>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinały Enea Ekstraligi / Mecz barażowy - 9 września

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Rozkład par na najbliższą niedzielę:

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
godz. 17:00

Betard Sparta Wrocław - Lotos Wybrzeże Gdańsk
godz. 18:30
Azoty Tauron Tarnów - Unibax Toruń
godz. 19:30

Zapraszam do dyskusji i podawania własnych typów/przemyśleń.​
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Najciekawszy pojedynek szykuje się nam oczywiście w ZG. Wobec wypadku Jonssona w GP szanse Stali na wygraną z Falubazem rosną. Gorzowianie bez Zmarzlika, ale lepiej powinien pojechać Zagar niż w zasadniczej. Gollob chyba nie odwali niczego, więc można spodziewać się zaciętego pojedynku. ZZ zrobi pewnie jakieś 7-8 pkt., dlatego Falubaz traci.
W Tarnowie jest jeden faworyt do wygranej. Czuję, że Jaskółki polecą wysoko. Ciekawy jestem co zaprezentuje Holder po GP. Niby jest w formie, ale jak pamiętamy po wygranej w Cardiff zrobił w bardzo ważnym meczu ze Stalą tylko 6 pkt., a wcześniej również przytrafiały mu się słabsze mecze po GP. Sully na wyjazdach słabiutko. Miedziak lepiej, Ward o ile pamiętam zaliczy drugi występ w Tarnowie. W zasadniczej Darky nie błysnął, teraz liczę na lepszy wynik. Mimo wszystko szykuje się pewna wygrana Jaskółek.
W trzecim meczu zapowiada się spokojna wygrana gospodarzy. Nicki, T.H.J. i spółka raczej muszą nastawić się na porażkę. Czterech solidnych seniorów plus Malitowski powinni postarać się o wysoką zaliczkę przed rewanżem.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Jeśli Falubaz będzie miał pewność, że Jonsson będzie za tydzień zdrów to jutro żadnej ZZ nie zrobią. Nie sądzę, że będą chcieli pozbawiać się swojego lidera również na drugi mecz półfinałowy. Jutro dadzą jakieś dobre fury Jankesowi, w razie czego zastąpi go 2 razy Dudek i pojadą. W sumie ciężką decyzję ma przed sobą Dobrucki. Jak będzie przekonamy się już za kilkanaście godzin...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ryan Sullivan under10 1,85 [13pkt]⛔Tobet

Mimo że jestem za Toruniem i lubie bardzo Sullivana to linia jaką Tobet wystawił uważam,że warto pograć oczywiście na under. Dzisiaj Toruń zapewne przegra. Jaką różnicą? Mam nadzieję że jak najmniejszą. Jak narazie Tobet daje(+8,5)na Toruń ja się wstrzymuję z graniem licząc że jeszcze trochę podskoczy A teraz już przechodzę do Sullivana. Na MA ok tyle zdobędzie jednak to jest mecz wyjazdowy a rywale z najwyższej półki. Przy 10pkt będzie zwrot więc mi to pasuje. Pierwszy typ na dzisiaj poszedł.

Holder,Sullivan prawdziwi liderzy Torunian brawo!!!
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Iversen - Gollob 2 @1,72 tobet

Gollob w parze z beznadziejnymi juniorami, Iversen z wracającym do formy Zagarem. W pierwszym remisowym spotkaniu w rundzie zasadniczej Tomek zdobył 12, zaś Duńczyk 9 pkt. Dziś stawiam również na Polaka.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Greg Hancock -0.5 - Janusz Kolodziej +0.5 2 2,00 [9-10]✅Tobet

Greg w ostatnim czasie słabiej się spisuje widać że dopadła Go zadyszka. Janek Kołodziej też bardzo nierówny,jednak liczę że ta przerwa dobrze na Niego wpłynęła. Dzisiaj pierwsze 3 biegi ma teoretycznie cięższe niż Greg bo będzie jechał z Janowskim i Gomólskim jednak Greg w jednym swoim biegu też napewno pojedzie z Maćkiem i pkt może stracić.Dodatkowo w 4 serii startów Greg będzie jechał w bardzo trudnym biegu nr.13 gdzie za swoich rywali będzie miał:Holdera,Miedzińskiego i Madsena. Kołodziej pojedzie w 11 biegu przeciwko:Ward,Przedpełski(tu pojedzie któryś z Pulczyńskich) i Lampart.
W przypadku tej samej liczby pkt(+0,5)na Kołodzieja i zakład wygrany.Szanse oceniam na 50/50. Dodatnie handi , dobry kurs to mnie skłania do grania na Janka.

