>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

"Otrzymane pieniądze bez ograniczeń" o co chodzi ?

P 0

piskorz

Użytkownik
Takiego maila od Skrill otrzymałem. O co może chodzić ? Skrilla nie używam od blisko roku, ale jest zweryfikowany i bez ograniczeń. Środków żadnych na nim nie mam


Drogi użytkowniku Piotr,
spacer
Usunęliśmy wszystkie ograniczenia dotyczące pieniędzy otrzymanych przez Ciebie na konto Skrill.

Tuż po otrzymaniu pieniędzy od innego użytkownika Skrill będziesz je mógł wykorzystać w dowolny sposób. Możesz dokonać wpłaty na rzecz zakładów, pokera, kasyna i stron giełdowych lub zainwestować środki w kryptowalutę w ramach naszej platformy.*

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ta zmiana.

Pozdrawiamy,
Zespół Skrill
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Takiego maila od Skrill otrzymałem. O co może chodzić ? Skrilla nie używam od blisko roku, ale jest zweryfikowany i bez ograniczeń. Środków żadnych na nim nie mam


Drogi użytkowniku Piotr,
spacer
Usunęliśmy wszystkie ograniczenia dotyczące pieniędzy otrzymanych przez Ciebie na konto Skrill.

Tuż po otrzymaniu pieniędzy od innego użytkownika Skrill będziesz je mógł wykorzystać w dowolny sposób. Możesz dokonać wpłaty na rzecz zakładów, pokera, kasyna i stron giełdowych lub zainwestować środki w kryptowalutę w ramach naszej platformy.*

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ta zmiana.

Pozdrawiamy,
Zespół Skrill
Przeciez masz napisane, że możesz wykorzystać kase ze skrilla(o ile cos będziesz mial u nich na koncie) na wiele sposobów. Czego nie rozumiesz?
 
Do góry Bottom