>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Półfinał Ligi Mistrzów: Borussia Dortmund - Real Madryt 24.04.2013

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Półfinały Ligi Mistrzów już za pasem. Na placu boju pozostały 4 najlepsze drużyny Europy, po 2 z Hiszpanii i naszych zachodnich sąsiadów - Niemiec.
Drugi półfinał we środę, również o 20.45 ;) Borussia - Real. Może warto zacząć od tego, że BVB w tym półfinale być nie powinno bo tylko cud uratował ich w tym dramatycznym meczu z Malagą. Ale Niemcy jak to Niemcy, zawsze grają do końca więc 2 bramki w doliczonym czasie dziwić nie powinny. Real w ćwierćfinale miał dość łatwą przeprawę, w pierwszym meczu już załatwili sprawę, w rewanżu co prawda Galatasaray postraszyła trochę ale Real był dla nich zbyt silny. Warto dodać, że obydwie ekipy miały przyjemność spotkać się już w tej edycji LM w fazie grupowej. Wtedy to na Santiago Bernabeu padł remis 2:2 zaś w Niemczech Borussia okazała się lepsza wygrywając 2:1. Takie wyniki teraz by dały Borussi awans do finału, ale Mourinho to człowiek od zadań specjalnych. Miał zdobyć Mistrzostwo Hiszpanii i zdobył, miał znaleźć patent na Barcelonę i też chyba znalazł. Teraz w Madrycie pragnie się 10 Pucharu Europy i wszystkie siły Królewskich są skierowane na te 2 lub może 3 mecze. Pewne jest, że szykuje się świetne widowisko.
Kursy oferowane przez WilliamHill.

Zachęcam do kulturalnej i merytorycznej dyskusji ;)
Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy
Kwiecień z WilliamHill - wygraj m.in iPhone 5, tablet, darmowe zakładu i...
10E freebet w WilliamHill za poleconego przyjaciela - Tylko u nas!
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Na początek moje typy:
Awans Realu 1.40
Cristiano strzeli w dowolnym momencie 1.80
Wygra Real (DNB) 1.80
Wygra Real 2.50
Cr7 strzeli i Real wygra 3,50 (TU RADZĘ OSTROŻNIE)
Borussia under 1,5 gola w meczu kurs ?
Typy z WilliamHill ofc można szukać wyższych kursów u innych buków :p
Borussia swój limit szczęścia już wykorzystała i sędziowie już niewiele im pomogą.Szczerze mówiąc, jak oglądałem ten dwumecz z Malaga, to myślałem sobie co oni robią 1/8LM. Ale nic to-Real teraz w doskonałej formie pokaże BVB gdzie ich miejsce.Jak pamiętamy obie drużyny grały już w grupę tej edycji (porażka Realu 1-2 w Dortmundzie i 2-2 w Madrycie) Jednak od tamtej pory Królewscy przeszli mega metamorfoze i o ich awans do finału jestem spokojny (kurs 1,40 jest super ofertą) Cristiano Ronaldo-tu mamy kolejny fajny bet na gola w dowolnym momencie.W dotychczasowych 10 spotkaniach LM zdobywał bramki w 8 meczach i najprawdopodobniej zostanie królem strzelców LM. Przewidywany wynik to 1:1 lub 1:2
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Wynik meczu Borussia - Real: remis @ 3,50 (bwin) ⛔ do przerwy ok, po przerwie istny kosmos ;)

Bardzo ciekawy kurs na remis w tym meczu, jestem zdziwiony aż tak sporą dysproporcją między kursem na remis oraz kursem na zwycięstwo gospodarzy (2,8), aczkolwiek wskazanie Hiszpanów jako faworyta nie budzi większych kontrowersji. Zapewne mniejsze oczekiwanie remisu ma źródło w statystykach: w ostatnich 18 sezonach na 36 pierwszych meczów półfinałowych LM remis padł 11 razy (31%), ostatni raz 4 lata temu. Po prostu w półfinałach od początku gra się bardziej bezkompromisowo.
1995 1 (Bayern-Ajax)
1996 0
1997 0
1998 0
1999 2 (MU-Juventus, Dynamo-Bayern)
2000 0
2001 1 (Leeds-Valencia)
2002 1 (MU-Bayer)
2003 1 (Milan-Inter)
2004 1 (Porto-Deportivo)
2005 1 (Chelsea-Liverpool)
2006 0
2007 0
2008 2 (Liverpool-Chelsea,Barcelona-MU)
2009 1 (Barcelona-Chelsea)
2010 0
2011 0
2012 0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Wydaje mi się, że Dortmund trafił w półfinale najlepiej jak mógł. Z Realem już w grupie potrafili wygrać i zremisować. Jeśli chodzi o drużynę, która zagra w finale to raczej nikt nie ma wątpliwości, że brak w nim Realu byłby wielką niespodzianką. Pierwszy mecz odbędzie się jednak w Dortmundzie, gdzie gospodarze nie muszą stać wcale na straconej pozycji. Podopieczni Kloppa w tym sezonie Ligi Mistrzów u siebie jak do tej pory wszystkie mecze wygrali. Real natomiast na wyjazdach miewa czasem problemy i dość często tracą bramki. W Madrycie osłabione boki obrony - Marcelo doznał kontuzji w ostatnim meczu ligowym, za kartki pauzuje Arbeloa. Do tego bardzo małe szanse na występ Modricia. Jeśli chodzi o drugą stronę to dziś pojawiły się informacje o urazie Lewandowskiego ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że miałby w środę nie zagrać.

Tak jak pisałem na początku, niezaprzeczalnym faworytem dwumeczu jest Real, natomiast Dortmund stać jak najbardziej na korzystny wynik na własnym podwórku. Wydaje mi się, że wynik będzie oscylował koło remisu, nie zdziwię się jeśli to Borussia wygra. Nie napalałbym się na pewne zwycięstwo Realu w pierwszym meczu, bo trzeba pamiętać, że Signal Iduna Park jest trudnym terenem. A po drugie Królewscy mają rewanż u siebie i to jest czynnik, który pozwoli im kontrolować środowy pojedynek z rywalem.
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Typ: 2
kurs: 2,55
W środowy wieczór w Dortmundzie dojdzie do trzeciego w obecnych rozgrywkach Ligi Mistrzów starcia między Borussią a Realem. Skąd typ na zwycięstwo Królewskich? Rozumiem, że kibice Borussi to fanatycy, którzy z pewnością wypełnią jutro stadion po brzegi jednak nie wyjdą na boisko i nie strzelą jednej bramki więcej. Hura optymizm związany z Borussią w tej edycji LM jest przesadzony. Podopieczni Kloppa już z Malagą męczyli się niemiłosiernie, by po bramce ze spalonego awansować w niespotykanych okolicznościach. Real nie wygrał w grupie z Borussią? OK. Jednak Real to drużyna, od której w tym sezonie oczekuje się wygrania LM. Liga hiszpańska jest już przegrana i jedynie zwycięstwo na Wembley może zatrzymać Mourinho na kolejny sezon. Prawda jest taka, że obecna faza rozgrywek LM to za wysokie progi dla Borussi. Dortmund to niestety najgorsza drużyna spośród 4 obecnych w półfinale.
Z informacji na stronie Realu wynika, że jutro może zagrać Iker Casillas, gdyż kłopoty z żebrami ma Diego Lopez. Do gry (nie na 100%) będzie gotowy Modrić. Na pewno nie zagra kontuzjowany Marcelo oraz pauzujący za kartki Arbeloa. Największym osłabieniem Borussi będzie fakt, iż wczoraj - 2 dni przed meczem - okazało się, że Mario Goetze skorzystał z klauzuli 37 mln euro i od przyszłego sezonu zobaczymy go w barwach Bawarczyków z Monachium - informację potwierdził Watzke.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Real Madryt
Typ: X ⛔ (4:1) --&gt; ???? tyle komentarza heh
Kurs: 3.6
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zawsze ciężko argumentuje się remis ale szczerze nie widzę w tym pojedynku ewidentnego faworyta a już bardzo prawdopodobne jest to, że o tym kto awansuje do finału rozstrzygnie dopiero spotkanie na Santiago Bernabeu.
Wiadome Królewscy celują w tym sezonie w Ligę Mistrzów jak nic. Jestem przekonany, że ustrzelą coś na Westfalia Stadion więc przewiduję bramkowy remis 1:1 lub 2:2, który będzie faworyzował drużynę Realu przed rewanżem. Piszę tak dlatego, że zastanawiałem się nad typem na Real ale stwierdziłem jednak, że jutro mogą nie dać rady zwyciężyć (bo i też może do końca nie będą musieli - przy bramkowym remisie np.). Borussia mecze u siebie gra na prawdę bardzo dobrze (no może prócz ostatniego meczu w ramach LM z Malagą) i w dodatku nie przegrali jeszcze w LM.
Dodatkowo zespoły spotkały się już w tej edycji Champions League w grupie. W pojedynku w Dortmundzie, 24. października, zwyciężyli gospodarze 2:1. Wówczas bramki dla Borussii zdobywali Robert Lewandowski i Marcel Schmelzer. Dla gości trafienie zaliczył Cristiano Ronaldo. W spotkaniu rewanżowym, 6. listopada, padł remis 2:2. Dla BVB gola zdobył Marco Reus oraz samobójczą bramkę zaliczył Arbeloa. Dla Realu bramki strzelali Pepe i Özil. Jak widać Borussia u siebie wygrała jednak teraz to już półfinał i na pewno im się to nie uda. Ciężko coś więcej pisać prócz tego, że mam takie właśnie przeczucie, że w tym meczu nie będzie zwycięzcy. Podam jeszcze przewidywaną wyjściową jedenastkę niemieckiego klubu i pewną wyjściową jedenastkę Królewskich (pewną gdyż Mourinho już dziś ogłosił skład) :
Borussia Dortmund
Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Bender - Błaszczykowski, Götze, Reus - Lewandowski
Real Madryt C.F.
Diego Lopez - Sergio Ramos, Varane, Pepe, Fabio Coentrao - Khedira, Xabi Alonso - di Maria, Özil, Cristiano Ronaldo - Higuain

Zagrożeni kartkami: Großkreutz - Essien

Powodzenia !
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Borussia Dortmund - Real Madryt; 2 DNB @ 1,94 (Unibet)
Łohoho, co tutaj się porobiło... Jeszcze przed dzisiejszym półfinałem mieliśmy do czynienia z kursem w postaci 1,74 a tu nagle skacze nam o 0,2. Cóż, dla mnie - jak i mam nadzieję dla Was - to tylko lepiej. Cytując moją ulubioną parę komentatorów T&amp;N: &quot;Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy&quot;.
Jak można wyczytać z pierwszego akapitu - kurs traktuję jako value, raczej nie można inaczej tego stwierdzić. Przede wszystkim chciałbym zacząć od tego, iż będzie to spotkanie zupełnie inne, niż &quot;dwumecz&quot; grupowy. Trzeba przyznać, iż Klopp postawił bardzo ciężkie warunki Mourinho, który nie mógł przeciwstawić się &quot;klinczowi&quot; jaki zastosował niemiecki szkoleniowiec na Xabim Alonso. Druga sprawa - piłkarze Realu Madryt nie do końca byli świadomi siły BVB. Oj nie, to nie jest drużyna leszczy i słabiaków, w półfinale nie znaleźli się przypadkowo i Królewscy z pewnością o tym wiedzą. Ostatnią kwestią, jaką możemy tutaj założyć jest to, iż trenerzy inaczej postrzegają &quot;dwumecz&quot; grupowy (który de facto jest meczem pojedynczym) a inaczej realny dwumecz, z jakim mamy do czynienia obecnie.
Zacznę od gospodarzy: drużyna BVB prezentuje się bardzo dobrze, a powiedziałbym nawet, świetnie w tym sezonie Ligi Mistrzów. Niedocenianej drużynie udało się wyjść z grupy z 1. miejsca, mając za przeciwników takie tuzy jak Manchester City (chociaż w przypadku LM może na wyrost powiedziane) oraz Real Madryt właśnie. W lidze jednak cierpią na podobny syndrom, co Real Madryt, czyli brak motywacji na typowych &quot;ogórków&quot; - a jak wiadomo dzięki takim spotkaniom wygrywa się tytuł ligowy. Jak napisałem w akapicie drugim - Jurgen Klopp w iście perfekcyjny sposób wyeliminował z gry Xabiego Alonso, generała Realu Madryt, który jest drugim najważniejszym piłkarzem Królewskich, zaraz za Cristiano Ronaldo. Niemiec wystawił stricte defensywny środek pola z Kehlem i Benderem, którzy byli odpowiedzialni właśnie za odcinanie od gry Baska eliminowanie akcji Królewskich w zarodku. Przez to ciężar rozgrywania piłki spadał na Pepe, który wyprowadzenie ma na, krótko mówiąc, miernym poziomie. Można było to zaobserwować przy pierwszej bramce dla BVB. Styl gry Borussii zna większość, no ale dla laików (żeby nie było - tutaj nie chodzi o jakąkolwiek obrazę, są spece od siatkówki, koszykówki czy tenisa, którzy zaglądają do działów piłki nożnej po trafne typy) trzeba przybliżyć: Borussia Dortmund najlepiej czuje się w grze z kontrataku, co nie bardzo leży Realowi Madryt, jednak trzeba przyznać, iż w ostatnim czasie Królewscy poprawili aspekt gry w ataku pozycyjnym. Para skrzydłowych Błaszczykowski - Reus obdarzona jest niesamowitą szybkością, wspomagani są równie szybkim Mario Gotze. W ataku pozostaje Robert Lewandowski, który jest, mówiąc bez kurtuazji, świetny i bardzo dobrze wyszkolony technicznie, potrafi zarówno wykończyć akcję, jak i rozegrać piłkę z głębi pola. Na Borussii nie ciąży presja - kibice są dumni z zespołu i ewentualny awans będzie bonusem dla fanów BVB. Wydawać by się mogło, że opisuję raczej 1 DNB a nie 2 DNB, tak więc w czym tkwi bolączka drużyny z Westfalii? Obrona, obrona, obrona, Mario Gotze i jeszcze raz obrona. Cóż, obrona Borussii nie tworzy takiego monolitu, jak jeszcze w poprzednim sezonie. Trójce Schmelzer - Santana - Subotić bardzo często zdarzają się braki w koncentracji oraz proste błędy, a Liga Mistrzów po prostu nie wybacza, jeden kosztowny błąd i odpadasz z rozgrywek. Do tego Serb (który prawdopodobnie wybiegnie jutro w 1. składzie) nie grzeszy szybkością, o walorach Cristiano Ronaldo, di Marii czy Higuaina po prostu nie trzeba mówić. Hummels, prawdziwy lider i ostoja defensywy, dopiero wraca do podstawowego składu po kontuzji i mimo tego, iż wyróżnia się dobrym rozegraniem piłki to widać brak rytmu meczowego i problemy motoryczne. Dało się to zauważyć podczas ostatniego meczu z Mainz, gdzie jego błąd mógł spokojnie zakończyć się czerwoną kartką. Nie można mieć zastrzeżeń do Łukasza Piszczka, który od dłuższego czasu prezentuje wysoką formę. Mimo wszystko - przeciwnika takiej tuzy jak Cristiano Ronaldo w ostatnim czasie nie miał i owszem, względnie dawał sobie z nim radę w grupie, jednakże w najważniejszym momencie zawiódł. Dlaczego wspomniałem o Mario Gotze? Jak wiadomo - dzisiaj ogłoszono jego transfer do Bayernu. Kibice ogłosili go już Judaszem, nie chcą widzieć go w koszulce BVB, domagają się odsunięcia od składu. Czym to się może skończyć? Ano tym, iż odbije się to na całym zespole. Nie będę mówił głębiej o ciosie moralnym, jaki zadał Gotze swoim obecnym (czy byłym?) kolegom z zespołu pokazując, iż Bayern, pomimo niedawnych porażek z Borussią, ciągle jest ponad drużyną z Zagłębia Ruhry. Możemy spodziewać się gwizdów w stronę młodego Niemca - a jak pokazały ostatnie mecze, m.in z Malagą - często zjada go presja, nawet w najłatwiejszych sytuacjach. Tak więc możemy mieć do czynienia z meczem 11 vs 10. Cóż, to również może odbić się na reszcie drużyny dlatego, iż kibice mogą za bardzo skupiać się na Mario, niż na wspieraniu drużyny jako ogółu.
Real Madryt to drużyna, która przebyła równie ciężką - a powiedziałbym nawet - cięższą drogę w LM niż Borussia Dortmund. Warto wspomnieć, iż w 1/8 Real Madryt zmierzył się z obecnym mistrzem Anglii - Manchesterem United, któremu awans po prostu wyszarpał w jego własnej twierdzy. Dalej otrzymaliśmy Tureckiego Giganta, który moim zdaniem jest lepszy od drużyny Malagi (myślę, iż biorąc pod uwagę częste pojedynki między Realem, a Malagą w lidze oraz mniej km do przebycia to drużyna z Andaluzji byłaby lepszym przeciwnikiem dla Królewskich), mogąca postraszyć takimi zawodnikami jak Burak Yilmaz, Didier Drogba, Wesley Sneijder, Selcuk Inan czy Hamit Altintop. Przejdźmy do rzeczy. Real Madryt po raz trzeci z rzędu znajduje się w półfinale i wydaje się, iż z roku na rok jest coraz bliżej do upragnionego finału. Wszystko za sprawą Jose Mourinho, który wszczepił w zawodników mentalność zwycięzców, którzy potrafią rywalizować obecnie z każdą drużyną na świecie. Rok temu niestety się nie udało, ze względu na feralny pojedynek w rzutach karnych z Bayernem Monachium. Królewscy z Madrytu mają swoistą obsesję na punkcie tzw. &quot;La Decimy&quot;. Nazywane jest to &quot;Obsess10n&quot;, łączy się to z 11 letnim rozbratem z Pucharem Europy, od roku 2002 Puchar Mistrzów nie zawitał do gabloty przy Concha Espina 1. Jak pisałem w akapicie poprzednim - Borussia nie do końca pasuje Realowi Madryt jeśli chodzi o styl gry, jednak Los Blancos poprawili aspekt gry w ataku pozycyjnym. Można było to zauważyć podczas pojedynku z Manchesterem United, gdzie Czerwone Diabły po czerwonej kartce Naniego cofnęły się do obrony. Jose Mourinho szybko zareagował na ruch Fergusona wprowadzając na boisko Lukę Modricia, który genialnym uderzeniem oraz mądrym rozprowadzaniem piłki poprowadził Real do awansu. Można było dostrzec, iż obie bramki padły nie po kontratakach - do których Madryt nas przyzwyczaił - a po dłuższych wymianach piłki. Wypadałoby też poniekąd usprawiedliwić porażkę Realu w Dortmundzie na jesień 2012. Na lewej obronie zabrakło dwójki nominalnych LO - Fabio Coentrao oraz Marcelo. Z tego względu musiał na tej pozycji wystąpić Michael Essien, który jest po prostu powolny. Marco Reus oraz Łukasz Piszczek wielokrotnie wkręcali Ghańczyka w ziemię, gracze Borussii ewidentnie dostali zalecenia od trenera, aby atakować tą stroną boiska. Do tego nałożył się brak powrotów Cristiano Ronaldo do defensywy, dzięki czemu Essien wielokrotnie był osamotniony w obronie. Tym razem Portugalczyk nie będzie miał tak różowo - to jest półfinał Ligi Mistrzów, tutaj potrzeba poświęceń (vide Robben, Ribery i Gomez w dzisiejszym meczu FCB - FCB). Tak więc to osłabienie możemy już wyeliminować. Druga sprawa - podobnie jak na jesień - tak jutro wystąpi na środku obrony prawdopodobnie para Pepe - Varane. Niby powinniśmy spodziewać się tego samego, co 24 października, ja mam jednak odmienne zdanie - dlaczego? Ano dlatego, iż to nie Pepe będzie ostoją linią defensywnej, a młody Francuz, prawdziwy lider i król obrony Królewskiej. To on będzie swoistym instruktorem dla Portugalczyka, to on będzie odpowiadał za rozgrywanie piłki. Trzecia sprawa - szybka zmiana Samiego Khediry na Lukę Modricia, ze względu na uraz Niemca. Tutaj trzeba zganić Mourinho, który zaryzykował wariant zbyt ofensywny. W październiku współpraca pomiędzy Baskiem a Chorwatem nie przebiegała tak, jak powinna, Luka był zdecydowanie zagubiony, nie wiedział jak się poruszać na boisku. Zabrakło typowego pomocnika box-to-box, a taką rolę w Realu pełni Sami. To on jest odpowiedzialny za rozbijanie ataków przeciwnika, drużyna Borussii miała zdecydowanie za dużo miejsca w środku pola. Ostatnia kwestia - Real jest w zdecydowanie lepszej formie, niż w październiku. Drużyna wygląda lepiej w każdym aspekcie, zaczynając od bramki, czyli od Diego Lopeza, kończąc na ataku - Gonzalo Higuainie, który wydaje się, iż w końcu złapał rytm. Do tego Mesut Ozil złapał bardzo wysoką formę, szczególnie strzelecką, potrafi się znaleźć w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu na boisku. Co prawda forma Di Marii ciągle stoi w miejscu, nic nie wygląda na to, aby miała się w jakikolwiek sposób poprawić, to jednak Argentyńczyk daje bardzo dużo w pressingu. Cristiano Ronaldo po prostu nie trzeba przedstawiać.
Moim zdaniem w jutrzejszym spotkaniu zwycięży Real Madryt wynikiem 1:2. Uważam, iż to, co Borussia miała osiągnąć w tym sezonie - osiągnęła, a bilet na Wembley zarezerwowany jest dla graczy Realu Madryt. W tym meczu nie można wykluczyć remisu, także warto podeprzeć się zakładem DNB. Warto wspomnieć także o niekorzystnych wyjazdach do Niemiec dla piłkarzy Realu Madryt, którzy krótko mówiąc - nie lubią grać u naszych zachodnich sąsiadów. To jest największy mankament i minus Królewskich. Jeśli chodzi o Borussię, to tak jak napisałem - problemy w defensywie oraz Mario Gotze, który narobił bardzo dużo szumu. W pojedynkach taktycznych po fazie grupowej jest 1:0 dla Jurgena Kloppa. Myślę, że Jose Mourinho da się tak łatwo wyrolować i uważam, że jutro odniesie spektakularne zwycięstwo na Signal Iduna-Park. Kurs to dla mnie ogromne value i warto zaryzykować. Ja, jak na siebie, wszedłem w to z grubszą stawką co można zobaczyć w moim dziale w &quot;Kupony ze statystykami&quot;. Remis jest również prawdopodobny z tego względu, iż Jose Mourinho to stary lis, boję się o jego kunktatorstwo. Jeśli w 70 minucie będzie remis 1:1 to wprowadzi kolejnego środkowego pomocnika, aniżeli napastnika, to jest oczywiste. Uważam jednak, iż jeśli Real Madryt zdobędzie pierwszą bramkę to odniesie pewne zwycięstwo.

Życzę owocnych typów.
Dno, dno, jeszcze raz dno. Do tej pory się nie otrząsnąłem ????
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
BVB
Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - S. Bender, Gündogan - Blaszczykowski, M. Götze, Reus – Lewandowski
Real
Diego Lopez - Sergio Ramos, Varane, Pepe, Fabio Coentrao - Khedira, Xabi Alonso - di Maria, Özil, Cristiano Ronaldo – Higuain
I think bookies and many people underestimate BVB. In my opinion they are similar class team like Bayern. This Bundesliga season cant be read like who is better. Main fact is Dortmund have only 13-14 class players, they cant compete like Bayern in all competitions. They already conquer Germany last year and 2years ago. Even this season they drew away against Bayern in Bundesliga. They are great team with fantastic manager who build this powerful team. Many big guns ‘hunting’ for BVB players and J.Klopp is possible replecemnet for J.Mourinho
DFB Pokal 2011/2012
Dortmund -Bayern 5:2(Berlin)
Bundesliga 2011/2012
Dortmund -Bayern 1:0
Bayern -Dortmund 0:1
Bundesliga 2010/2011
Bayern -Dortmund 1:3
Dortmund -Bayern 2:0

BVB lost Kagawa but they bought Reus b4 this season, Sahin the best Bundesliga player 10-11 is back. They made choice b4 this season and aim UCL like main target and they are concentrate on it. And how? They’re still unbeaten, they won group D with Real,City,Ajax. Easy games against strong Shakhtar. And then Malaga was game what should have been finished after first game where BVB was much better team and created plenty of chances, they were too confident that sooner or later they will score seeing how many chances they have. They almost paid bcs of that in 2nd leg but it will make them stronger today. I wont write about Real bcs most of us knows they strengths and weaknesses. I want to only show BVB have got enough quality to knock Real out. Can Real finally break German jinx? They only won once on German soil and lost 5from7 semi-finals against Germans but when they passed them they always won cup later
My bets:
BVB to qualify (2.9betfair)-10/10
BVB to win (2.7betfair)-6/10
BVB to win from behind (12betfair)-2/10
3-1 correct score (24betfair)-1/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 41

thomaszc

Użytkownik
Ostatnie mecze lligowe BD oraz RM wyglądają następująco:
Dortmund wygral na wlasnym boisku 2-0 z MAINZ
natomiast Real na własnym boisku ograł 3-1 BETIS, ostatni mecz wyjazdowy REALU zakończył się aż 3-0 dla graczy z madrytu, przeciwnikiem był Athletic Bilbao.
Ostatnie spotkania między Dortmundem a Realem zakończyły się:
Real - Borussia 2-2
Borussia - Real 2-1
Biorąc pod uwagę grę Realu pod koniec 2012 roku a teraźniejszą od razu widać różnicę. Teraz nabrali skutecznośc, mecz z Galatasaray był cały czas pod kontrolą tak więc ta porażka nie była niczym nadzwyczajnym.
Co do Borussii to fakt ostatnimi czasy bardzo fajną piłkę grają lecz nie ma co się jarać tylko dlatego, że grają tam Polacy bo większość tak ma.
Sklady obu druzyn ktore prawdopodobnie wystapia:
Weidenfeller-Piszczek, Suboitc, Hummels, Schmelzer - Gundogan, Bender - Kuba, Reus, Goetze - Lewy
Lopez - Ramos, Varane, Pepe, Coentrao - Khedira, Alonso - Di Maria, Ozil, Ronaldo - Higuain
Real nie powinien pozwolic sobie na dominacje Borussii. Ronaldo jest w wysokiej formie i to wlasnie On powinien poprowadzić całą grę Realu.
Kontuzjowani: Kehl - Dortmund, Marcelo - Real
Zawieszony: Arbeloa.
Mój typ: REAL
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie : Borussia Dortmund - Real Madryt
Typ : Robert Lewandowski NIE strzeli bramki⛔⛔⛔ (co ten Robert zrobił w tym meczu,normalnie szacun.)
Kurs : 1.55
Bukmacher : Unibet

Drugi mecz półfinałowy Ligi Mistrzów na Signal Iduna Park spotkają się Borussia z Realem będzie to już ich 3 spotkanie w tym sezonie we wcześniejszych dwóch jeden mecz wygrała Borussia 2:1 a w drugim padł remis 2:2. Odnośnie dzisiejszego meczu ciężko jest wytypować wynik gdyż teoretycznie obie drużyny mają po 50% szans i o ile wczoraj podświadomie wiedziałem że Barcelona nie wygra spotkania to o tyle dzisiaj już żadnego przeczucia nie mam. Dzisiaj raczej skupie się na obstawieniu rzutów rożnych oraz na tym że Robert Lewandowski nie zdobędzie gola w tym spotkaniu kurs 1,55 może nie powala ale myślę że jest jednym z kilku pewniejszych typów na to spotkanie no przynajmniej według mnie. Jose Mourinho wie jak ważnym spotkaniem jest ten mecz dodatkowo ma w pamięci ostatnie mecze więc zapewne tak ustawi swój zespół aby nie stracić bramki a jak już straci to żeby było ich jak najmniej żeby w rewanżu u siebie móc strzelić jeszcze więcej i awansować tak więc podstawowym zadaniem drużyny a bardziej obrońców w dzisiejszym spotkaniu będzie wyłączyć i nie dopuszczać do sytuacji najbardziej bramkostrzelnego napastnika Borussii czyli naszego Robercika liczę że Real zrobi z nim to co wczoraj Bayern zrobił z Messim czyli kompletnie odłączy go od podań przez co nie będzie mógł strzelić bramki a bez podań nie wyobrażam sobie żeby Robert przebiegł pół boiska minął Ramosa,Varana,Pepe i Coentrao i jeszcze strzelił bramkę Dodatkowo mając w pamięci poprzednie mecze Mourinho spróbuje wyłączyć z gry także Mario Goetze oraz Błaszczykowskiego.Czy mu się to uda? tego już nie wiem ale myśle że raczej tak skoro z Barceloną potrafił wygrać to czemu ma mu się to nie udać z Borussią. Reasumując w dzisiejszym meczu liczę na ładną grę z mnóstwem akcji ale za to z mała ilością bramek a już napewno bez bramki Roberta Lewandowskiego
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie wiem jaki wynik dziś padnie, uważam jednak że gracze z Dortmundu będą musieli się nieźle napocić w dwumeczu i tak będą mieli poważny problem z awansem.
Nie wiem czy jest sens w ogóle mieszać w ten pojedynek ich spotkanie z fazy grupowej, Real nie świecił formą gubił dystans do Barcelony, Borussia z kolei była na gazie a w chwili obecnej można powiedzieć że sytuacja się odwróciła, ich występ z Malagą wyraźnie to pokazuje a to zdecydowanie słabszy hiszpański rywal niż Real.
Chciałbym też zauważyć że dla klubu takiego jak Real nie liczy się 1/4 czy 1/2, oni mają zawsze cel na zdobycie Pucharu i żadna inna pozycja otuchy im nie przynosi, co za tym idzie muszą ograć każdego by cel osiągnąć, z Borussią jest trochę inaczej bo nie byli częstymi bywalcami tych elitarnych rozgrywek i to też w jakimś stopniu miało wpływ na zapał w tym pojedynku o pierwsze miejsce.W takim pojedynku jak dzisiaj o finał u takich graczy jak w Realu tego zapału samoistnie będzie już więcej, wczorajszy wynik w Monachium na pewno im .humor poprawił.
Sytuacja z transferem Goetze też pewnie zrobiła nieco zamieszania w całym Dortmundzie, można mówić że to nie ma na nic wpływu bla bla bla niech tak sobie wkręcają może coś się tam zminimalizuje w ich głowach.
Zakład na 1,5 kartki Borussi czy o 4,5 rogów Realu da całkiem znośne Ako w Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
felippe25 1

felippe25

Użytkownik
Borussia Dortmund - Real Madryt
Typ: X
Kurs: 3:60
Witryna: Bwin

No właśnie, remis jest najkorzystniejszym wynikiem dla Realu. Patrzę z ich perspektywy, ponieważ to właśnie oni są głównymi zaraz obok Bayernu pretendentami do zdobycia LM. Mou jest przekonania, że remis na stadionie rywala jest bardzo dobrym wynikiem, jeżeli zdobędziesz bramke na terenie rywala. A więc wynik będzie oscylował w granicach 0:0, 1:1. Warto też dodać, że zespół z Dortmundu u siebie gra bardzo nie wygodną piłkę dla rywala, ale biorąc pod uwagę atmosferę w zespole Kloppa (a wszyscy wiemy co zrobił Mario) to zespół się trochę podłamał i może nie wypaść najlepiej. Można też na to spojrzeć z drugiej strony, może to działać na zespół mobilizująco, ponieważ chłopacy będą chcieli udowodnić że borussia nie jest słabszym zespołem od Bayernu. Mimo wszystko, wracając do meczu to stawiam remis. Dokładnego wyniku nie ośmieliłbym się postawić, aczkolwiek dla ludzi o mocnych nerwach i większą ilością gotówki polecam obstawić wynik 1:1.
Pozdrawiam ????
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Ktokolwiek to spotkanie wygra zrobi to po walce i pięknym, otwartym meczu. Obie drużyny preferują grę ofensywną i są w niej znakomite. Defensywy jednak nie zostają w tyle. Nie jestem w stanie wytypować kto dzisiaj w Dortmundzie wygra, ale znalazłem dwa inne fajne bety. W meczu akcja za akcje, jakiego dziś się spodziewam, nigdy nie brakuje rzutów rożnych. Skoro wczoraj w Monachium padło ich aż 15 to tu tym bardziej linia 10,5 powinna zostać pokryta. Drugi bet to 2 kartki dla Borussi. Real to mistrzowie kontry i faule taktyczne to coś, czego Borussia tutaj nie uniknie.
over 10 rożnych + over 1,5 kartki dla BVB @2.53 bet365
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dzisiaj dla kibiców z Dortmundu to będzie prawdziwe święto, bo ich ulubieńcy są rewelacją tegorocznej edycji Champions League. Co ciekawe drugi w historii w półfinale Ligi Mistrzów UEFA zagrają trzej Polacy. Warto jednak podkreślić, że po raz pierwszy trzej nasi rodacy wystąpią w barwach jednej drużyny. Ja mam tylko nadzieję, że nasi &quot;wspaniali&quot; komentatorzy nie zepsują nam widowiska kibicując Borussi Dortmund i wrzeszcząc goooool jak Niemcy będą zdobywać bramki i będą się podniecać każdą ich akcją, a milcząc gdy do głosu dojdzie Real Madryt. Tak miało miejsce w ćwierćfinale gdy Borussia grała z Malaga. Tego się słuchać nie dało... Nie każdy w Polsce do cholery musi kibicować Dortmundowi, bo grają tam Polscy piłkarze. Niech wygra lepszy.
To tak na wstępie ;) generalnie spodziewam się wyrównanego meczu, ekipa która pierwsza zdobędzie gola zyska przewagę psychiczną. To może wiele znaczyć. Dlatego zagranie na zero z tyłu będzie kluczowe moim zdaniem. Jeśli Real podejdzie z konsekwencją od pierwszej minuty, to z biegiem czasu powinni przejmować inicjatywę. Ostatecznie 2 DNB pograłem w Unibecie i mam nadzieję, że nie zawiodę się na wielkich nazwiskach grających w Madrycie.
 
E 19

erfelur

Użytkownik
Z reguły mecze półfinałowe LM są bardzo trudne do obstawiania, wytypowanie nawet zwycięzcy meczu wymaga wiele szczęścia, czego dowiódł wczorajszy mecz z Bayernem. Dlatego też moim zdaniem najlepiej jest obstawiać kartki/ rożne. Ja się skłaniam do typu Lanceva i również uważam, że padnie w tym spotkaniu over 10,5 rożnych. Natomiast nie jestem przekonany co do ilości żółtych kartek i obstawienia na over 4.5. Typ ten trzeba zarezerwować na mecz rewanżowy, gdzie z pewnością nikt nie będzie się oszczędzał.
Mój typ na to spotkanie:
1. Borussia Dortmund - Real Madrid
Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)
Liczba rogów-goście Powyżej Poniżej, Zakład złożony na: powyżej 4.5

Uważam, że tempo meczu będzie intensywne i Real ze swoimi skrzydłami zdobędzie min. 5 rożnych.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Spotkanie: Borussia Dortmund – Real Madryt
Typ: over 3,5
Kurs: 2,68
Buk: Pinnacle

Dziś o godz. 20:45 odbędzie się półfinałowy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Borussią Dortmund a Realem Madryt. BVB i Real w tej edycji LM spotkały się już dwukrotnie – w Dortmundzie wygrali gospodarze 2:1, na Santiago Bernabeu padł remis 2:2. Obie ekipy są wiceliderami swoich lig.

Borussia wygrała ostatni mecz ligowy z Mainz na własnym obiekcie 2:0 po bramce Reusa i Lewandowskiego . Wcześniej ekipa Juergena Kloppa rozgromiła 1:6 ostatnie w tabeli Furth. W ćwierćfinale Borussia pokonała Malagę CF – w pierwszym meczu, pomimo wielu okazji piłkarzy z Dortmundu i dzięki świetnej postawie bramkarza Malagi Willy’ego, padł remis 0:0. W drugim meczu BVB wygrała z Malagą 3:2 po 2 bramkach w doliczonym czasie gry. Współczynnik spotkań domowych BVB w lidze to 10W-2R-3P. Ekipa Kloppa jest niepokonana od 7 ostatnich spotkań.

Real wygrał ostatni mecz ligowy z Realem Betis Sewillą 3:1 po dwóch bramkach Ozila oraz trafieniu Benzemy. Wcześniej Real ograł Basków z Bilbao 0:3. W ćwierćfinale Real pokonał nie bez problemów Galatasaray Stambuł – w pierwszym meczu w Madrycie padł wynik 3:0 dla Królewskich, jednak w rewanżu Galatasaray wywalczyło zwycięstwo 3:2, żegnając się honorowo i w pięknym stylu z Champions League. Współczynnik wyjazdowy Realu w Primera Divison to 8W-3R-5P.

Wczoraj kibiców BVB zaskoczyła informacja o transferze Goetzego do Bayernu Monachium za 37 mln euro – mimo, iż Klopp w wywiadach przed meczem mówi, że ten fakt jeszcze bardziej wpłynie na koncentracje zespołu myślę, że ta sytuacja odbije się na dyspozycji Borussii.

Przewidywane składy:
Borussia: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - S. Bender, Gündogan -
Blaszczykowski, M. Götze, Reus - Lewandowski
Real: Diego Lopez - Sergio Ramos, Varane, Pepe, Fabio Coentrao - Khedira, Xabi Alonso - di Maria, Özil, Cristiano Ronaldo – Higuain


Dotychczasowe pojedynki obu zespołów:
1997/1998, Liga Mistrzów, półfinał
01.04.1998, Real Madryt - Borussia Dortmund 2:0 (1:0)
1:0 Morientes 24&#39;
2:0 Karembeu 67&#39;
15.04.1998, Borussia Dortmund - Real Madryt 0:0
2002/2003, Liga Mistrzów, II faza grupowa
19.02.2003, Real Madryt - Borussia Dortmund 2:1 (1:1)
0:1 Koller 30&#39;
1:1 Raul 43&#39;
2:1 Ronaldo 56&#39;
25.02.2003, Borussia Dortmund - Real Madryt 1:1 (1:0)
1:0 Koller 23&#39;
1:1 Portillo 90+2&#39;
2012/2013, Liga Mistrzów, faza grupowa
24.10.2012, Borussia Dortmund - Real Madryt 2:1 (1:1)
1:0 Lewandowski 36&#39;
1:1 Ronaldo 38&#39;
2:1 Schmelzer 64&#39;
06.11.2012, Real Madryt - Borussia Dortmund 2:2 (1:2)
0:1 Reus 28&#39;
1:1 Pepe 34&#39;
1:2 Arbeloa (sam.) 45&#39;
2:2 Ozil 89&#39;


Real w Dortmundzie jeszcze nie wygrał, dlatego obstawiam remis ze wskazaniem na gospodarzy, którzy będą chcieli wypracować sobie jakąś zaliczkę przed rewanżem w Madrycie. Liczę na grad bramek…



&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
betinos 200

betinos

Użytkownik
Spodziewam sie ostrego meczu, wiec ide w kartki, bo wyniku to ja sie nie podejmuje wytypyowac.Moje typy to:
Sven Bender - zolta kartka kurs: 4,00
Fabio Coentrao - zota kartka Kurs: 3.25
Coentrao to goraca glowa, czesto zdarzaja mu sie brzydkie faule.Natomiast Bender juz ostatnio z Malaga pokazal na co go stac, mial szczescie ze nie wylecial z boiska.
Bukmacher: Betsson
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Borussia Dortmund (+0.5) - Real Madryt 1 1.47 Pinnacle ✅
Na pierwsze mecze polfinalowe warto zagrac ostroznie, dlatego za kurs wachajacy sie w granicach 1.5, stawiam na to, ze goscie nie wygraja. Wczorajszy mecz zagralem na Bayern z opcja remis nie ma zakladu i wyszedlem troche do przodu, jednak mecz ten pokazal, ze tak naprawde Barcelona i Real to nie kosmici i mozna z nimi wygrac i powalczyc! Borussia juz raz wygrala w tym sezonie z Realem, a na wyjezdzie zdolala im strzelic dwie bramki i zremisowac 2-2, ale to akurat nie jest tak istotne! Real na jeseni tamtego roku, a Real dzisiejszy to inne druzyny. Krolewscy graja teraz lepiej niz wtedy i beda bardzo ciezkim rywalem dla Borussi (ale odkrycie ???? ). Na ten dzien wyglada to tak: Real gra lepiej od Barcelony, a Bayern lepiej od Borussi, a wiec wczorajszego wyniku nie nalezy sie spodziewac, ale remisu jak najbardziej, a moze i jakis kolejny cud, taki jak z Malaga.
Cud to byl ale w stylu wczorajszej wygranej Bayernu - niesamowite!!!!!!!!!!!
 
Do góry Bottom