>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

[Półfinał] Juventus - Monaco [09.05.2017] - REWANŻ

Status
Zamknięty.
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi





kursy od: forbet

W wczorajszym spotkaniu Juventus potwierdził po raz kolejny, że słynie z bardzo dobrze z organizowanej gry w obronie. Czasami było parę błędów, ale najważniejsze, że Buffon i spółka nie stracili gola, a dwie bramki strzelone na wyjeździe przybliżają Stara Damę do wymarzonego finału. Musiała by się stać katastrofa w rewanżu aby graczy Juventusu odpadli z tych rozgrywek. Jakie Typy proponujecie na rewanż?. Już dziś zapraszam do podawania Typów i pisania analiz.



 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juventus Turyn - AS Monaco (Monaco nie strzeli) kurs: 2,25 buk: forBet (pograne w AKO aby nie płacić podatku - szczegóły w moim temacie) ten sam bet w Totolotku po 2,40 ⛔
Uważam, że tak jak w Barcelonie Messi czy Neymar są geniuszami w ataku tak w Juventusie Buffon czy Chiellini są geniuszami defensywy. Juventus po prostu uwielbia się bronić i widać, że im sprawia radość nie wpuszczanie bramek. Jak powiedział trener Juventusu po meczu z Barceloną - cały dzień mógłby minąć, a Barca by nam nie strzeliła. Tak myślę, że będzie też z Monaco. Do tego kiedy Monaco nie idzie nie potrafią wykrzesać z siebie energii i motywacji. Przegrana 5:0 z PSG (choć grana rezerwami Monaco) nie była przypadkowa. Myślę, że i tu po pierwszej połowie lub strzelonej bramce Juventusu Monaco przejdzie na stojąco koło meczu. Kursy na to zdarzenie po 2,25 - 2,40 są całkiem niezłe. No i oczywiście nie trzeba przypominać oczywistych statystyk: ilości minut Buffona bez wpuszczonej bramki, nie zdobytej twierdzy w Turynie itd, itd.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Liczba goli poniżej 2.5
@2.10
Unibet
⛔

Juventus nic nie musi, bo to oni są bliżej awansu. Jeśli będą chcieli to mecz zakończy się bezbramkowym wynikiem. Z taką defensywą, jaką posiada Stara Dama można być spokojnym. Do tej pory tylko DWIE STRACONE BRAMKI. Jest to znakomity wynik, który potwierdza, że w obronie Juventusu grają prawdziwi profesorowie.
AS nie strzeliło na własnym stadionie, więc na pewno łatwiej im nie będzie na twierdzy Juventus Stadium, gdzie w obecnym sezonie podopieczni Maxa nie doznali porażki, a wczoraj zremisowali z Torino. Co oznacza, że Max nie dokona wyczynu Conte - wszystkie mecze ligowe wygrane na własnym podwórku.




Jakie to prawdziwe:cool:
 
psychol32 477,5K

psychol32

Użytkownik
Dla Monaco pierwszy mecz nie wyszedł. Mimo iż mieli swoje akcje to nie udało się nic strzelić. W rewanżu nie mają nic do stracenia. Awans już przepadł ale za to mogą pokazać całemu światu że nie przypadkowo znaleźli się w półfinale. Liczę na bardzo ofensywną grę pełno fajerwerków drużyny z księstwa.
BTS 1,70 forBET ✅
Obie strzelą i powyżej 2,5 gola 2.10 forBet ✅
Powodzenia
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Dla mnie bukmacherzy przesadzili w tym meczu z kursami na under.
Zagrałem under 2,75 po 1,8 w sbo połowa przegrana ⛔ , do tego brak gola Monaco po 2,3 ⛔ w dafabecie
oraz under 3,5 w ako z underem 3,5 w Realu ✅.
Juventus u siebie stracił tylko 1 gola w LM, w fazie pucharowej nie stracił bramki w 5 meczach,
w tym z Barceloną, więc moim zdaniem kursy na brak gola gości powinny być dużo niższe.
Obie ekipy grały ze sobą dwa lata temu, wtedy było 1-0 w Turynie, a kursy na under 2,5 były na poziomie 1,6.
Juventus może zagrać jak w rewanżu z Barceloną i nastawi się na kontry.
Poza tym linia over 10 rogów w azjanie też warta gry. ✅
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Próbowałem w pierwszym meczu, tym bardziej spróbuję w drugim. Myślę, że nasz Kamil Glik nie zejdzie dzisiaj bez kartki. Dla byłego długoletniego gracza Torino, porażka i odpadnięcie z Juventusem z pewnością wyzwala dodatkową frustrację. Polak nie rzadko łapał kartki w tej LM. Sądzę, że dziś również w pewnym momencie chętnie przerwie jakąś akcję Juventusu. Sportowa złość zawsze jest w nim spora. Może jakaś sprzeczka z Mandzukiciem... Ostatnio było blisko. Sędziuje Bjorn Kuipers, parę kartek zawsze wyciąga. Prowadził spotkanie Monaco z Tottenhamem. Kamil zobaczył też wtedy kartonik.
Glik kartka @2.50 Unibet ⛔ no cóż...
 
L 37

lalala23

Użytkownik
Co myslicie o typie na to, ze wiecej goli padnie w drugiej polowie, moim zdaniem w pierwszej polowie gdy Monaco nic nie strzeli, rzuci wszystkich do ataku w drugiej polowie i to jest miejsce na kontry dla Juve, a jakie jest wasze zdanie?
 
Z 889,2K
Juwentus - Monaco
typ 1
kurs 1,65
Forbet.
Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami pokazało jak wiele jeszcze brakuje Monaco żeby stać się topowym zespołem.Gladkie bezproblemowe 2-0 na wyjeżdzie praktycznie przesądziło sprawe awansu.Juwentus to drużyna która najlepiej broni i może tylko Atletico mu dorównuje.W tym rewanżowym spotkaniu spodziewam się otwartej gry z strony Monaco bo przeciesz wynik pierwszego pojedynku wskazuje że muszą zatakować.Mając w swoim składzie takich piłkarzy jak Bonucci ,Chiellini czy w bramce niezniszczalny Buffon o tyły są bezpieczni.W przodzie pewnie Higuain lub Dybala coś strzelą i znowu wygrają pojedynek z swoim rywalem meldując się w finale.
 
lukas88 352,4K

lukas88

Forum VIP
09.05.2017 g. 20.45 Juventus- Monaco
-
Typ: x2
Kurs: 2,31
Pinnacle
Stawka 5j


Pierwsze z dwóch rewanżowych spotkań półfinałów LM w edycji 16/17, na Juventus Stadium zawita zespół z księstwa Monaco. Nie wierzę że podopieczni Jardim`a złożą broń przed rozpoczęciem spotkania. Owszem, szanse na awans przy domowej porażce 0-2 nie są duże ale Monaco to zespół z ogromnym potencjałem, którego nie wykorzystali w 1 spotkaniu.

Granie w tym spotkaniu na Juve po kursie 1,60 jak dla mnie mija się z celem. Monaco potrafi strzelać i grać na wyjazdach, przekonali się o tym chociażby zawodnicy BVB, Tottenhamu czy City, którzy stracili u siebie 3 bramki i byli blisko porażki.
Zespołowi Monaco brakuje już tylko 3 punktów aby zdobyć mistrza Francji, co jest dla nich celem numer 1 na ten sezon, więc z większą swobodą mogą wyjść dzisiaj na boisko w Turynie.

Jak będzie wyglądał przebieg dzisiejszego spotkania, tego nie wiem, ale przypuszczam że Monako od pierwszych minut ruszy do szturmowych ataków by ukłuć w pierwszej połowie, bo jak tego nie zrobią to im później to będzie tylko gorzej. Juve zagra typowe Catancio i będzie po zawodach.

Stara dama przerwała serię 33 ligowych zwycięstw na własnym stadionie, uważam że w tym meczu zakończy się seria w LM Buffona beż straconej bramki. Gracze Monaco będą zdeterminowani by strzelić chociażby honorowe trafienie.

Juve owszem świetna defensywa ale są tylko ludźmi i błędy się zdarzają, zresztą w 1 spotkaniu Mbappe już był bliski pokonania Gigego.

Alternatywne zakłady:
Monaco strzeli w 1 poł. @ 2,56 Marathon 3/10
Under 3 @ 1,67 Marathon 4/10
DW 1-1 @ 8,00 18Bet 1/10
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Juventus - Monaco
Powyżej 2,5 bramek ::: 1,85 ::: 1/3 ✅
Monaco już w tym meczu rewanżowym nie ma nic do stracenia, albo wszystko albo nic. Atak to jedyne rozwiązanie w tym meczu, mają szanse nawet awansować przy wyniku 1:3 więc iskierka nadziei się tli, a już nie raz pokazali, że bramki potrafią strzelać.
98 strzelonych bramek w lidze krajowej, gra na atak, a jak znam życie to w rewanżach pada więcej bramek niż w 1 meczach. Z drugiej strony Juventus u siebie też zapewne nie będzie bronił się 90 minut tylko liczył na kontry. Włosi na pewno są głodni sukcesu w LM po tylu latach. Ja tu widzę otwarty mecz z postawioną kartą na wszystko, bo co zostało Monaco?
Wynik: 2:1
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ciezko ugryzc ten mecz. juve jednak u siebie to solidnosc. Czy gracze z Monaco strzela gola ? Jest to mozliwe tylko wtedy,gdy Juve pojdzie na otwarty mecz w co watpie. juve nie pozwoli przed swoimi kibicami na strate goli. monaco nie strzeli 2.3 lub under 2.5 kartki graczy Monaco.
Gol strzelony i widac po to tu Monaco przyjechalo tylko ;) under kartek pokryty.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Pozwoliło z Torino więc co to za argumentacja.
Za bardzo się skupiacie na tej niestraconej bramce dzisiaj zapewne stracą
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Ktoś wie jak podejdzie do tego meczu Monako? Każdy chyba zdaje się zdawać sprawę, że Monako za wiele szans za wiele nie ma na awans. W lidze jeszcze muszą wygrać aby zapewnić mistrza. Zastanawiam się czy może nie wyjdą jakimś lekko osłabionym składem?
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Jak dla mnie bardzo dobrym zakładem jest Monaco strzeli ponad 1.5 gola @ 3.90 unibet a dlaczego tak? jak już wyżej napisano Monaco nie ma nic do stracenia. Jeśli strzelą pierwsi to zacznie się nerwówka i gole na pewno padną. Poza tym ta seria Buffona kiedyś musi się skończyć, a brzydko wyglądałoby to dopiero w finale po porażce z Realem ;)
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Pozwoliło z Torino więc co to za argumentacja.
Za bardzo się skupiacie na tej niestraconej bramce dzisiaj zapewne stracą
Napisz Nam może skład Juventus w meczu z Torino zwłaszcza defensywy.
Buffon nie bronił w tamtym spotkaniu, gdy tracili gola u siebie z Napoli też go nie było,
z Milanem grali Asamoah i Benatia, gdy linia defensywy jest najmocniejsza,
Juventusowi piekielnie trudno strzelić gola na jego stadionie.
Dla mnie kurs na czyste konto Juventusu powinien być niższy niż 2,3, dlatego zagrałem ten zakład.
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Ktoś wie jak podejdzie do tego meczu Monako? Każdy chyba zdaje się zdawać sprawę, że Monako za wiele szans za wiele nie ma na awans. W lidze jeszcze muszą wygrać aby zapewnić mistrza. Zastanawiam się czy może nie wyjdą jakimś lekko osłabionym składem?
a jak ma podejść drużyna, która gra w półfinale LM ? to nei jakiś puchar Francji, żeby tutaj odpuszczali
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pozwoliło z Torino więc co to za argumentacja.
Za bardzo się skupiacie na tej niestraconej bramce dzisiaj zapewne stracą
Nie sądzę... Juventus ma fioła na punkcie obrony. Tak jak Barcelona czy Real doprowadzili do perfekcji strzelanie tak Juventus doprowadził do perfekcji obronę. Jednocześnie są na tyle wyrachowani (oczywiście Juve), że kiedy mogą sobie pozwolić na dekoncentrację to pozwalają. Liga jest ogarnięta więc tracenie bramek nie jest żadnym zagrożeniem. Tutaj po jednej straconej bramce może być nerwowo więc Juventus nie dopuści do straty. Będą grali swoje jak pierwszy mecz. Dlatego dodatkowy bet oprócz tego co już podawałem (pierwszy post w tym temacie) :
Juventus - Monaco (drużyna ze zdobyczą bramkową - wyłącznie Juventus) kurs: 2,75 buk: forBET (pograne w AKO aby nie płacić podatku - szczegóły w moim temacie) ⛔ (no nie udało się. Juventus przy 2:0 pozwolił sobie na drzemkę)
 
psychol32 477,5K

psychol32

Użytkownik
Masówka leci na to że Juve zachowa czyste konto. Także pewniak dnia Monaco strzeli , ewentualnie BTS.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ja już rano BTS pograłem, uważam, że Monaco strzeli bo potencjał jest w ataku ogromny. Tak wiem, Juve obrona super, ale tracą też te gole czasem. Mają 2-0 więc już mniejsza spina w podświadomości i głowach kopaczy.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 0

dzikidejw

Użytkownik
Według mnie najpewniejsze typy na to spotkanie to kolejno:
Monaco +0.5 rożnych 1.85
Poniżej 2.5 gola 1.95
Remis do przerwy 2.30
Juve do zera 2.75
Osobiście atakuje pierwszy grubo i dwa ostatnie do ako.
Juve tego nie przegra, sorry ale to nie ten poziom chociaż gorąco kibicowałem Monaco przez całą edycję LM, ale oni już dali zarobić, czas na Juve ????
Z Barca byli 3:0 do przodu a wszyscy widzieliśmy jak zagrali w rewanżu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom