>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Orange ekstraklasa, mecze sobotnie 18.03.2006

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Arka Gdynia-GKS Bełchatów godz. 18:00

Kursy SportingBet.pl: 2.20 3.00 3.15
Kursy expekt.com: 2.20 3.00 3.20

Przewidywane składy:
Arka: Norbert Witkowski – Łukasz Kowalski, Marcin Kiczyński, Ireneusz Kościelniak, Krzysztof Majda – Tomasz Parzy, Dariusz Ulanowski, Marek Kubisz, Radosław Wróblewski – Grzegorz Niciński, Damian Nawrocik
Bełchatów: Piotr Lech – Grzegorz Fonfara, Paweł Strąk, Edward Cecot, Jacek Popek – Janusz Dziedzic, Łukasz Garguła, Tomasz Jarzębowski, Piotr Klepczarek – Mariusz Ujek, Radosław Matusiak

Moja analiza:
Mecz bardzo ciężki do obstawiania. Gospodarze dopiero rozpoczynają rozgrywki i nie możemy stwierdzić w jakiej są formie. Natomiast goście bardzo dobrze zaprezentowali się grając z Legią. Może trochę za bardzo Bełchatowian pochwaliłem, bo ani jednego celnego strzału w tamtym meczu nie oddali na bramkę Fabiańskiego. Taką skutecznością mogą jechać do Gdyni po 3 punkty. Przypomnę że te drużyny 4-krotnie spotykały się w 2 lidze (w Gdyni). I trzeba zauważyć, iż ani 1 bramki goście nie strzelili, nie wygrywając żadnego spotkania. W pierwszej rundzie padł remis 1-1. Statystyki przemawiają za remisem i underem.

Mój typ: 1x i under

Korona Kielce-Lech Poznań godz. 13:30

Kursy SportingBet.pl: 1.727 3.25 4.50
Kursy expekt.com: 1.65 3.30 5.20

Przewidywane składy:
Korona: Maciej Mielcarz – Paweł Golański, Sławomir Rutka, Hernani, Robert Bednarek – Grzegorz Bonin, Arkadiusz Bilski, Hermes, Marcin Kaczmarek – Grzegorz Piechna, Krzysztof Gajtkowski
Lech: Krzysztof Kotorowski – Artur Marciniak, Bartosz Bosacki, Anderson, Błażej Telichowski - Zbigniew Zakrzewski, Maciej Scherfchen, Michał Goliński, Piotr Świerczewski – Piotr Reiss, Marcin Wachowicz (Tomasz Szewczuk)

Moja analiza:
W pierwszy sobotnim meczu Korona podejmuje Lech. Będzie to najciekawsze spotkanie w tym dniu. Czy Lech przerwie dobrą passę Korony, 6 meczy bez porażki? Ja w to wątpię, gdyż Lech to nie jest ta drużyna, co w rundzie jesiennej. Najlepszy strzelec odszedł właśnie do Korony i Gajtkowski razem z Piechną tworzą siłę ofensywną Kieleckiej Korony. Jeszcze można dodać do tego Sasina, który w tej rundzie już raz trafił do siatki przeciwnika. Lech w ostatnim meczu wyraźnie uległ Zagłębiu, natomiast Korona po dobrym meczu z Legią, słabo zagrała z Polonią (1-1). Moim zdaniem faworytem w tym spotkaniu są gospodarze, aczkolwiek remisu nie wykluczam

Mój typ: 1x
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
AMICA WROCNKI ---- POLONIA WARSZAWA

Kursy Według STS : 1 - 1.45X - 3.60 2 - 6.10 1X - 1.05 2X- 2.26

Prawdopodobne Składy

Amica: Radosław Cierzniak – Marcin Wasilewski, Jarosław Bieniuk, Piotr Dziewicki, Grzegorz Wojtkowiak – Marcin Kikut, Rafał Murawski, Jaroslav Simr, Zbigniew Grzybowski – Karol Gregorek, Jacek Dembiński

Polonia: Michał Chamera – Mateusz Żytko, Jacek Kowalczyk, Branko Hucika, Dariusz Kozubek – Igor Gołaszewski, Maciej Terlecki (Marek Citko), Dariusz Dźwigała, Krzysztof Bąk – Jacek Kosmalski, Grzegorz Kmiecik (Ensar Arifović)

Sędzia: Artur Szydłowski (Kraków)



Analiza : Amica napewno będzie faworytem tego spotkania Polonia po rundzie Jesiennej jest skazana na porażke Polonia Lokuje się na 16 Miejscu z 13 pkt. 2 ostatnie spotania to 1 Przełożone a 1 zremisowane z Koroną natomiast Amica 3 Miejsce z 32 pkt. i swoje 2 ostatnie spotkania wygrała napewno spotkanie nie będzie łatwe dla Gości którzy mają bardzo młody i niedoświadczony skład dlatego są skazani na porażke jak będzie dowiemy się jutro mój typ to 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom