w drugiej rundzie turnieju rankingowego to jego drugi taki występ w sezonie, to właściwie podsumowuje wszystko. Wczoraj wygrał z tak samo słabym Owenem na średniej 78. No nie.
Kim Huybrechts ostatnio mega gra - najpierw finał turnieju ET, potem pófinał przegrany z MVG. Widać dużą regularność i to na świetnym poziomie. Zrestą jeszcze wcześniejszy turniej także skończył na przedostatniej rundzie. Cały czas kręci średnią 95-100, ale do tego dochodzi naprawdę ładna gra na dablach. Martin Schindler miał odpaść już wczoraj, ale Boultona jakoś odprawił na średniej 89. To jest właśnie jego poziom i wątpie, żeby go przeskoczył. To jego druga II runda ET w tym sezonie i na tym skończy.
Mensur Suljovic to obecnie gracz grający na najwyższych obrotach w całej stawce PDC. Najpierw wygrana ET, potem minimalnie przegrany finał z samym Van Gerwenem. Buki cały czas nie widzą jego świetnej gry, a obecnie nie zagrałbym na nikogo przeciwko niemu. Cały czas średnie koło 100 i ponad 50% na dablach co jest świetnym wynikiem. Mick McGowan to bardzo słaby zawodnik pierwszy raz w tym sezonie zakwalifikował się do turnieju ET, na zawodach PDPA Chamipnship przez cały sezon także bez znaczącego wyniku. Wczoraj pokonał starszego, ale też znacznie słabszego Hubyrechtsa, niby na średniej 98 ale wątpię, żeby to powtórzył. Dla mnie dużym faworytem Mensur.

Dodaje tasiemkę bez analizy:
Gerwyn Price +1,5 1,28
Steve Beaton 1,36

Jelle Klaasen 1,36 Clayton nono, 102 i 85% na dablach O_O
Benito Van de Pas 1,44
Kim Huybrechts 1,16

Mensur Suljovic 1,20
MVG -1,5 1,16
Peter Wright 1,20


AKO: 6,76 Bet365 Blisko ⛔
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wright + Suljovic + MVG + Huybrechts + Bunting więcej 180&#39;tek
AKO: 2.7/Bet365 ⛔ O tym mówiłem właśnie, Bunting :/


Usunęło mi całą analizę, więc nie piszę od początku.
Cztery czyste wygrane to moje standardowe bety w drugiej rundzie. Huybrechts, MVG, Suljovic genialna forma na ostatnim dwóch ET. Dzisiaj przeciwnicy z dużo słabszej półki. Wright mimo, że ostatnio forma niezbyt dobra to Dolana powinien pojechać. Ostatni raz daje szansę Buntingowi, bo lubi mi psuć kupony. Wattimena rzuca strasznie mało maksów, co zresztą pokazuję linia 1.5 na niego. Bunting rzuca mase 180&#39;tek ale jak zacznie mu siedizeć 180&#39;s to potrafi ich narzucać. Liczę, że około 3 zrobi a jego przeciwnik na pewno nie da rady zrobić ich aż tylu.
Klaasen vs. Clayton
Typ: Klaasen - 1.36/bet365 ⛔

Tutaj też mi się analiza usunęła. Clayton wczoraj niby 6-1 ale średnia poniżej 90. Na kobrę to będzie za mało. Jelle przegrywał ostatnio z Mensurem i MVG czyli późniejszymi zwycięzcami obu ET. Spodziewałem się kursu w okolicy 1.2 a tutaj takie coś. Idealny bet do dubla. Polecam!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Suljovic-McGowan 2-3 w 180-tkach
Mensur over 0.5 180-tki 1.24✅✅✅
Wright-Dolan 2-0 w 180-tkach
Pita over 1.5 180-tki 1.46✅✅✅
Dubel 1.81 betsafe
✅✅✅
Tym razem niestandardowo, jednak w klasycznych meczach na over maxów linia jest o jedno oczko za wysoka. Najpierw kilka słów o Picie. To chyba darter, w którego meczach najczęściej gram maxy i szczerze mówiąc nie ma co się dziwić. Mimo że zmienia te barelki jak rękawiczki, to zawsze te 180-tki potrafi wciskać. Raz mniej, raz więcej, jednak t20 mu jakoś siedzi. Często robi linię 2.5, a i tak w jego meczach linia na maxy wynosi 4.5. Popatrzmy na taki pojedynek White&#39;a z Wilsonem, gdzie buki dają linię aż 5.5. Podobnie jest z Whitlockiem i Barneyem, a czy RvB robi więcej maxów niż Papużka? Co do Mensiura to skończyły się już raczej czasy z graniem underów jego maxów. Austriak ogarnął się po doszlusowaniu do czołówki. Nie przeciąga już tak gry, nie ma tego wkurzającego ślimaczenia. Szczerze mówiąc pozytywnie wpłynęło to na jego grę i częściej rzuca 180. Może to też zasługa braku takiego krążenia po tarczy, ale czasami też mu się zdarza ciekawe zejście na dół, bądź na środek. Coraz częściej jednak Mensiur potrafi też cierpliwie siedzieć na t20 i te maxy jakoś wpadają. Może nie rzuca ich masowo, jednak staty z ostatnich dwóch ET, gdzie dwa razy dochodził do finału, a jeden z nich wygrał pokazują, że jedno 180 przynajmniej powinno wpaść:
ET7:
Niedziela:
1 i 6-5
2 i 6-1
1 i 6-1
1 i 6-5
Sobota:
2 i 6-3
ET8:
Niedziela:
1 i 6-3
4 i 6-1
2 i 6-3
0 i 5-6
Sobota:
1 i 6-0
Widać, że jedynym meczem, gdzie nie miał maxa był finałowy pojedynek z MVG, gdzie Mensiur spowalniał grę i jego występ dla mnie był troszeczkę inny, niż przeciwko pozostałym rywalom. Dzisiaj nie będzie musiał się koncentrować na rywalu, a wystarczy, że będzie grał swoje z poprzednich turniejów. Jeżeli tak będzie, to powinien spokojnie tego jednego maxiora wcisnąć.
PS. Jednym z czynników, który na pewno wpłynie na formę przy t20 Pity będą barelki, które wybierze Szkot. Jeżeli weźmie jedne z podłużnych, cienkich to jestem spokojny o over 1.5, jednak jeśli zdecyduje się na te taylorowe baryłki to może być trochę trudniej, aczkolwiek na nich też potrafi robić dobre cyferki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wade-Clayton 4-3 w 180-tkach
Over 3.5 180-tki 1.85 betsafe✅✅✅ IZZI

Już jakiś czas temu Hiro wprowadził pewną tradycję stawiania na over 1.5 maxa Wade&#39;a. Wtedy James lekko obudził się w tym aspekcie i można było łapać takie bety po kursie 1.61-1.66. Później znowu nastąpił jakiś zastój u Maszyny z 3xt20 w jednej serii, a ostatnio znowu potrafi je rzucać jak szalony. Zawsze jest solidny na t20 i potrafi niemiłosiernie siepać 100 i 140. Coś w stylu Mensiura, ale on nie krąży po tarczy i często jest wierny sektorowi 20. Kurs na jego 2 maxy tutaj oscyluje w granicach 1.50-1.55, więc nie bawię się w takie coś. Anglik powinien zrobić te 2 maxy, a jak zrobi 3, to będzie tylko lepiej. Bywało, że robił i 5, więc przy dobrym dniu może mocno pomóc przy tym becie. Dodatkowo wczoraj wyszedł na scenę koło 14 i widać było pewnego rodzaju niewyspanie, bo może i strojenie min jest dla niego charakterystyczne, ale wczoraj wyglądał &quot;niekorzystnie&quot;, tak jakby mógł zasnąć przy rzucaniu. Dzisiaj gra o 1.5h później i to może działać tylko na jego korzyść. Co do Claytona, to nieraz już grałem na jego over 1.5 maxa, bądź jakiś over w całym meczu. Może nie jest to zawodnik z czołówki, którego cechuje niesamowita regularność, ale potrafi dobrze pograć, co zresztą pokazał wczoraj niszcząc Jelle na niesamowitej średniej 102, jak na średniego zawodnika. Przy tym zaliczył 2 180-tki, czyli tyle, ile dzisiaj od niego oczekuję. Wprawdzie linia na niego, to właśnie 1.5 i przy kursie zbliżonym do tego na 3.5 w meczu, jednak tutaj mamy &quot;wsparcie&quot; Wade&#39;a, który może pomóc w tym aspekcie. Imo przy tych zawodnikach w obecnej dyspozycji taką linię trzeba spróbować, jednak trzeba pamiętać, że potrafią też popisywać się indolencją w liczbie maxów, więc trzeba zachować lekki dystans do tego betu i nie jest on z kategorii tych klasycznych z Pitą i innymi darterami.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczoraj bardzo duży minus u mnie i raczej ciężko będzie to odrobić ale chciałbym chociaż trochę zniwelować stratę.
Price vs. Mensur Suljovic
Typ: Over 8.5 lega - 1.33/bet365 ✅


Bukmacherzy w końcu zaczęli doceniać Mensura i kursy wreszcie na niego są odpowiednie. Mnie to jakoś nie cieszy, bo ostatnio mogłem dzięki temu zarobić. Liczyłem na jakieś 1.7 na Austriaka, które bym z chęcią zagrał a teraz mamy kurs odpowiedni do ryzyka. Faworytem jest Suljovic jednak to nie powinno być dla niego łatwe spotkanie. Wczoraj średnia na poziomie 108 a i tak oddał swojemu rywalowi 2 legi mimo, że ten miał średnią o 20 mniejszą. Gerwyn to zawodnik z dużo wyższej półki i na moje powinien dzisiaj powalczyć. Praktycznie zawsze ma tą średnią lekko powyżej 90 co powinno mu pozwolić ugrać 3 legi przy własnym podaniu. Jak na moje wygrana Mensura ale dopiero po 10 legach.

Over 110.5 C/O - 1.83/bet365 ⛔

Do tego próbuję jeszcze wejść w zamek. Niby można by było poczekać na samego Mensura jednak linia powinna wynosić 100.5 także wolę spróbować zamek ich obu. Tak jak wyżej pisałem spodziewam się przynajmniej tych 9/10 legów, więc szansę powinny być parokrotnie. Zauważyłem, że Mensur ostatnio często rzuca 25 zamiast próbować T20 przez co zostawia sobie te 96 lub 116. Dzisiaj także liczę, że zapnie coś dużego. Koksik tak często nie robi wysokich zamków ale wczoraj 140, więc może dzisiaj też pokusi się o coś dużego.
MVG vs. Beaton
Typ: MVG (-1.5) - 1.16/bet365 ✅

Niby pierwszy mecz sesji popołudniowej ale to nadal MVG. Wczoraj 6-4 z Websterem przy średniej ponad 108. Widać, że Shrek się rozkręca i powinien się dzisiaj przejechać po Beatonie. Nie wydaję mi się żeby miał tu być decider, więc idę w małe handi. MVG to MVG, więc nie ma tutaj co opisywać.
Benito van de Pas vs. Joe Murnan
Typ: Benito van de Pas - 1.33/bet365 ✅

Widziałem, że Maćko jak i Hiro grają na młodego Holendra, więc sobie sprawdziłem co robi Murnan na tym turnieju. Średnia na poziomie 92 oraz 93, niby dobrze ale na Benito to może być za mało gdyż on regularnie rzuca powyżej 90 a zdarzają mu się nawet 100, do tego świetny dabel z, którym Murnan miał wczoraj problem. Jak na moje Benito powinien dzisiaj pokonać swojego rywala.
To wszystko łącze w trebel, który daje kurs - 2.07/bet365 ✅
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Mensur Suljovic - Gerwyn Price
Mensur Suljovic 1,53
⛔ Panie Price, jak siedziała to siedziała. Dwa razy miał już 6 perfekcyjnych a sama wygrana z Mensurem 6-3 przy średniej Mensura 100 to coś. Szkoda, że trafia na MVG.
James Wade - Jonny Clayton
Jonny Clayton +3,5 1,33

AKO: 2,04 Bet365 ⛔
Dla mnie Mensur cały czas trzyma równy, bardzo bardzo wysoki poziom. Powiem szczerze, dla mnie poza MVG obecnie może ograć każdego. Wczoraj tylko to potwierdził wygrywając z McGowanem na średniej 108. No kurde, kto potrafi 3 tygodnie z rzędu rzucać na takim poziomie? A Price nie jest zawodnikiem, który mi zbytnio imponuje. W tym sezonie właściwie nic ciekawego, w zeszłym tygodniu 1/4 finału ET co jest jego najlepszym wynikiem. Jak rzucał? Po drodze 88, 98, 94. Wczoraj 6-3 z Maxem Hoppem przy średniej 93. Dla mnie kurs fajny gdy porównamy kursy na innych faworytów.
Do tego Wade, który jakoś mnie ostatnio nie przekonuje. Wczoraj zagrałem na niego ze względu na słabiutkiego Frosta, ale i tak dał mi nerwówkę. Jakieś swoje 90+ rzuci, to raczej pewne, ale nie liczę na nic wielkiego, szczególnie, że wczoraj ledwie 87 i 27% na dablach. Clayton za to w mega dyspozycji - najpierw pięknie rozprawił się z Clemensem 6-1 przy średniej 89% i aż 75% na dablach , a potem poprostu rozbił Klaasena 1-6 przy średniej 102 i 85%(!!!) na dablach. Wydaje mi się, że dyspozycja jest bardzo dobra, a przy niezadowalającej grze Wade&#39;a widzę jego szansę na korzystny rezultat.

Jonny Clayton 3,40 bet365

Tasiemka:

MVG -1,5 1,16

Suljovic 1,53
Huybrechts 1,53
Wright 1,44
Van de Pas 1,36

AKO: 5,40 Bet365
⛔
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG więcej 180&#39;tek + Peter over 2.5 180&#39;tki
AKO: 2.4/bet365 ⛔


Zacznę może od Petera, który w końcu ma te swoje cienkie lotki co powoduje u niego od razu, że rzuca ich dużo. Dzisiaj 4 w wygranym pojedynku z Cullenem. W pojedynku z Wade legów powinno być dość sporo, więc okazję na rzucanie maxów będą jak najbardziej, więc te 3 powinien zrobić jak najbardziej. Do tego dokładam, więc maxów MVG. Dzisiaj rzucał jak maszyna i narzucał 6 sztuk. Price zagrał bardzo dobre spotkanie z Mensurem i także dał radę rzucić 3 sztuki jednak nie wydaję mi się żeby miał to powtórzyć wieczorem w pojedynku z MVG. Myślę, że MVG jest wstanie rzucić nawet 5 ale wolę jednak iść we więcej maxów, bo czasem jakieś 2-1 się może zdarzyć.

Typ bez analizy:
Kim Huybrechts - 1.72/bet365
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wright-Wade 5-0 w 180-tkach
Pita over 2.5 180-tki 1.84 betsafe✅✅✅ IZZI

Pita wczoraj ledwo, ledwo zrobił dwa maxy, dzięki którym pozytywnie zamknął mi dubla, jednak wtedy miał znowu jakieś nowe lotki. Inne barelki, inne szafty, widać było, że słabo latały i ledwo wchodziły w tarczę. Sam Wright powiedział po meczu, że musi zmienić je na inne. Sam speaker był tym zdziwiony, ale Pita mówił, że musi zmieniać, żeby dobrze grać. Na szczęście dzisiaj wybrał te swoje ostatnio najskuteczniejsze barelki, czyli te bardzo podobne do takich, jakich używa MVG. Każdy kto śledzi tour wie, że własnie nimi Peterowi najlepiej szło ze 180-tkami. Wtedy spokojnie robił linie 2.5 i takie bety wtedy też polecałem. Czuję, że pora wrócić do tej tradycji, bo np. przy linii 5.5 na mecz z Wadem, nawet przy tej formie Maszyny nie ma co się w takie rzeczy bawić. James kręci fajne średnie, masa 100 i 140, a i te 180 siadają, więc Pita będzie musiał się natrudzić. Jak najłatwiej uciekać rywalowi, bądź go gonić? To już oklepane, ale jasne, że rzucając wysokie liczby, a w tym i 180-tki. Jeszcze co do tych lotek, to od razu po zmianie Pita zrobił 4 maxy w 7 legów przeciwko Cullenowi. Dla przykładu szczwany daje na ten overek 1.66, a dla mnie to istotna różnica.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Van Gerwen - Price
Michael van Gerwen powyżej 3.5 180-tki, @2.10. Bet365 ⛔

Według mnie kurs przy takiej linii jest odrobinę przesadzony. Michael w ostatnim meczu rzucił 6 maksów, a grał z przeciętnym Beatonem, więc nie musiał się jakoś specjalnie spinać. Liczę, że i tym razem przynajmniej cztery 180-tki cyknie. Spodziewam się walki ze strony Price&#39;a, więc okazji nie powinno zabraknąć. Dodatkowo można spróbować pograć najwyższy checkout powyżej 110.5 po @1.72 ✅ (365).

Wright - Wade
Wade powyżej 2.5 180-tki, @2.20. Bet365

Tutaj również linia i kurs mnie zadowalają. Wade&#39;owi ostatnio te maksy siedzą, rzuca ich jak na siebie naprawdę dużo. Wydaje mi się, że mecz z Peterem będzie wyrównany do samego końca, więc z przyjemnością pobieram ten bet.

Jeszcze bez analizy:

Bunting - Huybrechts
Najwyższy checkout - Kim Huybrechts, @1.80, Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom