>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

OSZUKALI MNIE?

artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Witam
Na wstępie zaznaczę ,że konto nie jest moje lecz kolegi.
Zaistniała dziś taka sytuacja ,postawiłem LIVE Zakład :

Dulgheru A. - Sharapova M.
(Ile piłek setowych będzie potrzebował zwycięzca 2. seta, aby wygrać seta?)
Typ - 1 piłka setowa.
I faktycznie tak się stało Maria sharapova przy stanie 30-40 w ostatnim gemie miała piłke setową (oraz meczową + break point) I wygrała ją.Po czym mecz się zakończył.
Mój bukmacher (tj. Bet-at-home) rozliczył zakład jako przegrany. Dówód .

Napisałem w tej sprawię emaila do administracji po czym odpisali mi ,że sprawdzili to i zakład rozliczony jest poprawnie . Następnie odwołałem się i wysłałem im dowód w postaci print screena z przebiegu tego spotkania . Olali to i utrzymają ,że mają rację . Co w takiej sytuacji powinienem zrobić ?​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ale ten zakład LIVE na ilość piłek setowych u zwycięzcy w 2.secie zawierałeś przy jakim stanie meczu?
Bo sam wynik 30-40 wcale nie wyklucza tego, że Sharapova miała już 0-40 czy 15-40 , tak więc mogła wygrać tego seta drugą lub nawet trzecią piłką setową

..........

EDIT: widzę , że już jest podany link , który wyjaśnia sytuację.

.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Zagrałem go przed gemem! Ale wystarczy zobaczyć do linka który podesłał kolegą i zobaczyć ,że takiej sytuacji jak Edi8 mówisz nie było ???? .
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Ja z kolei zagrałem dziś na żywo na zwycięstwo Robson z Radwańską w Expekcie. Zakład oczywiście wszedł, żadnego kreczu nie było, wracam, a tu zakład anulowany. Wie ktoś, dlaczego tak się mogło stać i czy mieli do tego prawo? Bo wygląda to na lekką kpinę...
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
No prawa do tego to raczej nie mieli ???? Pisales moze do nich w tej sprawie ? Jakbys mogl to zarzuc moze screenem z kuponu, moze cos sie wyjasni.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik


To mi odpisali po tym jak wysłalem im linka którego mi podesłałeś .. ???? .. Co dalej jakieś rady..?
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Jak się uprą to i tak nic im nie zrobisz . Ja oglądałem koniec tego meczu i potwierdzam że potrzebowała jednej piłki setowej. Poprostu zmień bukmachera
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@artorrotorro &gt;&gt; już mam zapis tego meczu full:

https://www.youtube.com/watch?v=JAS5etE2Yfk

...........

Wg mnie to buk a nie Ty ma tu rację - bo zakładałeś się na to:
(Ile piłek setowych będzie potrzebował zwycięzca 2. seta, aby wygrać seta?)

a przecież przy stanie 15:40 były 2 piłki setowe przy serwisie Dulgheru i set został zakończony dopiero przy drugiej piłce , gdyż Sharapova wyrzuciła w aut i zrobiło sie 30:40.
Tak więc 1.piłka setowa nie została wykorzystana a dopiero druga - co jest powodem że przegrałeś.

I o tym jako o ew. możliwości powodu tej decyzji buka już wczoraj Ci napisałem, nie znając wtedy jeszcze przebiegu tego seta:

&quot;Bo sam wynik 30-40 wcale nie wyklucza tego, że Sharapova miała już 0-40 czy 15-40 , tak więc mogła wygrać tego seta drugą lub nawet trzecią piłką setową&quot;





.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Miałem to samo z meczem AFC w nożnej, mail z potwierdzeniem i zapisem regulaminu od Azjatyckiej Federacji Piłkarskiej nie pomógł, bo wówczas się tłumaczyli, że minęło 24h. Jeśli warto się trudzić, to pisz do LGA tak jak ja, bo w moim przypadku chodzi o niemal 2k, więc nie odpuściłem.
Dla nich niekiedy czarne jest białe i nie przyjmują racjonalnych tłumaczeń. Maile nic Ci nie dadzą, bo ja wymieniłem ich kilkanaście, wszystkie merytoryczne z pkt regulaminu, raportem meczowym, oficjalnym wynikiem, mailem od federacji azjatyckiej, uświadomieniem debili, że składam skargę itd. Póki co czekam i zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Odpuście sobie BAH, bo porównywać ich do innych, to jak porównywać gów.no do twarożku jak mawiał pewien trener...
Nie chodzi o marżę nawet, ale widzicie na powyższym przykładzie, czy też moim, że w przeciwieństwie do innych nie korygują swoich błędów tylko oszukują swoich klientów...
I pomyśleć, że niektórzy narzekają na Bwin, bo wypłata idzie ciut dłużej. Tu mimo trafionego zdarzenia nie ma co wypłacać, bo pracują tam debilnie puści ludzie...
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Na początek skan z zakładu:

Dziś zagadałem na czacie expekta i babka odpowiedziała, że źle wystawili kursy, co oczywiście jest kłamstwem i bzdurą, gdyż początkowo kurs na Robson był wysoki(7?), ja zagrałem chyba pod koniec pierwszego seta, więc kurs 2,51 jest logiczny, poza tym u innych buków był identyczny(np. bet365 w tym samym czasie miał 2,50).
Podpowie mi ktoś, co mogę dalej z tym zrobić? Pieniądz może nie jakiś duży, ale nie można dawać się tak w h robić. Przy okazji ODRADZAM EXPEKT!
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Edi8 Dzięki za zapis to wszystko wyjaśnia błąd w relacji livesports.pl a mi stream widocznie zwiesił ,albo coś ???? Wydaję się ,że mieli rację . Zwracam honor ,ale bukmachera i tak zmieniam .
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Miałem to samo z meczem AFC w nożnej, mail z potwierdzeniem i zapisem regulaminu od Azjatyckiej Federacji Piłkarskiej nie pomógł, bo wówczas się tłumaczyli, że minęło 24h. Jeśli warto się trudzić, to pisz do LGA tak jak ja, bo w moim przypadku chodzi o niemal 2k, więc nie odpuściłem.

Dla nich niekiedy czarne jest białe i nie przyjmują racjonalnych tłumaczeń. Maile nic Ci nie dadzą, bo ja wymieniłem ich kilkanaście, wszystkie merytoryczne z pkt regulaminu, raportem meczowym, oficjalnym wynikiem, mailem od federacji azjatyckiej, uświadomieniem debili, że składam skargę itd. Póki co czekam i zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Odpuście sobie BAH, bo porównywać ich do innych, to jak porównywać gów.no do twarożku jak mawiał pewien trener...

Nie chodzi o marżę nawet, ale widzicie na powyższym przykładzie, czy też moim, że w przeciwieństwie do innych nie korygują swoich błędów tylko oszukują swoich klientów...

I pomyśleć, że niektórzy narzekają na Bwin, bo wypłata idzie ciut dłużej. Tu mimo trafionego zdarzenia nie ma co wypłacać, bo pracują tam debilnie puści ludzie...
I jak zakończyła się Twoja sprawa? Możesz coś więcej napisać.
 
T 0

togjanus

Użytkownik
Witam. W powyższych postach proponowaliście koledze żeby skierował sprawę do LGA. Moje pytanie brzmi czy ktoś z was pisał już skargę do nich ?
Pytam ponieważ napisałem do nich miesiąc temu i żadnego odzewu z ich strony nie otrzymałem. Zastanawiam się ile to może jeszcze potrwać ?
 
Do góry Bottom