>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pacific Poker 60 usd

bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
wystarczy ściągnąć pacific poker, zarejestrować się i podać te dane na stronie i to wystarczy? nie trzeba żadnego kodu przy rejestracji?
 
D 0

darkrufio

Użytkownik
wystarczy ściągnąć pacific poker, zarejestrować się i podać te dane na stronie i to wystarczy? nie trzeba żadnego kodu przy rejestracji?
Rejestrujesz sie , sciagasz z ich strony soft i podajesz w takim formularzu na ich stronie twoj nick i cos tam i tyle - fajnie bo obstrawiac mozna za to z tego co widze
 
D 0

darkrufio

Użytkownik
temat do zamknięcia, promo nie dla polaków
Na spokojnie - napisalem zeby kliknac angielska flage , ale wiele osob popelnia ten sam blad - mimo ze promocje ktos inny dostal , to biegamy do supportu , a oni po 10-15 pytaniu - czy dla Polakow , jakie warunki wyplaty , jaki obrot , wiedza ze z Polskiej nacji na wplatach nie zarobia i ban...


Pacific przez PU jest dla Polakow.
 
D 0

darkrufio

Użytkownik
darkrufio ile czekałeś na ten bonus?

Pozostale przyszly znacznie szybciej i to w NIEDZIELE- vivat pokerunlimited haha - titan i party niecale 2 dni .

Bardzo fajne jest to , ze konto pokerunlimited mam na siebie i pacific tez - ale sprobowalem titana i party (to mial chyba kazdy) , na tzw czlonkow rodziny i bez problemu uznali. (mam PU konto na siebie a bonusy na 3 rozne osoby - w zasadzie to nie lamie zadnych regul a PU sie godzi na to i spox).

A moze to dlatego ze z unitedpokerforum , czyli jakis angielski ref co dla nich jest pewniejsze?

Sam nie wiem...
 
bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
jak jest z wypłatą? można przez mooneybookers? bo nie widze tam tej opcji. i jak jest minimalna wypłata?
 
bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
do drakufino wybrałem na PU party poker, czekam już 4 dni. dzisiaj na PU przy Party pojawił się napis Fraude co to znaczy???
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Ugrał już ktoś może te 400 FPP ?? Bo chciałbym się dowiedzieć czy automatycznie dopisują po ugraniu te 50 $ czy trzeba znów czekać lub coś dosyłać
 
S 24

snuz123

Użytkownik
miałem 130$ i wszystko poszlos ie jebać na 10 NL toż to śmiechu warte , poker jeden wielki wałek , nie dziwie się jak mając AA i na flopie A przegrywa się vs kareta , pierdole ich
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
miałem 130$ i wszystko poszlos ie jebać na 10 NL toż to śmiechu warte , poker jeden wielki wałek , nie dziwie się jak mając AA i na flopie A przegrywa się vs kareta , pierdole ich
niestety poker to też złodziejstwo ,jeżeli chodzi o pokerroomy.
Jak przyjdzie ci karta to komuś też przyjdzie i daje sie ostrą kase a na tym zarabiają te pokerroomy.Niby mało biorą od puli ale pozbiera się wielka sumka.
pamiętam jak wygrałem w freerolu 50 euro. potem grałem przy stole o kase. w ręce KK ,na flopie dochodzi K ale kolejne 4 karty to piki i gośc z czwórką pik w ręce wygrywa pule ponad 100 euro. bez złodziejstwa nikt sie nie dorobi, wiec pokerroomy tez szubrawią.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
miałem 130$ i wszystko poszlos ie jebać na 10 NL toż to śmiechu warte , poker jeden wielki wałek , nie dziwie się jak mając AA i na flopie A przegrywa się vs kareta , pierdole ich
Zdarza się na pewno grałes tzn grą to nie można nazwać :] bez strategii na tilcie itp nie idzie = przerwa a nie wypisujesz bzdety nie jeden grajacy nl 5 gra teraz nl 1000:]:zoltakartka:
 
S 24

snuz123

Użytkownik
co nie zmienia faktu, ze w moim rankingu ten room jest 2 na liście w najbardziej rigged po ipoker ;] b2b już dawno spadło na 3 miejsce...
 
Do góry Bottom