>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

oszusci - wypłata

M 0

matban

Użytkownik
zlecilem im wyplate tydzien temu a pieniedzy nie mam jeszcze na koncie a druga sprawa jest to ze chcialem wypłąic pieniadze w poniedzialek to pisze ze jest transakcja w toku i juz tak jet od 2 dni.Napiszcie czy mam szanse odzyskac te pieniadze czy nie Prosze o odpowiedz a moze ktos by tam za mnie zadzwonil bo ja nie znam na tyle angielskiego Moj nick to matban888
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Napisz do nich meila po polsku,ostatnio miałem may kłopocik napisałem i ku mojemu zaskoczeniu odpisali po 12 godzinach(po polsku) i pozytywnie załatwili moja sprawe
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kolego... nie mam pojęcia dlaczego masz problem z wypłatami.
Ja muszę powiedzieć, że wypłacam tak mniej więcej 2-3 razy w miesiącu od nich. Bo zdarza się, że mają najlepsze kursy i zagram u nich. Na wypłatę na moneybookers czekam ledwo kilka godzin. Na prawdę szybko wypłacają.
Ja nie narzekam na wypłaty od nich. Support mają beznadziejny.
Tutaj masz poniżej moje ostatnie 2 wypłaty. Tempo na prawdę bardzo dobre. Bo ledwo kilka godzin.

Pisz do supportu. Nawet ostatnio miałem zagrać u nich dubelka ale w tym samym czasie gdy wybierałem mecz kurs spadł z @2,00 na @1,85... a w bet365 było @1,91. Więc nie zagrałem.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
tak troche pozatematem - masz problemy z wyplata - to odrazu od oszustwo musisz wyzywac?
a oprucz loginu daj haslo jeszcze to sie sprawdzi co jest nie tak ;]
 
Do góry Bottom