>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Paragwaj - Apertura 2020

beceenPL 78

beceenPL

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Paragwaj, Apertura 2020
Spotkanie: Sportivo Luqueno x San Lorenzo g22:30 0:0
Typ: Luqueno dnb
Kurs: 1,57 zwrot
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Niewiele jest do analizy. Gospodarze są we względnej formie. Wyniki mogą być mylące, ale rozegrali naprawdę niezłe spotkanie np w przegranym meczu z Cerro Porteno. Postawili się Olimpii i wyciągnęli punkt. Widać, że jest tam pomysł na grę, acz brakuje czasem konkretów. Albo nawet zazwyczaj. Banałem jest mówienie, że w Paragwaju mecze nigdy nie są łatwe, ale dziś jest niezła okazja do domowej wygranej. W 17 kolejce Apertury na Feliciano Caceres przyjeżdża San Lorenzo, w którym wszystko się sypie. A żeby było weselej to właśnie kolejne dwa przypadki z Covidem im wykryli. Mecz się odbędzie, ale na papierze wynik wydaje się znany. I o ile gospodarze są we względnej formie, to goście zdecydowanie nie. Seria meczów bez zwycięstwa jest okrutna. Zaś ostatnią wygraną wyjazdową zaliczyli w lipcu zeszłego roku. Ale... ciekawostka dla dociekliwych. Wygrali wtedy właśnie z Luqueno ;-)
- - - -
Losie, kilka lat nie byłem na żadnym forum i klepałem sobie w grupie na WA, ale zatęskniłem i przybywam do Was. Jeśli coś źle zrobiłem w wątku, to proszę mnie uporządkować, postaram się nie siać fermentu. Proszę też o info czy typy mogę opatrywać screenami i zdjęciami? Bukma to bukma, rozumiem, ale zawsze lubiłem wrzucić np kibiców typowanej ekipy czy hymn czy coś tam. Jeśli macie tu inne zasady, to się dostosuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
Do góry Bottom