>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pabblo's picks

P 0

pabblo

Użytkownik
Witam

Mam 26 lat. Bukmacherką zajmuję się kilka dobrych lat i sądzę, że już sporo się nauczyłem.
Jestem zawodnikiem jednego z III-ligowych klubów w województwie warmińsko-mazurskim i dzięki temu mam dostęp do bardzo ciekawych i moim zdaniem unikalnych informacji.

Liga oficjalnie rusza 14-15 sierpnia, więc przeczekam nieco, aby zapoznać się ze wszystkimi zespołami, co pozwoli mi później doskonale przewidzieć końcowy wynik.

Do czasu, gdy moja lokalna liga nie ruszy, zajmować się będę typowaniem spotkań z lig europejskich oraz kanadyjskiej.

Pierwsze typy już niedługo !
Zapraszam
 
P 0

pabblo

Użytkownik
St. Patricks - Drogheda
Typ: St. Patricks (AH -1) @ 1.60 Bet365 | 5/10

Dziś do gustu przypadł mi pojedynek Świętych, którzy ostatnio są w przyzwoitej formie, a aktualnym outsiderem ligi Droghedą, która po 23 kolejkach zajmuje dopiero przedostatnie miejsce.
Gospodarze nie przegrali od 4 meczy, w tym czasie pokonując UCD oraz Dundalk i remisując z dwoma potentantami Fingal oraz Bohemians. Jedyną rzeczą, która skłoniła mnie do postawienia paru gorszy na St. Patricks jest ich siła oraz to, że wystąpią dziś w pełnym i najsilniejszym składzie. Do tego grają u siebie, więc jest to również jakaś przewaga psychiczna.
Goście są w dołku. Nie potrafili wygrać na własnym boisku z aktualnie najgorszą drużyną I ligi Bray, przegrywając 0:2. Szukałem powodu tego blamażu i znalazłem, a były to osłabienia kadrowe. Nie grało podobno pół składu. Dziś sytuacja powinna być jeszcze gorsza. Dodam, że w przerwie letniej zespół ten stracił kilku ważnych graczy, a gdy dołożymy do tego dzisiejsze osłabienia i stan ich ławki rezerwowej nie daję im dużo szans w tym pojedynku.
FT 2:0
+3j
 
P 0

pabblo

Użytkownik
RB Leipzig - Turkiyemspor
Typ: RB Leipzig (EH -1) @ 1.90 Betsafe | 7/10

Drużyna gospodarzy ma teraz skład na 3. ligę spokojnie. Sponsorem RP Lepzig jest szef Red Bull - a o tym, że jest bogaty chyba nie muszę mówić. Wyczytałem, że w ich składzie grają piłkarze, którzy wcześniej pogrywali sobie w 1. oraz 2. Bundeslidze, co więcej znaleźć tam można nawet reprezentantów kraju - nic dodać nic ująć. Na dowód, że ich obecny skład jest bardzo dobry jak na ten poziom rozgrywek są sparingi:
RB Leipzig vs. Hertha BSC 2:1
RB Leipzig vs. Schalke 04 1:2
Bardzo wyrównane spotkania.
Zespół gości w tym okienku transferowym nawet trochę się nie wzmocnił, lecz stracił, i to na dodatek ich najlepszego gracza pomocnika Suleyman Koc&#39;a.
FT 1:1
-7j
 
P 0

pabblo

Użytkownik
Tripel ( 4 Liga Warmińsko-mazurska)
Olimpia 2004 Elbląg - Błękitni Orneta 1 @ 1.47
Olimpia Olsztynek - Zamek Kurzętnik 1 @ 2.20
MKS Szczytno - Polonia Pasłęk 1 @ 2.35
AKO @ 7.60 Tobet | 3/10

Orneta zagra bardzo osłabiona, ponieważ z klubu odeszło kilku ważnych piłkarzy z I jedenastki z powodu kłótni na linii piłkarze-trener. W klubie nie dzieję się dobrze.
--------
Olsztynek widziałem w akcji 2 tygodnie temu, kiedy to grali razem z nami sparing. O dziwo z nami wygrali 3:2 i pokazali się z bardzo dobrej strony. Posiadają dobrych szybkich ofensywnych piłkarzy, którzy sami potrafią stworzyć sobie dogodną sytuację. Kurzętnik to drużyna, która pozostanie w IV lidze zawdzięcza po prostu szczęściu. Zespół ten gra brzydko, ich atutem jest siła fizyczna. Spodziewam się ich bardzo defensywnego nastawienia i kontr.
--------
MKS Szczytno w poprzednim sezonie zajął ostatnie miejsce, ale w drugiej części sezonu zespół ten bardzo się zmienił. Wyszedł z problemów finansowych, do klubu doszło kilku dobrych piłkarzy i teraz to nie ta sama drużyna co wcześniej. Z Pasłęką odszedł ich najlepszy zawodnik Augustyńczyk - napastnik i trudno będzie go zastąpić. Do tego nie są tak poukładaną drużyną jak gospodarze.
Reasumując - ryzykowny typ, ale wolę tak zagrać za mniejszą stawkę niż próbować czegoś pojedynczo za większą, ponieważ jest to I kolejka, więc nie do końca wiadomo jak to się wszystko potoczy.
#1 Mecz odwołany
#2 FT 3:0
#3 FT 3:2

Po przeliczeniu kursu, czyli 5.17 zysk końcowy wyszedł:
+12,51j
Za tydzień kolejna porcja typów z mojej ligi - polecam śledzić temat ;)
 
P 0

pabblo

Użytkownik
Dziś podam kilka &quot;pewniaków&quot; z mojej lokalnej ligi - polecam śledzić temat ;) Znajdzie się też coś dla ryzykantów - AKO z bardzo dobrym kursem
 
P 0

pabblo

Użytkownik
4 Liga Warmińsko-mazurska
Tęcza Biskupiec - OKS II Olsztyn
Typ: OKS II Olsztyn @ 1.70 Tobet | 7/10

Wyniki I Kolejki obu tych zespołów:
Sokół Ostróda - Tęcza Biskupiec 5-0
Błękitni Pasym - OKS II Olsztyn 1-2
Tęcza gra słabo - ich gra oparta jest na juniorach, nie pokazują w meczu nic ciekawego, chociaż stać ich na dość dobre przebłyski. W poprzednim sezonie zajęli przedostatnie miejsce, a w tym roku grać będą tym samym składem, więc nie spodziewam się fajerwerków z ich strony.
Rezerwy II ligowego OKS Olsztyn to beniaminek, lecz bardzo dobry beniaminek i czuję, że może namieszać. Grają ciekawie, w poprzednim wygranym meczu na wyjeździe przeważali większość czasu. W tym spodziewam się również dominacji drużyny przyjezdnej.
FT 2-5
+4,9
 
P 0

pabblo

Użytkownik
Miałem napisać analizy, ale z nich zrezygnuję, po prostu mi zaufajcie ;)
IV Liga Warmińsko-mazurska
Błękitni Orneta - Granica Kętrzyn 2 @ 2.25 Tobet | 6/10 FT 2-3 | +7,5j
Pisa Barczewo - Olimpia 2004 Elbląg 2 @ 2.10 Tobet | 4/10 | FT 0-3 | +4,4j
Polonia Pasłęk - Płomień Ełk 2 @ 2.15 Betsafe | 6/10 | FT 0-6 | +6,9j

III Liga Podlasko-warmińsko-mazurska
Zatoka Braniewo - Motor Lubawa 1 @ 2.45 Betsafe | 3/10 | FT 0-0 | -3j
Ogólnie zysk: +15,8j
 
P 0

pabblo

Użytkownik
Dla ryzykantów...
Błękitni Orneta - Granica Kętrzyn 2
Tęcza Biskupiec - OKS 1945 II Olsztyn 2
Polonia Pasłęk - Płomień Ełk 2
AKO @ 7.84 Tobet | 4/10
Profit: +27,36j
AKO znów trafione - kolejne typy za tydzień... !
 
P 0

pabblo

Użytkownik
Ogólny zysk: +56,57j w 8 DNI !
YIELD: +125,71%

Niedługo kolejna porcja typów. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał ????
 
P 0

pabblo

Użytkownik
IV Liga Warmińsko-mazurska
Płomień Ełk - Zamek Kurzętnik 1 @ 1.22 | FT 2-0
Olimpia 2004 Elbląg - Polonia Pasłęk 1 @ 1.27 | FT 1-0
AKO @ 1.55 Tobet | 8/10
Bilans: +4,4
Granica Kętrzyn - Pisa Barczewo FT 2-1
Typ: Granica Kętrzyn @ 1.67 Tobet | 7/10
Bilans: +4,69
Olimpia Olsztynek - Tęcza Biskupiec FT 2-5
Typ: Olimpia Olsztynek @ 1.50 Tobet | 8/10
Bilans: -8
III Liga Podlasko-warmińsko-mazurska
Vęgoria Węgorzewo - MKS Korsze
Typ: MKS Korsze @ 2.85 Tobet | 3/10
Kurs trochę spadł i dobrze, bo jest on nadal przesadzony. Z Węgorzewem Korsze grały już w poprzednim sezonie w pucharze polski i wygrali z nimi na własnym boisku 3:1, pokazując lepszą grę. W sobotę spodziewam się również dominacji drużyny wyjazdowej. Najgorsze jednak w MKS jest nieskuteczność napastników, bo przez to zremisowali 1-1 wygrany mecz z Promieniem Mońki, na dodatek bramkę tracąc w 91&#39; minucie. Liczę na to, że linia ofensywna wreszcie pokaże na co ich stać.
 
P 0

pabblo

Użytkownik
Jak co tydzień staram się układać jakieś ryzykowne kupony z ładnym AKO. Tym razem Was nie zawiodę jeszcze.
Vęgoria Węgorzewo - MKS Korsze X2 @ 1.53
Płomień Ełk - Zamek Kurzętnik 1 @ 1.22
Olimpia 2004 Elbląg - Polonia Pasłęk 1 @ 1.27
Granica Kętrzyn - Pisa Barczewo 1 @ 1.67
Olimpia Olsztynek - Tęcza Biskupiec 1 @ 1.50
AKO @ 5.94 Tobet | 3/10
Bilans: -3j
 
P 0

pabblo

Użytkownik
Nie będzie mnie przez jakiś czas tutaj, więc jeżeli ktoś jest chętny typy otrzymać na następny weekend z IV ligi zapraszam na PW.
 
P 0

pabblo

Użytkownik
Przez brak czasu nieco zaniedbałem obowiązki, więc jeżeli ktoś chce dalej otrzymywać ciekawe informacje z niższych lig, zapraszam na PW.
 
Do góry Bottom