>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Osoby na forum podstawione przez bukmacherów

majestica 82

majestica

Użytkownik
w temacie jak wyżej
ja wiem że stwierdzicie iż to spiskowa teoria dziejów
ale wielokrotnie na tym forum w ciągu dłuhiego czasu dało się zauwazyć i stwierdzić obecność wielu osób podstawionych przez naszych ziemniaków ( naziemne krajowe firmy bukmacherskie ) i nie tylko
w ciągu ostatniego czasu śmiem twierdzić iż kilku z nich tak aktywnie udziela się na forum iż zostali nawet modami ...
mój ostatni post w jednym z tematów tenisowych , który był jak najbardziej na temat , a był niewygodny dla ziemniaków zostal przez jakiegoś moda skasowany ...
ostrzegałem w nim by nie grac &quot; pewnych &quot; typów podawanych przez niby obserwatorów turnieju

z całą pewnością ich kilka ostatnich typów bylo podanych w celu wyprowadzenia kilku tysiecy forumowiczów na manowce
temat jest zorganizowany perfekcyjnie
kilkanaście tysięcy wyświetleń
początkowe super typy z pierwszych dni - wchodzą jak masło
i z premedytacją podane typy na kończący się turniej oczywiście nie wchodzą .....
oczywiście nikt nikogo nie zmuszał do gry , tylko czemu jak pojawia się jedna z teorii ostrzegająca i jak najbardziej na temat zostaje kasowana i nie ma po niej śladu
może ktoś przypomni te parę przypadków ( głośne wtopy z ostatnich lat ) gdy właśnie to osoba podstawiona przez ziemniaka podała taki typ na forum
tak samo jest w typach dnia tam są przypadki jak naprzykład wczorajszy mecz polskiej siatkówki , ktos typował pewne 3:0 dla faworyta a tu 1:3 zonk włazi ......
moze jak wpiszecie tu swoje spostrzezenia z nickami uzytkowników którzy wydają sie wam podejrzani to pomoze nam to uniknąc kolejnych bolesnych wtop ...
 
Do góry Bottom