>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Półfinały MP oraz walka o utrzymacie. Extraklasa mężczyzn

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Mecz o Mistrzostwo Polski mezczyzni
Interferie Zagłębie Lubin - Vive Kielce 1 @ 1.40 ✅
Bardzo ciekawe spotkanie obie ekipy słyną z bardzo dobrej gry maja świetnych zawodników zapowiada sie bardzo wyrównane spotkanie. Jednak ja stawiam tu na aktualnych mistrzów Polski w tym sezonie grają dość równo natomiast vive ma przebłyski tylko ze w 2 stronę. Myślę ze nie skończy sie tu na 2 spotkaniach o awansie do finału zadecyduje 3 mecz który odbędzie sie w Lubinie.
Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 1.15 ✅
Goscie maja szanse na wielki sukces w historii klubu! ale niestety zakończy sie tylko na szansach. Wisła to zdecydowany faworyt tego pojedynku jak i jeden z faworytów do Mistrza Polski. Wisła to doświadczony i bardziej zgrany zespól grający praktycznie co sezon o to samo. Dzis dodatkowym atutem Płocczan jest gra na własnym parkiecie a to ma duże znaczenie.
Miedź Legnica - Focus Park-Kiper Piotrków Tryb 2 @ 2.20 26:26 ⛔
Beniaminek z Legnicy w I rundzie play-off nie podołali pokonać wicemistrzów kraju - Wiśle Płock natomiast Kiper po bardzo zaciętym pojedynku z vive minimalnie przegrał. Zawodnic jak i zarząd kipera przed sezonem liczyli na wysokie wyniki. Jak bedzie dzis? przekonamy sie dzis o 18.00. Mysle ze Kiper dzis powinien wygrac, jesli tak sie nie stanie bedzie to mala sensacja.
GKS Olimpia Piekary Śląskie – KS AZS-AWFiS Gdańsk 1 @ 2.20 ⛔ cos niesamowitego 4s do końca remis 31:31 ostatnia akcja i bramka dla gości :/ Olimpia załamana i ja tez :/ i mecz o utrzymanie, ostatnio przyznam sie szczerze ze nie wierzyłem w wygrana Olimpi ale zrobili mi mila niespodziankę ???? godny podkreślenia jest fakt iż Piekary przegrywały już 14:3 do przerwy 17:11 żeby pod koniec spotkania dogonić gospodarzy i wygrać 1 bramka ???? dobra ale co do dzisiejszego meczu myślę ze będzie walna na całego jeśli Olimpai wygra będzie miała 1 pkt straty do miejsca gwarantowanego utrzymanie, natomiast jeśli Gdanisk wygra biedzie już prawie pewny utrzymania. Ja w tym spotkaniu stawiam na swoich ???? kurs jest całkiem ciekawy a wiem ze stać ich na wygrana, wiele razy w tym sezonie pokazali ze mimo najsłabszego składu maja charakter i walczą do końca. Jak będzie dziś? myślę ze będzie ciężko ale warto zaryzykować. Dodatkowo polecam zagranie na remis za mniejsza stawkę kurs 10.00 również jest ciekawy ????
Techtrans Darad Elbląg - Traveland Olsztyn 1 @ 1.95 ✅
ten mecz zostawiam jako no bet ale jeśli miałbym typować to na gospodarzy. Maja zespól który ma charyzmę i ochotę do grania. Zawodnicy z Olsztyna tak jakby nie umieli wytrzymać napięcia i spalają sie podczas meczu.
-------------------------------------------
dzisiejszy moj kupon:
Miedz Legnica - KS Piotrkowianin Piotrkow Trybunalski 2
Olimpia Piekary SL - AZS AWFIS Gdansk 1
Wisla Plock - MMTS Kwidzyn 1
Zaglebie Lubin - Vive Kielce 1
AKO 7.26
5/10
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Wisła Płock - MMTS Kwidzyn
TYP: MMTS KWIDZYN
KURS: 5.00 zł
BUK: BWIN

Mieszkam w powiecie kwidzyńskim i wiem jak ważny jest to mecz nie tylko dla drużyny MMTS-u ale dla całego miasta. Byłem na ostatnim meczu w Kwidzynie w którym MMTS zwycięzył z drużyną z Płocka 25-16!! To był najlepszy mecz w ich wykonaniu od ładnych kilku lat. Fakt że spory w tym udział temu że Wisła zapewne zlekceważyła rywala jednak drugą połowę zagrali już na maksimum możliwości i rownież w niej przegrali. Takie determinacji i mobilizacji jak w szeregach drużyny z Kwidzyna dawno nie widziałem. Do tego dochodzi fakt ze jeden z najlepszych zawodnikow MMTS-u Łukasz Czertowicz został dosc wczesnie usuniety z boiska za zółte kartki. Oczywiście faworytem sa zawodnicy z Płocka jednak nie ma w ich szeregach tyle motywacji i determinacji gdyż Finał mistrzostw POlski to dla nich chleb powszedni. Dla MMTS-u awans bedzie najwiekszym sukcesem sportowym w historii miasta i myśle że z ta grą jak przed kilkoma dniami stać ich na awans.
 
domel 49

domel

Forum VIP
pele niestety ale mam inne zdanie co do tego meczu ???? Wisła to doświadczony zespól, ograny w takich spotkaniach o wielka stawkę nie sadze żeby dzis dali sobie wydrzeć szanse na Mistrza Polski. MMTS to dobra ekipa w tamtym raku nie grali za dobrze w tym sezonie grają bardzo równo ale jak mnie to nie jest jeszcze ich czas. Wisła w ostatnim meczu napewno zlekceważyła rywala ale myślę tez ze trochę specjalnie odpuścili żeby świętować wejście do finału w siebie. Jak będzie naprawdę? kto wejdzie do finału? okaże sie dziś o 18 będzie to napewno bardzo ciekawe spotkanie z wieloma znakomitymi akcjami dlatego kto może niech wybierze sie na mecz napewno nie pożałuje.
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
mecz o 20.15. Rozumiem Domel to wszystko ale po pierwsze w zyciu nie zagrałbym na wisłe w tym meczu po kursie 1.13 zł. Jak dla mnie jest to ogromny valuebet. A Kwidzyn naparwde zagrał genialny mecz w srode swiadczy chociazy o tym fakt ze wisła rzuciła tylko 16 pkt. Masz racje wisla napano doswiadczona ale czy nie zlekcewazy ponowanie druzyny z Kwidzyna niebyłbym taki pewny. W pierwszym meczu Mmts po prostu wystraszył sie tej utytułowanej druzyny dzis bedzie inaczej. Oczywiscie ten typ ma ogromne ryzyko i tez uwazam ze wisla jest zdecydowanym faworytem jednak mysle i mam nadzieje ze Kwidzyniacy swa wola walki, determinacja, motywacja napsuja troche nerow zawodnikom i trenerow z Plocka. Bo cechy te ktore wymienil mysle w tym momencie( 3 decydujacy mecz, szanse najwiekszego sportowego sukcesu) maja identyczne znaczenie co umiejetsnoci zawodnikow( tu nie watpie ze takowe sa lepsze po stronie Płoca). Spora grupka kibicow z Kwidzyna rusza do Płocka i mam nadzieje ze beda tak kibicowac jak w Kwidzynie. A w pamieci mam akcje Kwidzyna kiedy to grajać w oslabieniu 4 na 6 zagrali kapitalna akcje i niesamowity gol Mroczkowskiego... Tak wiec Kwidzyn do boju!
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Niestety w plecy Kwidzyn;] i powtarza się finał sprzed roku;] mam nadzieje, że Zagłębie bez takich nerwów wygra:p
 
domel 49

domel

Forum VIP
Domel to wszystko ale po pierwsze w zyciu nie zagrałbym na wisłe w tym meczu po kursie 1.13 zł
po 1 pele nikt tu nie mówił ze będzie gral na Wisłę bo faktycznie kurs nie byl za wysoki ale z handi mozna bylo grac. Po wyniku stwierdzam ze jeszcze trochę brakuje MMTS- owi do czołówki zresztą nie tylko jemu. W tamtym sezonie Olimpia grala tak samo jak Kwidzyn tez walczyli o finał i nic z tego nie wyszło :/ niestety nasza liga to 3 dobre drożyny Zagłębie Wisła i Vive do nich probują co sezon jakie ekipy dołączyć ale bez skutku. Final zapowiada sie bardzo ciekawie narazie nie będę typował ale chyba będę stawiał tu z Zagłębie.
 
domel 49

domel

Forum VIP
AZS AWFIS Gdansk - Olimpia Piekary SL 1 @ 1.40 BAH
Nie wiem dlaczego kurs na AZS jest tak wysoki :| nie będę sie tu rozpisywał powiem tylko tyle Olimpia pogodziła sie już ze spadkiem Gdańsk natomiast zapewnił sobie utrzymanie w lidze. Mecz o tzw pietruszkę ale nie sadze żeby AZS odpuścił i przegrał u siebie ostatni mecz w sezonie zwłaszcza ze nie przegrali w Olimpia ani razu w obecnym sezonie. Typ warty grania.
Wisla Plock - Zaglebie Lubin 1 @ 1.50 BAH
Nie ma sie co rozpisywać, chyba najciekawszy pojedynek dzisiejszego dnia! stan rywalizacji 1:1 Wisła musi wygrać ponieważ w środę w Zagłębiu będzie bardzo ciężko. Gramy do 3 zwycięstw.
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
AZS AWFIS Gdansk - Olimpia Piekary SL

Po 9 latach gry w Ekstraklasie Olimpia opuszcza szeregi pierwszoligowcow. Dzis juz prawdopodobnie nie zagraja w Olimpii rozgrywajacy Mariusz Kempys, ktory podpisal kontrakt z Piotrcovia, Lukasz Stodko (juz Chrobry Glogow) i Mateusz Kus (Azoty Polawy). Wiecej maja w tym meczu zagrac mlodzi zawodnicy z Tomkiem Pakula, Pawlem Piecem, Michalem Rosolem czy Lukaszem Sadysiem na czele, po to, bo zebrac jeszcze jakies doswiadczenie w najlepszej klasie rozgrywkowej, bowiem Ci zawodnicy maja stanowic o obliczu Piekarskiego zespolu w 2 lidze.

Kurs jak zauwazyl juz domeL bardzo dobry na czysta 1. O brakach kadrowych AZS-u nie mam info, wiec zapewne bedzie pelna kadra by razem z kibicami swietowac zakonczenie sezonu we wlasnej hali.

Dla mnie jak i dla domeLa to bedzie smutny mecz, pozegnanie z Ekstraklasa do przyjemnych rzeczy nie nalezy, ale jako kibice GKS OLIMPII PIEKARY SLASKIE wierzymy, ze jest to pozegnanie tylko na 1 sezon i ze za rok znow bedziemy wsrod najlepszych!

W zakladach bukmacherskich nie ma jednak sentymentow, kurs 1,40 kuszacy i mysle ze warto zagrania ;)
 
domel 49

domel

Forum VIP
grzecho takie małe sprostowanie ???? Maniek Koza i Szczota zagrają ???? a po drugie nie spadają do 2 ligi tylko do 1 ????
Mimo wszystko szkoda mi Olimpii ostatni sezon naprawdę znakomity w tym było niestety całkowicie odwrotnie :/ co do dzisiejszego meczu Gdańsk nie odpuści moim zdaniem i będą chcieli pożegnać sezon zwycięstwem. W zespole Olimpi nie zagra z powodu kontuzji M. Rosół wiec mamy małe osłabienie.
 
domel 49

domel

Forum VIP
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
ostatnie 5 spotkanie w walce o mistrzostwo Polski!! kto wygra?
Ja osobiście stawiam tu na gospodarzy. Po 1 grają u siebie po 2 grają równiej i konsekwentniej od po 3 słyszałem o kupowaniu meczy przez zespól z Płocka? ile w tym prawdy nie wiem możliwe ze to plotka ale jeśli to prawda w jutrzejszym meczu nie powinno byc przekrętów i Zagłębie zmiecie Wisłę z parkietu! bardzo żałuję ze nie zobacze tego spotkana na zywo :/ będzie to najlepszy polski handball od bardzo dawna. A wy co sadzicie o tym spotkaniu? komu dajecie wieksze szase??
Typ: 1 @ 1.45 bwin no i oczywiscie remis po kursie 13 za dyszke :] ale to na singielku ????
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Dla mnie zależy czy zagra Stankiewicz. Bez niego Zagłębie sobie moim zdaniem nie poradzi. Nie mają drugiego koła dobrego. Orzeł to tylko obrona. Oczywiście wielką pomocą będzie hala swoja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom