>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Paysafecard - doladowanie zakupione w euro jak wymienic na pln

P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Kupilem na probe doladowanie o wartosci w euro, bo taka walute mam w kraju w ktorym przebywam obecnie. Problem w tym z e buk akceptuje tylko doladowanie w pln, w jakim serwisie albo jaka metoda wymienic karte w euro nakarte w pln tzn w oparciu o kurs walutowy?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Kupilem na probe doladowanie o wartosci w euro, bo taka walute mam w kraju w ktorym przebywam obecnie. Problem w tym z e buk akceptuje tylko doladowanie w pln, w jakim serwisie albo jaka metoda wymienic karte w euro nakarte w pln tzn w oparciu o kurs walutowy?
W bet-at-home możesz sobie wybrać walutę w jakiej chcesz wpłacić.
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
A przeliczy mi to na zlotowki? bo generalnie gram w bet365, jak wplace na BAH paysafecard to bede musial wyplacic na konto bankowe? Bo chodzi mi generalnie zeby albo na bet365 przeslac pieniadze albo na skrilla i wtedy na bet365, tylko tam mam konto, anie chce sie bawic w weryfikacje itd bo bede w Polsce dopiero przed swietami.
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Albo jeszcze inaczej - mam konto paysafecard zarowno w euro jak i w pln. Jak doladuje sobie konto w euro to moge z niego jakos doladowac paysafecard w zlotowkach?
 
Do góry Bottom