>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oktagon Underground 7

T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Znany już z występów dla Oktagonu Jakub Dohnal przywita w klatce debiutującego w tej organizacji młodego kickboksera Andy’ego Cehovsky’ego. Zaczynając od Dohnala to zawodnik z Brna podobnie jak jego rywal debiutuje na zasadach Underground, w MMA ma rekord 8-1, jednak walczył w tej formule w kategorii lekkiej, tutaj idzie do catchweightu 80 kilogramów. Jest to zawodnik moim zdaniem przeciętny, zdecydowanie lepszy w parterze, co tutaj najprawdopodobniej będzie miało znikome znaczenie – walki odbywają się praktycznie w całości w stójce. Przechodząc do jego rywala, to Cehovsky pomimo zaledwie 20 lat to ścisły top czeskich kickbokserów. gość, który odnosił duże sukcesy na amatorstwie, w zawodowym kicku legitymuje się rekordem 9-1, a rezyduje na stałe w Tajlandii. Analizując czysto technicznie, to Dohnal pomimo treningów w Phuket nie będzie miał moim zdaniem polotu w stójce do Andy’ego, który jest aż osiem centymetrów wyższy, dysponuje zdecydowaniem lepszym zasięgiem ramion, z tego co mi wiadomo to miał solidne przygotowania pod kątem właśnie MMA, więc będzie przygotowany na obalenia Dohnala. Jeśli tylko młodszy z Czechów utrzyma to starcie na nogach to ja kompletnie nie widzę tutaj innej opcji, niż jego wygrana, pojedynki odbywają się czasowo na zasadach 3×3 minuty, patrząc przez pryzmat występów zawodników czysto stójkowych w Undergroundzie, to jest to dla nich trafiona formuła. Duże value i takiej inwestycji, jak podany niżej kurs nie jestem w stanie pominąć.

Jakub Dohnal – Andy Cehovsky 2.70

betsson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
Do góry Bottom