>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Olympique Lyonnais - AS Roma / 21.02.07

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Zapraszamy wszystkich do analizowania i typowania tego spotkania. Jeśli chcesz się podzielić swoja analiza lub masz jakieś przecieki ???? pozwól nam razem z Tobą ograć buki :!: ;-)

Proszę wszystkich o pisanie konkretnych rzeczy! posty nie na temat lub pisane &quot;bez głowy&quot; będą usuwane!

Życzę trafnych typków :spokodfhgfh:
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
Tu racvzej bezwzględnie Lyon niema co ukrywac ale Roma niejest zbyt dobra w tym sezonie i niewiedzie im sie w lidze.Ostatnia porazka ligowa Romy załamała mnie jak niewiem wiec to jest przesądzone Lyon nie dosc ze wygrywa w lidze to jest mocno zmotywowany i idzie jak burza! A kurs jest niesamowity bo aż 2,65 na lyon:p
 
M 0

milosz90

Użytkownik
ja tego meczu nie postawiłbym... dlaczego? zarówno Roma jak i Lyoon przezywaja kryzys :| lyon moze sie podbudował ostatnią wygraną, ale roma u siebie nie odda zwyciestwa

moj typ: x
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Witam. Według mnie nie można pisać że Lyon i Roma przeżywają kryzys bo to nieprawda. Roma grała kilka meczy bez Tottiego ale On przecież wróci na LM a gra Romy z &quot;El capitano&quot; ( czy jakoś tak ) to zupełnie coś innego. Lyon natomiast ma bardzo fajną polityke klubu gdyż już wcześniejsze zwycięstwa zapewniły zespołowi pierwsze miejsce w Ligue 1 a zatem klub mógł &quot;odpuścić&quot;?? kilka meczy (powiedzmy nie grać na 100% swoich możliwości, lub kilkoma rezerowymi zawodnikami). Lecz niektóre mecz napewno pomogły w znalezieniu odpowiedniej taktyki?...możliwe. Dlatego uważam że Lyon ma większe szanse na zwycięstwo w tym meczu. Ich kadra jest szeroka i wyrównana przez co trener Houlier może &quot;kombinowac&quot; składem. Niewątpliwie atutem Romy jest gra na własnym stadionie ( no własnie będe wdzięczny za info o tym czy grają przy pustach trybunach czy gdzies na neutralnym ) . Ja licze na dobry występ Lyon i stawiam 2 na ten mecz. Pozdrawiam.

 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Moim zdaniem kurs 2,75 na Lyon, jest absolutnie wart grzechu. Roma to dobra drużyna, jednak zdecydowanie bardziej lubię i cenię francuzów, nawet bym rzekł, że dojdą w okolice finału, a może nawet wygrają. Przy takim kursie, nie można stać obojętnie, stawiam na Lyon! ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Jeśli Lyon będzie chciał wygrać to ten mecz wygra. Nie oszukujmy się ... Roma wypada bardzo blado na tle francuzów. Jeśli Lyon odpowiednio mocno przyciśnie to bramkę na pewno strzeli. Tylko czy będzie im się chciało strzelać :?: Wiem, że to może zabrzmi śmiesznie, ale Lyon już tak gra ..... Jak im się chce to potrafią ???? Więc mój typ 2 :p
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ja nie wiem co wy tak faworyzujecie ten LYON... Moje zdanie jest takie że tu albo wygra Roma albo bedzie remis... Sama wypowiedź gwiazdora Tottiego brzmi tak : &quot; Jesteśmy w stanie wygrać dwumecz z francuzami... i osiągniemy to... jak nie teraz... to kiedy !! &quot; A że Totti to mój ulubiony piłkarz więc ja mu wieże, że to osiągną ???? i zagram dzisiaj na ROME ;-)
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Nie ma co analizy na poziomie &quot; Roma wygra bo Totti to mój ulubiony gracz &quot; ; &quot; Stawiam na Lyon bo to moja ulubiona drużyna &quot;.

Nie ma co się łudzić, że z takim podejściem osiągnięcie jakieś dobre wyniki w typowaniu (no chyba, że przyjdzie dobry dzień i szczęście się uśmiechnie jakimś cudem) - ja przez pare lat typowania nauczyłem się nie typować według mojego &quot; widzi mi się &quot; i tego, któe drużyny lubie a które nie.

A co do samego meczu to będzie on napewno bardzo wyrównany, Lyon jest w dobrej formie co potwierdził ostatnio wygrywając w lidze z trudnym rywalem (Lille), Roma może ostatnio nie zachwyca w Serie A (bilans 3-2-1) ale na swoim boisku są mocni (9-2-1) - do tego do składu wraca jedno z najważniejszych ogniw zespołu - Totti.
Moim zdaniem wynik będzie oscylować w okół remisu ✅ ✅ ✅ , a co do typowania to dla mnie no bet.
 
majsterpl 0

majsterpl

Użytkownik
W tym meczu najbardziej prawdopodobny wydaje sie byc remis. Włosi w europejskich pucharach nie przegrali 8 kolejnych spotkan na własnym boisku. Natomiast Lyon juz napewno ma za soba kryzys formy, udowodniły to ostatnie 2 ligowe zwyciestwa. W zespole gopodarzy nie wystapia z powodu kontuzji obronca Christian Chivu i pomocnik Alberto Aquilani. Natomiast u gosci zabraknie Tiago. Podsumowujac stawiam na remis. Zapowiada sie wg mnie najciekawszy dzisiaj mecz..

20:45 AS Roma - Olympique Lyon

Sędzia: Michael Riley (Anglia)

Prawdopodobne składy:

Roma: Doni - Panucci, Ferrari, Mexes, Tonetto, Pizarro, De Rossi, Taddei, Perrotta, Mancini, Totti

Lyon: Coupet - Reveillere, Squillaci, Cris, Abidal, Juninho, Toulalan, Källström, Govou, Malouda, Fred
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Moim zdaniem Roma wygra to spotkanie...

Najprawdopodobniej jedną bramką , gdyż mecz będzie bardzo wyrównany.
Roma odpuściła sobie ostatni mecz z Empoli , aby lepiej przygotować zespól do walki o ćwierćfinał ligi mistrzów. Lyon owszem - jest to silna kadrowo druzyna - ale moim zdaniem zwycięstwa w lidze francuskiej są niczym w porównaniu z grą ligą mistrzów i LYON się dziś o tym przekona...

Roma - Lyon typ: 1
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wydaje mi się że Roma dziś zaryzykuje i zagra otwarty footbal z Lyonem co zaowocuje dużą ilość goli.Francuzi od dłuższego czasu przygotowywali się na to spotkanie odpuszczając lige więc na pewno przyjechali do Rzymu po trzy punkty.
Wydaje mi się że Roma podejmie rękawice i zagra otwartą piłkę .Typuje po ostrej wymianie cisów wynik remisowy.
Mój typ: Roma-Lyon X.ew.wynik 2:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom