>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

OSZUŚCI

Co myślicie zbieg okoliczności czy nie skoro meczu wogole nie bylo

  • Tak

  • Nie

  • Nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
K 0

Kamilek558855

Użytkownik
No bylem w szoku jak totalbet oszukuje puścili 2 mecze kolo siebie tak spokojnie sobie śledzę no i doszedłem do wniosku coś nie tak w moim meczu pierwsza drużyna zdobyła 2 pkt no jak w koszykówce 2 sek później 2 pkt również dla pierwszego zespołu czekam dalej 5 sek potem 3 pkt dla mojej drużyny w drugim meczu to samo jak by to powiedzieć i tak dalej zaciekawiło mnie to zaczęłem robić skrren sytuacja znowu się powtarza następne parę razy co śmiesznego wynik mojego meczu jest za każdym razem taki sam jak drugiego spotkania chociaż drużyny inne nazwy mialy no to pomyślałem sprawdzę czy mecz wogole się odbywa no i na wszystkich portalach naprawdę na wszystkich szukałem 2 godz nigdzie takiego meczu nie było nawet na stronie głównej piłki koszykowej 2 ligi wloskiej macie zdjęcia sami oceniacie odradzam TOTAL BET OSZUSTOW
 

Załączniki

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Jak oszukują, bo w ogóle nie rozumiem o co ci chodzi. Oferta live zaciegnela ten sam mecz 2x(zapewne od różnych dostawców, temu kursy delikatnie się różniły, tak samo nazwy. To jest ten sam mecz(Rimini - Roseto).W czym mieli cie oszukać?
 
K 650

kamil997

Użytkownik
Jak oszukują, bo w ogóle nie rozumiem o co ci chodzi. Oferta live zaciegnela ten sam mecz 2x(zapewne od różnych dostawców, temu kursy delikatnie się różniły, tak samo nazwy. To jest ten sam mecz(Rimini - Roseto).W czym mieli cie oszukać?
Dokładnie na to wygląda. Można było zagrać kupony ako 11 22 i wyjść na plus
 
K 0

Kamilek558855

Użytkownik
Dobra naprawdę nie widzisz człowieku podobieństwa zdjęcia patrzałes wogole a po za tym jeden z tych meczów nie odbywał się wogole podstawiony człowieku
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
K Kamilek558855 jesteś chory człowieku. Nie dość, że nie potrafisz pisać składnie i wyrazić swojej myśli, to jeszcze się rzucasz do innych, że nie podzielają Twojego stanowiska? Nie widzę tutaj nic nadzwyczajnego - jeden mecz wrzucony jako dwa inne, jakbyś to zagrał najpewniej miałbyś zwrot (w przypadku połączenia zdarzeń). Wyłącz Internet i udaj się do psychiatry, zamiast wyzywać kogoś od oszustów, będąc jednocześnie głupkiem.
 
Do góry Bottom