>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PAYSAFECARD HURT?

O 3

odkrywca

Użytkownik
Więc tak chciałbym zakupić karty paysafecard o łacznej wartości 5 000 czy myslicie iż jest szansaa dostac ow karte w jednej z hurtowni gsm? czy raczej nie wyglupaic się z taką kwotą ? i czy wgl są one dostępne
 
O 0

orient44

Użytkownik
Witaj , w każdym normalnym punkcie mają limit dzienny . Napewno nie kupisz za 5k w jednym sklepie . Napisz do nich maila z zapytaniem pzdr.
 
O 3

odkrywca

Użytkownik
orient kiedy to wlasnei chodzi zeby nie kupować w pukcie po normalnej cenie a w jakiejs hurtowni
Zwykle wpalcam karta 3 czy 5 tysięcy ale tak myśle iż kioski itp biora doładowania od hurtownika 10% taniej gdyby udało mi się kupić w takowy sposob payseyfy zaoszczędził bym aż 500zł :}
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ale kiosk raczej nie zejdzie ze swojej marży. Generalnie to paysafe są chyba tylko jako wydruk z terminala. To właściwie nie wiem czy to przechodzi przez jakąś hurtownie. Skontaktuj się może bezpośrednio na stronie paysafecard z nimi, i zapytaj czy dostałbyś upust przy większych zakupach. I gdzie to zakupić :)
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Przecież to by nie miało sensu, bo kod realizujesz na stronie/sklepie/buku na kwotę za jaką go kupiłeś a Paysafe ma z tego jakieś 2% a ty liczysz, że Ci dadzą 10%. Nie masz szans dostać czekolowiek.
 
O 3

odkrywca

Użytkownik
Rpg nie orientujesz się w temacie więc się nie udzielaj prosze jak nie wiesz czego ś na 100% a teoretyzujesz:&gt;
Akurat zawsze robię zakupy w sklepie osiedlowym i zawsze kupując wielokrotnośc doładowania 50zł na 1 szt 50 dostaje 1zł rabatu także 2% wraca do mnie .:} jednak jako skąpieć chce większy rabacik ;&gt;
A co do terminali to ruch proponuje upusty 7% ze swoich terminali nie wiem tylko czy wchodzi w to rowneiz paysafecard widniejący pod hasłem usługi finansowe
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
W sumie ciekawy pomysł bo jakby nie było zwiększasz swoją szanse na zysk.Jak znajdziesz jakiegoś hurtownika to napisz na forum bo i co najmniej ja byłbym zainteresowany.A może także kogoś na kuponu ukash?
 
Do góry Bottom