>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

[Półfinał] Atletico Madryt - Real Madryt [10.05.2017] - REWANŻ

Status
Zamknięty.
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






kurs od: forbet

3:0 w pierwszym spotkaniu dla Królewskich załatwiło sprawę awansu. Real zagrał perfekcyjny mecz, bardzo dobre zmiany Zidana aż świetnie się to oglądało. Atletico teraz będzie walczyć o honor, bo tak naprawdę mało kto wierzy tutaj w remontadę oprócz Cholo. Pozostaje pytanie czy rozbite Atleti jest w stanie coś ugrać w rewanżu?. A może emocje będą zbyt duże i zacznie się polowanie na nogi piłkarzy Realu?. Co wy byście zagrali w tym meczu?

Zapraszam do podawania typów i pisania analiz.



 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Jak dla mnie Atletico tego meczu nawet nie wygra. Realowi wystarczy jedna brameczka i koniec zawodów. Na teraz szanse Atletico to coś około 1% jak nie mniej. Oni ledwo wygrali z Leicester 1-0 u siebie. Myślę, że można grać na remis lub rożne od Atletico bo na pewno rzucą się przez pierwsze 30 minut do gardeł.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Właściwie to nie ma co tu grać. Z 1x2 to może być znów wygrana Realu lub wygrana Atletico lub remis. Może jakiś over, ale dla mnie na dzisiaj to najlepsze co widzę to bts. Real rzeczywiście harował w obronie, ale wiemy, że nie zawsze są tak dobrzy w defensywie. Atletico będzie chciało zdobyć bramkę aby gonić wynik lub choćby strzelić gola honorowego. Real żeby uspokoić sytuację może też strzelić. Tak więc myślę, że można by pograć BTS lub Atletico strzeli.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Ciężko jest coś sensownego zagrać podczas gdy: Real M ma awans w kieszeni i w perspektywie walkę o mistrza w La Liga,pewnie będą chcieli wywalczyć awans jak najmniejszym nakładem sił,a Atletico cóż pewnie pożegnać się honorowo z L.M,noi właśnie bądż mądry,dużo zależy jak ułoży się pierwsze ok 30 minut,jak nic nie wpadnie to pewnie zacznie się trochę nerwowo na boisku,i tu chyba pójdę w tą stronę,czyli kartki
może nawet czerwona - ktoś może ciśnienia nie wytrzymać.........
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
jak dla mnie Real tego meczu nie odpuści, tak jak mówicie pierwsze 30 minut może być kluczowe i uważam, że Real ostrożnie zagra w obronie. Po środowym meczu z Atleti na Bernabeu przyjedzie Sevilla. Drużyna, która w formie wielkiej nie jest. Lepiej zabezpieczyć spokojnie finał i potem trochę pomieszać w składzie na następny mecz ligowy z Sevilla właśnie. I tak sądze zrobi Zidane co może skutkować kolejną wygraną Realu w starciu z Atletico. Poczekam jednak na listę powołanych jak i wyjściowe składy.
Bardziej prawdopodobne niż wygrana Atletico jest tutaj czerwona kartka dla jednych z graczy Simeone. Poziom frustracji uważam będzie całkiem wysoki....kolejna porażka z Realem w LM...
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Atletico - Real
Typy:
powyżej 6.5 żółtej kartki @ 1.95
czerwona kartka TAK @ 3.20
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 1.81
buk: unibet

3:0 w pierwszym meczu dla Królewskich i wszystko tak naprawdę zostało wyjaśnione w tym dwumeczu. Po raz kolejny zdecydowałem się na kartki. Atletico jako pierwsze za zadanie na jutro będzie miało nie stracić gola. Gospodarze zrobią wszystko aby zatrzymać rywala i uchronić swoją bramkę przed stratą gola, który ostatecznie wyeliminował by graczy Simeone. Czasami żeby zatrzymać Ronaldo czy Isco trzeba sobie pomóc przewinieniem. Real na pewno nie skupi się na bronieniu wyniku z pierwszego spotkania, tylko będzie szukał swoich szans. Jak dobrze wiemy Derby często kończyły się dużą ilością kartek i jutro liczę, że będzie podobnie. Gol strzelony przez goście może tu doprowadzić do frustracji kilku graczy gospodarzy, którzy uznają, że skoro nie da się awansować to trzeba uprzykrzyć życie niektórym piłkarzom. Zamiast dobrego futbolu możemy zobaczyć brutalny i agresywny futbol. Na pewno kibice będą chcieli tu w jakikolwiek sposób wpłynąć na decyzje sędziego. Czerwona kartka jak najbardziej jest tu do gry. Widzę ją w końcówce spotkania, gdzie tak naprawdę wszystko już będzie jasne. Sędzią jutrzejszych zawodów będzie Cüneyt Çakır. Jest to sędzia, który niechętnie sięga po żółtka, lecz jutro będzie miał pełno pracy, i zobaczymy czy zachowa zimną krew?.
Kolejnym typem są rzuty rożne. Chyba nikt niema wątpliwości, że jeśli Atletico chce coś tu ugrać to musi rzucić się na swojego rywala. Z nabijaniem rzutów rożnych obie ekipy nie mają żadnych problemów o czym świadczą statystyki. Jutro myślę, że oprócz brzydkiego meczu w postaci fauli zobaczymy dużo akcji podbramkowych. Atletico na pewno stworzy sobie ich sporo, tym bardziej, że na ostatnim treningu trenowali skuteczność. Real nie cofnie się do obrony bo to raczej nie w ich stylu, tylko w jakikolwiek sposób będzie chciał się odgryzać swojemu rywalowi, a to powinno przynieść kilka rzutów rożnych.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
20:45 Atletico - Real
Typy:
czerwona kartka TAK @ 3.20
buk: unibet
Jak dobrze wiemy Derby często kończyły się dużą ilością kartek i jutro liczę, że będzie podobnie. Gol strzelony przez goście może tu doprowadzić do frustracji kilku graczy gospodarzy, którzy uznają, że skoro nie da się awansować to trzeba uprzykrzyć życie niektórym piłkarzom. Zamiast dobrego futbolu możemy zobaczyć brutalny i agresywny futbol. Na pewno kibice będą chcieli tu w jakikolwiek sposób wpłynąć na decyzje sędziego. Czerwona kartka jak najbardziej jest tu do gry. Widzę ją w końcówce spotkania, gdzie tak naprawdę wszystko już będzie jasne. Sędzią jutrzejszych zawodów będzie Cüneyt Çakır. Jest to sędzia, który niechętnie sięga po żółtka, lecz jutro będzie miał pełno pracy, i zobaczymy czy zachowa zimną krew?.
Popieram typ na czerwień. Sam dziś postawiłem:
Atletico otrzyma czerwoną kartkę - @4.15 - forBET
Co ciekawe, powyższy kupon puściłem dziś ok. 11:00. W tym momencie kurs na to zdarzenie wynosi jedynie @3.50. W załączniku dowód.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Atl. Madrid - Real Madrid
Real DNB ::: 1,93 ::: 1/3 ⛔
Wydaje mi się, że głównym celem dla Realu w tym meczu będzie po prostu strzelenie choć jednej bramki, wtedy będzie po zawodach, Atletico musiałby wygrać aż 5:1 by dostać się do finału w takim przypadku.
Po drugie Atletico musi się otworzyć, więc możemy zobaczyć tutaj zabójcze kontry galaktycznych, a na to ich stać. Uważam też, że jak Atletico straci bramkę to już motywacja u zawodników w głowie spadnie, bo w głowie będzie siedziała ta myśl, że odrobienie wyniku będzie rzeczą wręcz niemożliwe, a Real pójdzie za ciosem.
Po trzecie są to derby Madrytu, odwieczny rywal, zawsze trudne mecze bez odpuszczania. Na 8 ostatnich meczów Atletico wygrało tylko raz. Rok temu w listopadzie Real wygrał 0:3 po 3 bramkach Ronaldo, w LM było identycznie. Atletico zremisowało ostatnio cudem 1:1 w meczu ligowym na Bernabeu po bramce dopiero w &#39;85 minucie. Liczę na to, że Real tego meczu nie przegra.
Wynik: 2:1
 
Z 889,2K
Atletico - Real
typ 2
kurs 2,50
Forbet
Szkoda że sprawa awansu rostrzygnęła się w pierwszym pojedynku.Zaskoczeniem dla mnie było że Atletico dało sobie strzelić 3 bramki.W tym spotkaniu rewanżowym to nieco większe szanse na odniesienie zwycięstwa ma drużyna Diego Simeone.Podrażnieni gospodarze wysoką przegraną w 1 pojedynku napewno rzucą się do ataku.Real który bardzo dobrze gra z kontry nato tylko będzie czekał.Ronaldo,Benzema lub Kroos wykorzystają to w 100 procentach i zaplikują przynajmniej 2 bramki rywalowi.Gospodarze którzy mają bardzo dobrze zorganizowaną gre obronną zmuszeni do ataku niewiele wskurają w tym pojedynku i znowu przegrają ten mecz.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Atletico Madryt - Real Madryt
Atletico wygra 1 połowę @3.0 unibet

Losy dwumeczu są już raczej przesądzone, wątpię by Atletico wdrapało się na tak wysoki poziom, by doprowadzić chociaż do dogrywki, wprawdzie jeden strzelony gol przez Real zmusza lokalnego rywala do zdobycia aż 5 goli z warunkiem braku utraty kolejnej bramki.Co prawda Barcelona potrafiła odrobić szczęśliwie wyższy wynik z Paryża, tutaj jednak mamy trochę inny przypadek, pojedynek ekip z jednego miasta i wyborną formę Realu w LM.
Jak już wspomniałem Real praktycznie awans ma już w kieszeni, pojedynek derbowy zobowiązuje, no ale muszą jak nigdy zważać na swoje siły, ich koncentracja obecnie skupia się na LaLiga gdzie na finiszu rozgrywek zajmują drugie miejsce mając tyle samo punktów co lider Barcelona, jednak jedno spotkanie mniej, jakiekolwiek potknięcie Realu może ich kosztować mistrza.Atletico o awans się pewnie nie łudzi, jednak będą chcieli zrekompensować pierwszą porażkę na SB, myślę że Atletico rzuci swoje wszystkie siły z pierwszym gwizdkiem i obejmą prowadzenie, powinno to zaostrzyć apetyt do sprawienia niespodzianki, jednak z biegiem czasu sił zacznie brakować, co skrzętnie w drugiej części może wykorzystać Real.Taki mniej więcej widzę scenariusz na to spotkanie, zobaczymy czy się sprawdzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
furman19 928

furman19

Użytkownik
Atletico Madryt v Real Madryt poniżej 4.5 kartek @ 3.55 forbet

Ja to widzę inaczej niż koledzy wyżej. Przede wszystkim ostatnie pojedynki nie były jakoś specjalnie ostre. Atletico nie gra już tak agresywnie jak w poprzednim roku. Ostatni mecz tylko 4 kartki poprzedni 6 kartek. Zauważyłem w meczach na szczycie jest mniej kartek. Dla mnie najważniejsze w tym typie jest sędzia Cakira, on sędziował pamiętny mecz Polska v Szkocja gdzie było ponad 40 fauli, a skończyło się na 4 kartkach, a tam była nieprawdopodobna rzeźnia. Potem zasłyną z finału LM Juve v Barcelona również mecz bardzo ostry a pokazał 4-5 kartek. Z tym sędzią na pewno nie grał bym over kartkowy, on za faule taktyczne nie pokazywał kartek. Zawsze jak pamiętam linia kartkowa była wystawiona na poziomie 7.5 i po kursie 1.8, a ostatnio nawet na pierwszy mecz 5.5 także widać, ze nawet buki widzą, że te mecze nie są już tak ostre. Nie ma już całorocznego, zawsze jak Cakira sędziował, a była oferta brak kartki do danej minuty( 25-35) zawsze grałem ten typ. Gdyby ktoś widział proszę napisać.
Polecam
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
jakiekolwiek potknięcie Realu może ich kosztować mistrza
Real musi z kimś przegrać albo 2 razy zremisować. Ale niby z kim? Celta jedzie na oparach, a Sevilla na finiszu to bardziej przypomina klub walczący o byt niż o LM.
Tegoroczna La Liga jest nudna jak flaki w oleju, a wszystko jest już wiadome. Real jest mistrzem, a Sevilla nie wyprzedzi Atletico i niech lepiej uważa, by nie oddać 4 miejsca na finiszu, bo w Madrycie nie ma czego szukać.
W dzisiejszym meczu widzę X2, Real jest o klasę lepszy od wypalonych rotwailerów Simeone. W piłkę się gra, a walki to w klatkach. Real da się rywalowi wyszczekać i zrobi swoje w 2 połowie
 
jurgenovsky 0

jurgenovsky

Użytkownik
Więcej ŻK - Atletico @ 2 fortuna + 4:2
W przedmeczowej kampanii Atletico #OniTegoNiePotrafiąZrozumieć dużo mowy o tym jaki to Real nie jest. To samo można dostrzec w wypowiedziach zawodników tego klubu. Widać frustracje wylewającą się, która myślę, że przeniesie się na boisko, a dodając do tego walke na boisku, bo Atletico od pierwszych minut z pewnością będzie gryzło trawę i grało agresywnie zdecydowanie wskoczy kilka kartek. Dodatkowo myślę, że będzie dużo momentów kiedy to Real będzie sobie piłkę klepał, przetrzymywał, a nie skupi się wyłącznie na bronieniu wtedy ta agresywność przy odbiorach może wzrosnąć. Może to będzie miało mały wpływ, ale w mediach społecznościowych kibice Atletico zachęcają swoich piłkarzy do połamiania nóg Ramosowi czy CR7(Źródło: realmadrid.pl). Podsumowując uważam, że atmosfera będzie gorąca, a to zdecydowanie przełoży się na murawe.
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Wszyscy mowia REAL musi to musi tamto , tylko dlaczego w takim razie faworytem u wszystkich buków jest Atletico ? ????
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Atletico jest faworytem po kursach, ale tylko nieznacznie, do wieczora do może się kilka razy zmienić,
jeżeli nikt nie wypadnie z jedenastek, które są najbardziej prawdopodobne na ten mecz to kursy będą się
wahały na DNB w większości od 1,9 do 2 u wszystkich bukmacherów na poszczególne drużyny.
Wszystko chyba, że przez atut własnego boiska, ale przecież u siebie przegrywali dwa razy z Barceloną, 0-3 z Realem, przegrali też z Las Palmas i Villareal, więc nie są tak mocni jak w zeszłym sezonie w meczach domowych.
W lidze przegrali tylko raz, stracili ledwie 7 goli, pokonali Bayern i Barcelonę w LM u siebie.
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Ronalndo walczy o złotą piłkę i króla strzelców. Karny w meczu bardzo prawdopodobny więc trzeba coś poszukać, że strzeli lub, ze strzeli z karnego.
 
C 135

charming

Użytkownik
Ciężko w jakiś sensowny sposób ugryźć ten dzisiejszy mecz ze względu na rezultat pierwszego spotkania. Pomimo tego iż arbiter dzisiejszego spotkania został opisany jako dość pobłażliwy, wydaje mi się jednak, że kilka kartek dziś zobaczymy. Jako, ze losy dwumeczu są praktycznie przesądzone to myśle że nie będzie brakowało prowokacji ze strony zawodników Atletico, którym cieżko będzie pogodzić się z porażką z rywalem ze stolicy Hiszpanii.
Na celownik wziąłem Diego Godina. W pierwszym meczu nie zobaczył on kartki chociaż zaczepek słownych z jego strony nie brakowało. Myśle, że dziś już nie obejdzie się bez żółtka. Zawodnik ten kojarzy mi się właśnie z takim &quot;zaangażowaniem&quot; w mecz, niekoniecznie od strony sportowej. ????

Diego Godin kartka
1xbet @2.25 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pigularz77 47

pigularz77

Użytkownik
Ciężko w jakiś sensowny sposób ugryźć ten dzisiejszy mecz ze względu na rezultat pierwszego spotkania. Pomimo tego iż arbiter dzisiejszego spotkania został opisany jako dość pobłażliwy, wydaje mi się jednak, że kilka kartek dziś zobaczymy. Jako, ze losy dwumeczu są praktycznie przesądzone to myśle że nie będzie brakowało prowokacji ze strony zawodników Atletico, którym cieżko będzie pogodzić się z porażką z rywalem ze stolicy Hiszpanii.
Na celownik wziąłem Diego Godina. W pierwszym meczu nie zobaczył on kartki chociaż zaczepek słownych z jego strony nie brakowało. Myśle, że dziś już nie obejdzie się bez żółtka. Zawodnik ten kojarzy mi się właśnie z takim &quot;zaangażowaniem&quot; w mecz, niekoniecznie od strony sportowej. ????
Diego Godin kartka
1xbet @2.25
Na sts @2.75 (po odliczeniu podatku 2.42 - i tak lepiej)
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Chciałem taki kamyczek do ogródka dyskusji wrzucić.
Pamiętam Cakira z wielu meczów tych, które sędziował w europejskich pucharach, ważnych w fazie już pucharowej i oczom moim ukazała się niska ilość pokazywanych przez Turka kartek koloru żółtego, a czerwonego tym bardziej. Dlatego nie rozumiem tej fascynacji na overy kartkowe, biorąc pod uwagę jaki styl sędziowania ma Cakir (dla przypomnienia wyżej wymieniona rzeźnia w meczu Szkotów z Polakami), a także wynik pierwszego meczu, gdzie praktycznie już wszystko wiadomo, a także spadająca w derbach Madrytu pokazywana ilość &quot;żółtek&quot;. Dlatego ja proponuję dziś pewny moim zdaniem typ under 6,5 żółtej kartki po kursie 1,80 w ForBet. ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom