>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Opłaty za dłuższe niekorzystanie z konta u bukmachera?

P 1

piap1

Użytkownik
Witam mam 4 konta u bukmacherow internetowych na bwin Expekt betclick i betathome. Moje pytanie jest następujące czy jezeli mam zalozone te konta a np od roku na nich nie obstawiam czy bukmacherzy mogą nałożyć na mnie jakieś opłaty np za niekorzystanie z konta ? Czy jestem narażony na jakieś opłaty? prosze o odpowiedz z góry dziękuję
 
P 0

ponteus

Użytkownik
Nie wiem czy pytasz się o wszystkie konta czy tylko konto na expekt... ale ze wymieniłeś więcej kont moge przypuszczać ze pytasz się też o inne konta wiec na bwin według ich regulaminu pobierana jest oplata.
Czy bwin pobiera opłaty, jeśli konto zamknięte jest tylko tymczasowo?
Jeśli konto zostanie zamknięte tylko tymczasowo, a w momencie kontroli od ponad 12 miesięcy było nieaktywne, wówczas zostaje pobrana opłata administracyjna.
Dlaczego bwin pobiera opłaty?
Opłata administracyjna pobierana jest dlatego, gdyż utrzymanie kont, które cały czas pozostają nieaktywne, powiązane jest z dużym nakładem organizacyjnym.
Kiedy moje konto nie jest już więcej darmowe?
Konto pozostaje darmowe dopóki aktywnie korzystasz z oferty produktów bwin. Zgodnie ze standardami obowiązującymi w branży bukmacherskiej, po 12 miesiącach nieaktywności konta naliczana jest opłata administracyjna.
Ile wynosi opłata administracyjna?
Za nieaktywne konta pobierana jest opłata (&quot;Opłata za konto nieaktywne&quot;) w wysokości 5 EUR na miesiąc.
W przypadku gdy na koncie znajduje się kwota mniejsza niż 5 EUR zostanie pobrana widniejąca kwota a stan konta zostanie wyczyszczony do kwoty 0 EUR. Stan konta nie będzie ujemny.
 
A 0

aleksei

Użytkownik
To ja uzupełnię informację, że poza bwinem opłatę taką samą posiadają Interwetten oraz Gamebookers.
Partybets też posiada. 5-6 (dokładnie nie pamiętam) dolarów miesięcznie po 6 miesiącach braku aktywności na koncie.
 
S 0

stolti

Użytkownik
ale z tego co jest napisane wynika że jeśli masz stan konta 0 to taki pozostanie i nie będziesz obciążony opłatami, tracisz jedynie gdy masz jakiś hajs na koncie i z niego nie korzystasz : &gt;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Partybets też posiada. 5-6 (dokładnie nie pamiętam) dolarów miesięcznie po 6 miesiącach braku aktywności na koncie.
Zgadza się. Ale PartyBets i Gamebookers to ten sam właściciel... więc nie ma się co dziwić, że jest taka sama polityka.
ale z tego co jest napisane wynika że jeśli masz stan konta 0 to taki pozostanie i nie będziesz obciążony opłatami, tracisz jedynie gdy masz jakiś hajs na koncie i z niego nie korzystasz : &gt;
Tak jak piszesz. Jeśli nie masz środków to nie obciążą Ci konta.
 
Do góry Bottom