>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Odległości i odpoczynek zawodników

Status
Zamknięty.
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Hej,
Pracuję nad narzędziem, które będzie podpowiadało (przeliczało) przed meczem m.in. ile kilometrów zawodnicy pokonali przed meczem oraz ile mieli odpoczynku od ostatniego meczu. I generalnie najprościej byłoby wskazywać ilość km między miejscowością drużyny przyjezdnej w stosunku do miejscowości gości, ale - i tu pojawia się KLUCZOWE ZAGADNIENIE/PYTANIE - w jakich przypadkach zawodnicy nie wracają do swojej rodzimej miejscowości, a lecą z jednego meczu wyjazdowego od razu do kolejnego?
Myślicie, że jeśli między dwoma meczami wyjazdowymi mija 2 dni to wracają "do siebie"?
A co jeśli jest to np. 24/36h między jednym, a drugim meczem wyjazdowym? O ile to się zdarza..

Wasza pomoc zaowocuje bardziej wiarygodnym narzędziem do analizy przed meczem :)
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Myślę, że nie da się tego ustalić, jednoznacznie przyjąć jakieś założenia do wzoru/algorytmu. Każdy przypadek jest inny. Pamiętam taką kwestię w przypadku Zastalu Zielona Góra w koszykarskiej lidze VTB, że potrafili kilka dni (nawet 3-4) 'przesiedzieć' poza domem w innym mieście bo stamtąd było bliżej na kolejny wyjazd. Pewnie ma na to również wpływ budżet jakim dana drużyna/klub dysponuje.

Generalnie ciekawy pomysł z Twojej strony, ale tak jak mówiłem na wstępie - raczej ciężko będzie takie coś utworzyć by dawało obiektywne , wymierne efekty.

Jestem ciekawy zdania innych użytkowników
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Ustalenie kwestii logistycznych poszczególnej drużyny w poszczególnych przypadkach jest według mnie niemożliwe, statystyki pokazujące średnie ilości zdobytych punktów w zależności od przerwy od ostatniego spotkania, są tutaj: https://morehockeystats.com/teams/gamedays
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Hej,
Pracuję nad narzędziem, które będzie podpowiadało (przeliczało) przed meczem m.in. ile kilometrów zawodnicy pokonali przed meczem oraz ile mieli odpoczynku od ostatniego meczu. I generalnie najprościej byłoby wskazywać ilość km między miejscowością drużyny przyjezdnej w stosunku do miejscowości gości, ale - i tu pojawia się KLUCZOWE ZAGADNIENIE/PYTANIE - w jakich przypadkach zawodnicy nie wracają do swojej rodzimej miejscowości, a lecą z jednego meczu wyjazdowego od razu do kolejnego?
Myślicie, że jeśli między dwoma meczami wyjazdowymi mija 2 dni to wracają "do siebie"?
A co jeśli jest to np. 24/36h między jednym, a drugim meczem wyjazdowym? O ile to się zdarza..

Wasza pomoc zaowocuje bardziej wiarygodnym narzędziem do analizy przed meczem :)
Z mojego doswiadczenia wiem, ze jak druzyny jada w trip na kilka meczy najczesciej nie wracaja do siebie np takie Oulu, Skele, Lulea, Timra, nie ma opcji żeby wracały jadac na południe, Bremerhaven, Eisbaren, Szwenninger w Czechach wszystkie przygraniczne teamy a jest ich sporo, też nie wracają, wyjatkiem jest trasa gdzie przecina własne miasto, dla druzyn z centrum kraju, to zdarza sie ze wracaja ale tych przypadków jest zdecydowanie mniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom