>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Ogólne porady dla początkującego.

M 0

mero

Użytkownik
Witam.
Mam kilka pytań, ponieważ za tygodnie osiągnę pełnoletność i chciałem się zacząć bawić w obstawianie. Jednak czytałem wiele ofert różnych zakładów bukmacherskich no i mam bałagan w głowie. Szukam na początek takiej firmy bukmacherskiej, która:
- jest przejrzysta i łatwa w obsłudze
- daje mi możliwość, że obstawiam kiedy chcę ( nie wiem czy są jakieś abonamenty typu &quot;musisz obstawić co najmniej raz na miesiąc&quot; )
- dobre kursy
- dobra promocja na start
- nie ma problemów z wpłatami i wypłatami ( konto bankowe )

Jaką firmę dla mnie polecacie ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Czy za kazdym razem trzeba zakladac nowy temat? ???? Przegladnij forum dokladnie i poczytaj opinie.
Ja od siebie polecam bet365.
 
M 0

mero

Użytkownik
Jeszcze chciałem zadać jedno pytanko:

Czy każdy typ się liczy osobno, czy np jak obstawię 5 meczy z tego 1 obstawię źle to tracę wszytko ?
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
Jesli to kupon to moze nie wejsc 1 mecz i tracisz wszystko. Jednak gdy bedziesz gral single (pojedyncze spotkania) nie tracisz dużo.

ZDECYDOWANIE Bet365 !!
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
na poczatek to bet at home, pozniej moze byc dopiero raczej expekt/bet365 jak juz bedziesz &quot;obeznany&quot;
 
marian5a 0

marian5a

Użytkownik
Początkującemu graczowi najchętniej polecił bym Bwin a to z tego względu , że sam od niego zaczynałem i nie było nigdy żadnych problemów .
-oferta zakładów jest bardzo duża a panel Twojego konta jest łatwy w obsłudze
- niema żadnych przymusów obstawiania . Jeżeli będziesz chciał możesz obstawiać tylko raz na miesiąc
-jeżeli chodzi o kursy to zależy na jakie spotkanie . Niektóre kursy są lepsze niż u innych bukmacherów a niektóre gorsze
-na sam początek dostajesz bonus w wysokości 100 zł do 50% a także gdy już będziesz starszym graczem dostajesz co jakiś czas kolejne bonusy . Jeżeli chodzi o wymagania obrotu depozytem i bonusem to wymagania są bardzo łatwe do spełnienia w przeciwieństwie do innych bukmacherów . Nie obowiązuje Cię żaden minimalny kurs po jakim masz dokonywać obrotu
-wpłaty są łatwe do realizacji i nie powinieneś mieć z tym problemów , natomiast z wypłatami jest różnie akurat w moim przypadku nie miałem żadnych problemów natomiast czytając wypowiedzi innych osób na forach zdarzały się problemy (w każdym przypadku miało to powiązanie z nieprzestrzeganiem zasad regulaminu )
Jeżeli zdecydujesz się akurat na Bwin to po zapoznaniu się z panelem i ofertą tej firmy przeczytaj regulamin . Jeżeli to zrobisz i będziesz stosował się do wszystkich ich zaleceń problemów nie powinno być żadnych .
 
mackso 10

mackso

Użytkownik
-wpłaty są łatwe do realizacji i nie powinieneś mieć z tym problemów , natomiast z wypłatami jest różnie akurat w moim przypadku nie miałem żadnych problemów natomiast czytając wypowiedzi innych osób na forach zdarzały się problemy (w każdym przypadku miało to powiązanie z nieprzestrzeganiem zasad regulaminu )

Ja również zaczynałem przygodę z internetowymi bukami od bWin i do tego expekt. Tych buków na początek polecam. Ale co do wypłat w bWin weź pod uwagę, że przed pierwszą wypłatą będziesz musiał wysłać im skan dowodu osobistego. Jak twierdzisz &quot;osiemnastki&quot; jeszcze niemasz, a zanim dowod dostaniesz do reki też chyba minie troche czasu. To jest podstawowy minus tego buka. Drugi, to baardzo zaniżone kursy. Jak dla mnie jeszcze minusem jest uboga oferta handicapów. Ale na początek jak najbardziej polecam.
 
L 0

lee-shay

Użytkownik
Siema tez jestem nowy. Czekam na zwrot ze skarbowki i mam zamiar na poczatek zainwestowac niewiele tzn. 50zl + 100% na expekt i powoli wciagac sie w zakłady. Przeczytałem &quot;Stań się postarchem bukmacherów&quot;
i od jakiegos czasu wchodze na rozne fora tego typu(czytaj:http://forum.bukmacherskie.com)
Znalazłem juz kilka ciekawych i pomocnych stronek:
http://www.prosoccer.gr
http://www.primeradivision.pl
http://boisko.info

Jesli macie wiecej tego typu stron to mozecie dawac, szczegulnie gdzie szukac skladow na mecz danej druzyny??

Ponadto zastanawiam sie czyz nie zrobic jakiejs wlasnej bazy danych.

Komentarze mile widziane!

P.S. Sorrki kolego ze ci sie w topic wpakowalem ale nie bede robil kolejego tematu o tym samym.
 
Do góry Bottom