>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Odwołane skoki

arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Puściłem dziś kupon na skoki ale zostały przeniesione najprawdopodobniej na jutro. Moje pytoanie to czy będzie zwrot czy liczyc się będą jutrzejsze wyniki?
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Puściłem dziś kupon na skoki ale zostały przeniesione najprawdopodobniej na jutro. Moje pytoanie to czy będzie zwrot czy liczyc się będą jutrzejsze wyniki?
Jeżeli coś zostanie przełożone do 2 dni to twój kupon jest ważny jakby były przełożone na sobote to zwrot
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Kolego jesteś w błędzie.

Za te skoki masz zwrot.
I tu niestety teraz Ty jesteś w błędzie, bo kto postawił na dzisiejsze skoki, to jutrzejsze wyniki będą rozliczane jako dzisiejsze, tzn. nie będziesz miał zwrotu, tylko jutrzejsze skoki będą w STSie potraktowane jako dzisiejsze.

Potwierdza to wpis STS na ich fanpage&#39;u na facebooku:

Skoki Narciarskie PŚ w Klingenthal.
Dzisiejszy konkurs z powodu silnego wiatru został przeniesiony na jutro (o godzinie 09:00 rozpocznie się seria próbna).
Wszystkie zawarte dziś zakłady będę rozliczna zgodnie z jutrzejszymi wynikami !

Oferta na skoki dostępna w naszej ofercie do końca dzisiejszego dnia.
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
I tu niestety teraz Ty jesteś w błędzie, bo kto postawił na dzisiejsze skoki, to jutrzejsze wyniki będą rozliczane jako dzisiejsze, tzn. nie będziesz miał zwrotu, tylko jutrzejsze skoki będą w STSie potraktowane jako dzisiejsze.

Potwierdza to wpis STS na ich fanpage&#39;u na facebooku:
To chyba, że tak, ale Dani napisał, że wszystko co jest przekładane to trzeba czekać 48h, a to nie prawda. STS na drugi dzień rozlicza odwołane zdarzenie do kursu 1,00.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Przecież pisze w regulaminie że jeżeli coś jest odwołane lub przełożone to:
a-jest traktowane jako zwrot jeśli nie odbedzie się w ciągu 48h
b-jeśli odbedzie się w ciągu 48h to kupon jest ważny
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Ale wy bzdury piszecie... Jest napisane jasno i wyraźnie

Q: Mecz, na który postawiłem zakład został odwołany. Co teraz z wpłaconymi pieniędzmi?
A: Jeśli wybrane wydarzenie nie odbyło się albo nie zostało dokończone następnego dnia, kurs na nie zostaje
zweryfikowany do 1.00.
 
Do góry Bottom