Tomasz Gollob - Niels Kristian Iversen 1 1,72 Tobet [9-10pkt]⛔

Gollob wczoraj potwierdził że ze sprzętem jest już ok. Dzisiaj nie ma Zmarzlika więc nie ma prawa tracić pkt czy też puszczać kolegi z pary bo Cyfer nie dojedzie do Niego w żadnym biegu. Bieg 13 jedzie razem z Iversenem i tu będzie ciekawa rywalizacja. Na minus Iversena przemawia fakt że jedzie w parze z Zagarem ktory coraz lepiej się spisuje i może urwać pkt Duńczykowi.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Greg Hancock -0.5 - Janusz Kolodziej +0.5 2 2,00 Tobet
Greg w ostatnim czasie słabiej się spisuje widać że dopadła Go zadyszka. Janek Kołodziej też bardzo nierówny,jednak liczę że ta przerwa dobrze na Niego wpłynęła. Dzisiaj pierwsze 3 biegi ma teoretycznie cięższe niż Greg bo będzie jechał z Janowskim i Gomólskim jednak Greg w jednym swoim biegu też napewno pojedzie z Maćkiem i pkt może stracić.Dodatkowo w 4 serii startów Greg będzie jechał w bardzo trudnym biegu nr.13 gdzie za swoich rywali będzie miał:Holdera,Miedzińskiego i Madsena. Kołodziej pojedzie w 11 biegu przeciwko:Ward,Przedpełski(tu pojedzie któryś z Pulczyńskich) i Lampart.
W przypadku tej samej liczby pkt(+0,5)na Kołodzieja i zakład wygrany.Szanse oceniam na 50/50. Dodatnie handi , dobry kurs to mnie skłania do grania na Janka.
Zgadzam się w 100% z typem. Greg ostatnio w każdym meczu nawet w Tarnowie zalicza choć jedną śliwkę, a widząc Jaśka na treningu ostatnio nie mam żadnych wątpliwości że zrobi dziś więcej punktów niż Amerykanin. Wiem że się czepiam ale proszę Was nie wpisujcie do składu Unii tego nieudacznika Lamparta.. On jest już skreślony! Do końca sezonu jedzie duet Jamróg-Gomólski.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tauron Azoty Tarnów -8,5 - Unibax Toruń 1 @ 1,72 Tobet

W rundzie zasadniczej było 50-40 dla Tarnowian, podejrzewam że dzisiaj wynik będzie podobny. Para Madsen-Vaculik rozstrzygnie wynik meczu. Co prawda Hancock ostatnio w słabszej formie, ale to jest MŚ więc się ogarnie. Jaskółki będą chciały jechać z jak najwyższą zaliczką do Torunia i myślę że 50-40 to minimum ile dzisiaj zrobią. Goście na wyjazdach nie są skuteczni. Holder po GP zawsze jedzie bardzo nierówno. Sullivan na wyjazdach jest słaby. Darcy tylko 2 razy jeździł w Tarnowie i zdecydowanie jeszcze poznaje tor. Miedziak niby wygląda ok ale to tylko Miedziński. Juniorka słabsza niż gospodarzy dla mnie pewna wygrana gospodarzy.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tauron Azoty Tarnów - Unibax Toruń (0-8,5) 1 1,72 Tobet ⛔???? ;)
Linia dla mnie szokująca. Jeśli chodzi o składy to niebo a ziemia. Tauron pewnie zwyciężył w rundzie zasadniczej a Unibax bądż co bądż szczęśliwie jedzie o medale w tym roku. Siła rażenia gospodarzy dzisiaj będzie bardzo widoczna. Cieślak dobrze wie, że tutaj już zaczyna się walka na całego. Dzisiaj muszą wysoko wygrać by za tydzień do Torunia jechać spokojnie. Gospodarze praktycznie bez słabego punktu super para Vaculik - Leon. Do tego Mistrz Świata oraz Mistrz Świata Juniorów. Czego chcieć więcej można byłoby zapytać. Nawet Jamróg przecież to objawienie w Tarnowie. Goście natomiast to równa drużyna ale niestety na mecze wyjazdowe nie ma tam takiego topowego lidera. Holder o dziwo zmierza chyba po tytuł Mistrza Świata, ale z całym szacunkiem to jednak jeszcze &quot;szczyl&quot;. Nie jest liderem z prawdziwego zdarzenia swojego zespołu. Juniorzy w Toruniu mocni ale do juniorów gospodarzy to im bardzo dużo brakuje. Ward i Sullivan bez szału. Może dobrze pojechać Adrian który zdecydowanie złapał formę. To jednak będzie za mało i Tarnów wygra spokojnie, w mojej ocenie wysoko.
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów (0-2) 1 1,80 Tobet ⛔
Derby Lubuskie odsłona trzecia w tym sezonie. Wczorajszy wypadek Jonssona pokrzyżował szyki chyba gospodarzom.. Bo z/z jest za Andreasa a nie tak jak by chcieli za Davidssona. Za Andreasa dzisiaj pojedzie na 99% Dudek, Protasiewicz, &quot;Saszka&quot; i pewnie Holta. Osłabienie również w drużynie gości i jest to w mojej ocenie osłabienie kluczowe co do dzisiejszego spotkania. Juniorzy gości na tle Dudka i Strzelca nie będą istnieli, pewnie mecz rozpocznie się od 5-1. Jednak goście na pewno będą walczyć, przy obecnej sytuacji to oni stają się bardzo poważnym kandydatem do finału w tej parze. Dzisiaj pewnie poziom utrzyma Tomek i Iversen i swoje dorzucą Kasprzak, Jensen oraz Zagar. Szczerze Stali dzisiaj myślę, że wystarczy 40-42 punkty i spokojnie za tydzień dojdzie do pogromy Falubazu na &quot;Jancarzu&quot;. Jednak dzisiaj stawiam na Falubaz który zawsze ma szczęście w derbach u siebie, do tego kontuzja Zmarzlika osłabia znacząco Stal a przecież w Falubazie za Jonssona będą jezdzić zawodnicy co nie będzie miało miejsca w Stali.
nie ma na co czekać... kontra!
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów (6-0) 1 2,20 Tobet (live 15-21) ✅

szczęśliwie się ten mecz zakończył jak dla mnie, chociaż Falubaz dzisiaj na prawdę kiepsko.. ????
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Betard Sparta Wrocław - Lotos Wybrzeże Gdańsk H(0 - 12.5) 2 1,85 Tobet
Jak dla mnie handicap nieco przesadzony w tym meczu. Spodziewałem się typu około + 8 pkt max. W pierwszy meczu w tym sezonie w Wrocławiu między tymi drużynami padł wynik 52-38. W tamtym meczu Sparta stosowała Z/z za Klindta. Dzisiejszy skład gospodarzy róźni się tylko zamianą Klindta na Monberga który jakieś tam rewelacji nie jedzie. Natomiast Wybrzeże w porównaniu z pierwszym meczem w składzie zrobią aż 3 zmiany, przynajmniej tak jest w awizowanych i podejrzewam że tak zostanie. Pojadą Gafurov, Świderski i Suchecki. Piotrek zna dobrze ten tor, Renat powinnien dołożyć swoje, myślę że będzie to około 5-7 pkt. Gorzej sprawa się ma z Zbyszkiem Sucheckim i tu zakładam niestety 0 w jego wykonaniu. Teoretycznie ta trójka zawodników powinna zrobić więcej pkt niż w pierwszy meczy Brzozowski, Chrzanowski i Bogdanov ( 7 pktów). Liczę też że Jonasson poprawi swój poprzedni rezultat.
Każdy wie jak bardzo ważny jest to mecz dla obu zespołów, jedni i drudzy będą mega spięci. Gdańszczanie nie mogą sobie dziś pozwolić na wysoką porażkę gdyż nie odrobią strat u siebie. Typuje wynik w okolicach 50-40. 39 pkt Wybrzeża ? Mozliwe i to bardzo według mnie.
Do tego dorzucę opisanych wcześniej Kołodzieja i Golloba.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Unia Tarnów-Apator Toruń(+8,5) 1 @ 1,72 Tobet⛔ - kompromitacja...
Ale jestem zaskoczony tak niską linią na gospodarzy i co by nie mówić głównego kandydata do złota. Unia Tarnów u siebie poza meczem ze Stalą, leje praktycznie wszystkich. Dzisiaj mają u siebie pierwszy mecz, więc nie ma mowy, o jakimkolwiek odpuszczaniu, tylko trzeba zrobić wysoką zaliczkę przed rewanżem na Motopompie. Hancock, Vaculik, Madsen, Kołodziej, Janowski to naprawdę paka jakiej dawno Unia Tarnów nie miała. Do tego może Jamróg z Gomólskim dorzucą razem z 5pkt i moim zdaniem powinni gospodarze dzisiaj uzbierać z 54pkt, gdyż są dużo lepszą ekipą. Jeśli chodzi o gości, to Sullivan czy Miedziak na wyjazdach robią często klopsy, Ward niby tam drugi raz ma jechać ale akurat to nie jest argument, natomiast Holder po dobrym GP może mieć słabszy dzień. Juniorzy niby dobrzy ale akurat na parę juniorską Unistów to może nie starczyć więc moim zdaniem Unia nie powinna mieć tutaj problemu z wysoką wygraną.
Pozostałe dwa mecze odpuszczam, bo nie mam pojęcia, co tam zagrać. Mecz Falubazu to wielka zagadka, bo nie wiem co Dobrucki wymyśli ze składem i nie mam zamiaru strzelać. We Wrocku linia chyba dobrze ustawiona, bo Nicki i THJ swoje przywiozą, do tego Pieszczek może coś na juniorach gospodarzy zrobi, Świder tor zna więc w okolicach 37-39pkt Wybrzeże się powinno zakręcić.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Betard Wrocław - Lotos Wybrzeże
Linia dość wysoka wg mnie +12,5. W rundzie zasadniczej Gdańsk przegrał 14 punktami jadąc praktycznie tylko 2 zawodnikami, którymi byli oczywiście Niki i THJ. W dzisiejszym meczu w porównaniu do w/w zmiana jest az 3 zawodników Brzozowski, Chrzanowski i MadMax zostali zmienieni Sucheckim, Gafurowem i Świderskim, czyli na każdej pozycji widoczna zmiana na lepsze tym bardziej że świder w zeszłym roku jeździł w barwach Sparty.
Warte wspomnienia ze w 1 meczy miedzy tymi zespołami Wrocławianie korzystali z ZZ za klinda co dało dodatkowe starty trzonowi Betardu.
Wart odnotowani jest również fakt że wówczas w bardzo dobrej formie był Patryk Malitowski, który przywiózł 10p, aktualnie w ogóle nie przypomina siebie z początków sezonu i postawie nawet stwierdzenie ze 10 p to on nie zrobi nawet w 2-meczu.
Betard Sparta Wrocław - Lotos Wybrzeże Gdańsk H(0 - 12.5)⛔ powtórka z rozrywki


Tauron Azoty Tarnów - Unibax Toruń
W pierwszym meczu padł wynik 50-40 dla Tarnowa, gdzie wystarczyło wygrać i zgarnąć 2 punkty. Teraz to jest 2-mecz wiec trzeba zrobic porządną zaliczkę przed rewanżem na co niewątpliwie stać jaskółki. Ww pierwszym meczu bardzo słabo pojechał Janowski, który miał wtedy mały kryzys formy, na szczedscie to już dano minęło i dzisiaj mniej niż 9 punktów będzie dla mnie zaskoczeniem. Wraz z Kołodziejem powinni wygrywać swoje biegi. Do tego la magika dochodzą dodatkowe biegi za Lamparda.
Przepraszam za stwierdzenie ale takie handi to oni powinni osiągnąć z palcem w ....
Tauron Azoty Tarnów - Unibax Toruń H(0 - 8.5H)⛔ a tego to nie zrozumiem
I mamy fajne ako 3,18 w dawbecie:razz:
W zielonej będzie pełna ZZ wiec AJ za tydzień nie zobaczymy, dlatego overy w stronę dudka i Pepetki dość fajnie powinny wyglądać
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Protasiewicz - Davidsson @ 1.25
Jędrzejak - Pedersen @ 1.40
ako 1.75 Betsafe
sympatycznie wygląda...
Davidsson odpalił ostatnio, Pepe &quot;defektował&quot;, ale dziś to on będzie liderem... Jadą ze sobą w parze i jakoś nie wierzę, że Pepe będzie oglądał plecy kolegi...
Pedersen jakby nie patrzeć ma przed sobą 6 startów, Jędrzejak o jeden mniej, więc jeśli nie zrobi 33332, to będzie izzi
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Goście natomiast to równa drużyna ale niestety na mecze wyjazdowe nie ma tam takiego topowego lidera. Holder o dziwo zmierza chyba po tytuł Mistrza Świata, ale z całym szacunkiem to jednak jeszcze &quot;szczyl&quot;. Nie jest liderem z prawdziwego zdarzenia swojego zespołu. Juniorzy w Toruniu mocni ale do juniorów gospodarzy to im bardzo dużo brakuje.
Odniosę się do tego co napisałeś.Holder jak byś nie zauważył ma lepszą średnią na wyjazdach niż u siebie w Toruniu.Pisanie że jest &quot;szczylem&quot; mnie śmieszy bo nikt przypadkowo nie prowadzi w klasyfikacji GP a po drugie nie wykręca średniej na wyjazdach 2,380.Z Tarnowa jedynie Kołodziej ma wyższą średnią i to u siebie na torze w Tarnowie reszta rewelacyjnych Tarnowian jakoś nie ma takiej średniej...Juniorzy z Torunia mocni i to potwierdzają i pisanie że nie mają szans też jest nie na miejscu ponieważ w meczu w rundzie zasadniczej w Tarnowie Pulczyńscy wygrali 5:1!
Nie mówię że dziś Tarnów nie wygra ale nie mogę tego czytać jak ktoś takie głupoty pisze.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Falubaz -2 @1,8 Tobet

Jeśli faktycznie będzie ZZ w Falubazie to dziś nie powinni mieć problemów by zwyciężyć. Zmarzlika NIKT nie zastąpi, a brak Jonssona będzie zrekompensowany, kto wie może i całkowicie. Dziś gospodarze muszą nastukać możliwie jak najwięcej punktów, by mieć jeszcze jakieś szanse na obronienie tej zaliczki w rewanżu. Stal nawet bez Bartka u siebie będzie bardzo mocna.

ps. Dziwią mnie te typy na Gdańsk. Dziś mogą dostać nawet i 20 punktami. W pierwszym meczu było 52-38 i myślę, że dziś to minimalny wynik jaki osiągnie Sparta. Piszecie, że Malitowski nie jest już tak skuteczny, ale przecież nie ma drugiej tak słabej ekipy w lidze jak Gdańsk. Nie jest zatem dziwne, że w innych meczach ciężko było mu zdobyć te 10 pkt. Gdańsk to nadal tylko dwójka zawodników i żadne roszady tego nie zmienią. Można nawet powiedzieć, że Jonasson nie jest już w takiej formie jak na początku sezonu. Mecz ciężki do typowania, ale myślę, że Sparta wygra wysoko.

Pozdrawiam
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Odniosę się do tego co napisałeś.Holder jak byś nie zauważył ma lepszą średnią na wyjazdach niż u siebie w Toruniu.Pisanie że jest &quot;szczylem&quot; mnie śmieszy bo nikt przypadkowo nie prowadzi w klasyfikacji GP a po drugie nie wykręca średniej na wyjazdach 2,380.Z Tarnowa jedynie Kołodziej ma wyższą średnią i to u siebie na torze w Tarnowie reszta rewelacyjnych Tarnowian jakoś nie ma takiej średniej...Juniorzy z Torunia mocni i to potwierdzają i pisanie że nie mają szans też jest nie na miejscu ponieważ w meczu w rundzie zasadniczej w Tarnowie Pulczyńscy wygrali 5:1!
Nie mówię że dziś Tarnów nie wygra ale nie mogę tego czytać jak ktoś takie głupoty pisze.
Mi tutaj bardziej chodziło, o brak charyzmy doświadczenia u Holdera. Na chwilę obecną jest smarkiem dla takiego Crumpa, Golloba czy Hancocka. Co do Pulczyńskich hmm no może i o tym nie pamiętałem, ale dzisiaj będą mogli to udowodnić po raz drugi, że czują się tak świetnie na Tarnowie :] . I na koniec skoro taki Holder już jest doświadczony, i może pociągnąć drużynę w ważnym momencie.. to co powiesz o Gollob który w wieku 21 lat pociągnął Polonię do złota w DMP ze średnią 2,63? (ogólną) ! A Holder ma w tej chwili 25 lat.. i to taka malutka różnica, czy ten facet jest gotowy by być prawdziwym liderem swojej drużyny, od którego będzie się wymagało, że jeśli ma wyjechać i wygrać to uczynić to.. ;)

nie zapatrzony.. a po prostu kibicuje tylko jemu a klubówki mnie nie interesują(nie zrozumiesz mnie ani Ty ani nikt inny).. co do Holdera powiedziałem, że jest &quot;smarkiem&quot; ale nie, że nie jest dobrym żużlowcem :eek: . MŚ to 11 rund, skoro zostanie MŚ to jest bardzo dobrym żużlowcem, chociaż uważam, że jak zdobędzie jakikolwiek z medali to będzie można go już też tak nazwać. Ja się nie bronię bo nie mam przed czym chłopaku, większość tutaj piszę, że Holder może dzisiaj słabiej pojechać ale jak zwykle ktoś musiał wjechać na mnie ???? więc przywykłem akurat do tego. Żużel 20 lat temu był na innym poziomie co nie znaczy, że w ligówce Gollob nie &quot;bije&quot; tego chłopaka na głowę co pokazały te statystki. I taka jeszcze jedna uwaga, choćby nie wiem co nigdy nie odda serca na torze Holder jak i inny stranieri, tak jak Polacy między innymi Gollob, bo właśnie dlatego, że są to obcokrajowcy.. Dlatego nie będzie się poświęcał nie wiadomo jak, a np Gollob jechał z nie doleczonym obojczykiem w barwach Polonii.. A i wyjechałeś z Poole.. chłopie to tak samo jak ja porównałem to co Tomek robił 20 lat temu tak Ty dzisiaj obraziłeś naszą ligę.. porównujesz starty Holdera w Anglii do Polski, przecież to niebo a ziemia.. Kwestia odejścia Golloba to 2-4 lata wtedy otworzę oczy na innych super żużlowców ???? I wczorajszy przypadek w 4 biegu pokazał wszystko Gollob szybki na dystansie wciąga Grega jak odkurzacz, po wyraznie przegranym starcie nawet z Jonssonem, gdyby sytuacja była odwrotna to &quot;Super Gregi&quot; nie wie już co ma zrobić ???? To ostatnie zdanie akurat nie do Ciebie RADULA
.. a do kogo? te osoby już wiedzą ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mi tutaj bardziej chodziło, o brak charyzmy doświadczenia u Holdera. Na chwilę obecną jest smarkiem dla takiego Crumpa, Golloba czy Hancocka. Co do Pulczyńskich hmm no może i o tym nie pamiętałem, ale dzisiaj będą mogli to udowodnić po raz drugi, że czują się tak świetnie na Tarnowie .
Hehe smarkiem to On tylko wiekiem jest bo tyle razy co objeżdżał tych &quot;staruszków&quot; w tym sezonie to wydaje mi się że On wygląda na bardziej doświadczonego od Nich hehe.
No właśnie nie pamiętałeś albo nie wiedziałeś że Pulczyńscy wygrali 5:1. Nie napisałem że dzisiaj to powtórzą ba może być wręcz odwrotnie ale pisanie że Pulczyńskim bardzo dużo brakuje napewno było nie na miejscu i z tym chyba się każdy ze mną zgodzi. Wydaje mi się że cięzko porownywać żużel z przed 20 lat to tego teraz no ale skoro tylko tak potrafisz się bronić no to spoko...;)Acha i rozmowa była o meczu Tarnów-Unibax a ty nagle z Gollobem z przed 20lat wyjeżdżasz hehe brawo....
A co do bycia liderem to już niejednokrotnie pokazywał że jest w stanie wziąć na barki ciężar zawodów i poprowadzić do wygranej! Tak było w tym sezonie bodajże w Lesznie gdzie w biegu 15 pięknie wywiózł Leszczynian dzięki temu robiąc miejsce dla Warda gdzie jechali na 5:1,w Poole w Anglii również to potwierdza.
Wiem że jesteś zapatrzony w Tomka Golloba ale należy też zauważyć innych dobrych żużlowców;)
No i co kolego? Ci fantastyczni juniorzy z Tarnowa jakoś nie dali rady objechać Pulczyńskiego w biegu juniorskim.7pkt zdobyli juniorzy z Tarnowa a 5 juniorzy z Torunia faktycznie mega różnica hahah. Po drugie Holder faktycznie potwierdził że &quot;nie jest&quot; liderem Torunian 14+2 na wyjeździe z takim rywalem słabo hehehe.Gollob wczoraj jakoś nie błyszczał a Holder spokojnie z 3 pozycji objechał Vaculika i Madsena i wygrał z duużą przewagą.Tak tylko o tym pisze bo ty byles zachwycony jazda Golloba w GP więc to samo zrobił wczoraj Chris.
Bez odbioru.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Pulczyńscy (przynajmniej 1) są najbardziej niedocenianymi juniorami w SE, jednak trzeba zaznaczy ze w tamtejszym pojedynku bardzo słabo pojechał Janowski, teraz wydaje sie ze wrócił na swoje tory i wyniki z tamtego meczu nie powinien się powtórzyć.

Loktajev
- Kaczmarek +5,5 1,45 1✅izunia
przy tym typie wystarczy napisać dodatkowy bieg i więcej nie trzeba. Podstawowy zawodnik drużyny gospodarzy vs nieopierzony junior drużyny przeciwnej. Sasza przy 5 biegach kręcił się w okolicy 7-9 punktów dodatkowy bieg i kolejne punkty wiec 10 p w jego zasięgu spokojnie. Junior stali wiecej jak 1p nie powinien zdobyć, musiało by sie naprawdę wiele rzeczy stać zeby osiągał większy rezultat, nawet trener Stali Gorzów mówił, ze chłopak jedzie bo jedzie. Obok zwycięstwa jaskółek jeden z pewniejszych typów na dzisiaj.
Dawno typow nie podawałem wiec lecimy z kolejnym typem. Pojedynek juniorów w meczu barażowym Maalitowski vs Pieszczek. Pierwszy kompletnie pogubiony, od śmierci Lee kompletnie pogubiony oczym mówił on lub trener w jednym z wywiadów i w niczym nie przypomina siebie z początku sezonu. Piszczek główny junior Lotosu ostatnio pokazał swoją forme zdobywając brązowy kask co prawda u siebie w gdańsku ale zawsze jet to wyróżnienie, które dodaje wiary w siebie. dodatkowo licze na zmiany taktyczne i zwykle za Sucheckiego i Szymke myślę ze kurs jest warty zagrania za średnią stakę.
Maalitowski vs Pieszczek 2,00✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom