>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pary Play-Off 2008 (mężczyźni)

Status
Zamknięty.
maxzks 0

maxzks

Użytkownik
Pary 1/4 finału play-off:
1. Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów
2. Wisła Płock - Miedź Legnica
3. Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn
4. Vive Kielce - Kiper Piotrków Tryb.

Pary 1/2 finału play-off:
1. Zagłębie/Chrobry - Vive/Kiper
2. Wisła/Miedź - Azoty/MMTS


Ciekawe pary ;)
 
domel 49

domel

Forum VIP
maxZKS następnym razem może napiszesz coś więcej?? to jest forum bukmacherskie tu podaje sie typy itd. :!: a nie jakies tam FAKTY :!:
co do meczy ja widze to tak:
1. Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 1
2. Wisła Płock - Miedź Legnica 1
3. Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 1
4. Vive Kielce - Kiper Piotrków Tryb. 1
Zagłębie nie powinno mieć problemów z Chrobrym zwłaszcza ze będą grali 2 razy u siebie jeśli oczywiście przegrają na wyjeździe w Głogowie, dlatego typ raczej pewny. Wisła hmm po przegranej w Olsztynie i remisie z Puławami mam lekkie obawy, mamy jeszcze trochę czasu wiec z wynikiem narazie sie wstrzymam. Azoty według mnie to również zdecydowany faworyt tej pary nie wyobrażam sobie innego wyniku jak wygrana gości (przynajmniej w 1 spotkaniu). Mecz Vive - Kiper zapowiada sie bardzo interesująco i paść może tu każdy wynik lecz ja obstawiam tu lekka przewagę Kielc i myślę ze to oni wejdą do półfinału. Bardziej szczegółowe analizy podam później, dziś to tylko tak dla rozpoczęcia dyskusji :]
mam nadzieje ze Wy tez macie swoich faworytów?
 
maxzks 0

maxzks

Użytkownik
Zagłębie gładko wygra z Chrobrym. Uważam, że Wisełka również nie będzie miała problemu z wygraniem. Azoty - MMTS ja tu stawiam na Azoty, a faktycznie mecz Vive-Kiper zapowiada się ciekawie tym bardziej, że Vive nie jest super w tym roku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom