>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ograniczenie ważności e-kuponu

I 2

inny007

Użytkownik
Witam!

Mam pytanie - czy e-kupon zrobiony na stronie Milenium traci swoją ważność po upływie jakiegoś czasu? Tzn chodzi mi o to, czy e-kupon, który zrobiłem np. we wtorek mogę zrealizować w piątek? (Oczywiście przy założeniu, że mecze są np. w sobotę)

I jeszcze drugie pytanie:

Załóżmy, że mam kupon rozpisowy, który wygląda +/- tak:

Grupa: Kiedy mecz: Wynik:
A piątek Wygrana
A piątek Wygrana
A piątek Wygrana

B piątek Przegrana
B niedziela ???

C piątek Przegrana
C niedziela ???
C niedziela ???

Załóżmy, że jest sobota - jak wydać siadła tylko jedna grupa, a dwie są na 100% przegrane. Czy z odebraniem wygranej muszę czekać aż wszystkie mecze się skończą i kupon zostanie rozliczony?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie wiem czy tylko podany przykład jest chybiony, czy też nie wiesz czym są zakłady rozpisowe: dzielące się na cząstkowe i pełne, czy też tylko nie podałeś jakim ich wariantem będzie to grane.
Bowiem albo masz 3 oddzielne zakłady AKO: A, B, C i grasz je jako system 1z3, albo grasz systemem 2z3 AB,AC,BC albo pełny rozpis: system 1z3, system 2z3 oraz AKO z 3 składowych zakładów: ABC

Tak więc powstaje pytanie: jak te grupy A,B,C mają być zagrane.

Gdy będzie to zagrane jako w/w pełny możliwy rozpis i wejdzie Ci grupa A , to i tak z wygraną musisz czekać do czasu rozegrania ostatniego spotkania z kuponu.

Jedynie oddzielne zagranie grup A,B,C jako 3 kupony ( poza systemem rozpisowym! ) a na nich zakłady kilkuzdarzeniowe AKO, może powodować wypłacenie kasy za trafiony kupon A

Co do ważności e-kuponu: kilka lat temu hurtowo grałem w Totolotku i gdy rano przynosiłem do kolektury numery kuponów zrobionych w necie poprzedniego dnia, to kolektor od razu miał z tym problem i musiał ręcznie zmieniać początkowe cyfry moich e-kuponów, mówiąc mi: to są wczorajsze kupony.
Oczywiście reszta czyli moje dyspozycje co do meczów i typów pozostawały niezmienne, bo były ważne do momentu rozpoczęcia 1. meczu, lecz początkowe cyfry musiały być ręcznie poprawiane na aktualne...

Zaznaczam, że dotyczyło to Totolotka i było to 3 lata temu.

P.s: popraw w swoim profilu http://forum.bukmacherskie.com/members/inny007-u108865.html nazwę ulubionego buka, bo obecnie masz tam błąd, podając: mileniem a nie Milenium

.
 
I 2

inny007

Użytkownik
Chodziło mi o rozpis 1 z 3, zapomniałem napisać.
Na Milenium nieraz przychodziłem następnego dnia i nic nie trzeba było zmieniać.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Czyli aby uniknąć problemu z ew. czekaniem - graj te 3 grupy na 3 oddzielnych kuponach AKO
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
I 2

inny007

Użytkownik
Dzięki wielkie za pomoc, jakby ktoś miał jeszcze info o ważności kodów ze strony, to byłbym wdzięczny.
 
Do góry Bottom