>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

OKTAGON 52 + LFA 175 + Hexagone MMA 13 + Babilon MMA 42

macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Široký J. - Frimpong D. / Frimpong @2.28 FortunaDenis Frimpong (MMA 1-2-0, OKTAGON MMA 1-1-0) pokonał Jana Siroky’ego (MMA 13-17-0, OKTAGON MMA 4-7-0) jednogłośną decyzją sędziów

W tej walce nie ma co patrzeć na rekordy zawodników, oboje maja ujemne, ale Siroky ma kowadło w łapie naprawdę ma czy przyłożyć, ale w parterze jest słaby no i też ma średniej jakości szczękę. Frimpong z kolei to bardzo dobry zawodnik brazylijskiego jiujitsu, rekord na zawodowstwie ma słaby, ale w amatorstwie radził sobie nieźle. Jest wyższy o ponad 15 cm od Czecha, a co za tym idzie Jan będzie miał trudniej znaleźć drogę do szczęki Denisa. Dla mnie sprawa jest prosta jeżeli Denis Frimpong w początkowej fazie walki nie wyłapie mocnego ciosu ze strony Jana, to tę walkę wygra albo przez poddanie, albo przeleży 3 rundy na rywalu.

Bainbridge D. - Dagdeviren H./ Bainbridge [email protected] Fortuna Daniel Bainbridge (MMA 3-0-0, OKTAGON MMA 1-0-0) pokonał Hamzę Dagdevirena (MMA 1-2-0, OKTAGON MMA 0-1-0) jednogłośną decyzją sędziów

Idę w stronę młodego Anglika, rekord nabity wiadomo na kelnerach, ale na amatorstwie bardzo fajne mocne ciężkie walki. Teraz dostaje walkę u Siebie. Jego rywalem będzie Niemiec którego stylem bazowym będzie boks, jeszcze rok temu Niemiec bił się na amatorskim pucharze Polski. Ma rekord 1-1. Na amatorskie niby ok, ale rywale to debiutanci, jak przyszło walczyć z dwoma lepszymi to w łeb. Anglik poradzi sobie w każdej płaszczyźnie walczy u siebie, bogata kariera amatorska moim zdaniem ogarnie.

Laurenco F. - Pereira R./ Laurenco [email protected] FrotunaRafael Pereira defeats Fernando Laurenço via Submission at 0:51 of Round 1

Fernando Laurenço jeszcze nie walczy w jakiejś lepszej organizacja bo walczy nudnie i zachowawczo, ale za to skutecznie na rozkładzie ma naprawdę solidnych rywali, radzi sobie w każdej płaszczyźnie. Jego rywal Rafael Pereira to stójkowicz i do tego am zasięg o 10 cm mniejszy, rekord nabity na zawodnikach słabych. Fernando obali i będzie po zawodach.

Bouchelaghem G. - Horsky M./ Bouchelaghem G. @1.28 STS Gregory Bouchelaghem defeats Martin Horský via Submission in Round 1

GregMMA kiedyś solidny zawodnik dziś Youtuber, Ja wiem że ma 46 lat, ale mimo wszystko ostatnio powrócił i pokazał że nadal ma to coś. Teraz ma za rywala 40 letniego Czecha z ujemnym rekordem, który tylko wygrywał z wodnikami bez zwycięstwa, do tego jak przegrywał to przez KO, a Gregory Bouchelaghem ma czym przyłożyć, do tego gala u niego w domu we Francji, wynik raczej oczywisty.

Michał Bednarski - Michał Rudzki/ Rudzki @1.40 TotalbetMichał "Benek" Bednarski (1-1) pokonał Michała Rudzkiego (1-2) przez TKO w pierwszej rundzie

Rudzki ostatnio przegrał przez DQ, tak ogarniał chłopa bez problemu. Toczył już na amatorstwie i zawodowstwie pełne dystanse. Bednarski jak się go obali to nie istnieje, tylko stójka. Potrafił wygrać tylko z chłopem o ujemny rekordzie i to na amatorstwie. Ja wiem że waga ciężka 1 cios itp. Jednak Bednarski mnie nie przekonuje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom