>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Odense BK - Wisla Krakow 01.12.2011 - czwartek

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
5 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej

ODENSE - WISŁA KRAKÓW

Najbliższy przeciwnik Wisły Kraków w grupie K (czwartek godz. 19) - Odense BK - przegrał ostatnio w lidze na własnym boisku FC Midtjylland 2:3. Zarówno krakowski zespół, jak i duński, praktycznie nie mają już szans na awans. Rafał Boguski nie wziął udziału w poniedziałkowym treningu i jego występ w czwartkowym meczu Ligi Europy stoi pod znakiem zapytania. Chociaż po wygranej Wisły ze Śląskiem można być zadowolonym nie tylko z wyniku, ale i z stylu, jaki zaprezentowali Wiślacy, trener Moskal uważa, że zespół może grać jeszcze o wiele lepiej. „Ta drużyna cały czas ma rezerwy, bo trzeba pamiętać o zawodnikach, którzy w tej chwili nie grają” – podkreślił szkoleniowiec Białej Gwiazdy. Jest jednak szansa, że w czwartek do gry wróci kolejny piłkarz, którego nazwisko w ostatnim czasie wpisywane było na listę zawodników kontuzjowanych. „Jest szansa, że Maor pojedzie do Danii.

Zapraszam do wspólnej dyskusji na temat meczu Wisły Kraków. Mile widziane, wasze przemyślenia i analizy. Umieszczajcie informacje o składach, kontuzjach itp. Podawanie suchych typów bez uzasadnionej analizy będzie karane kartkami.
 
raslion 0

raslion

Użytkownik
Jako wieloletni kibic Białej Gwiazdy, nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak zwycięstwo. Wisła choć od paru meczy wyraźnie zawodzi to na HITY potrafi się zmobilizować. Mecz w zasadzie o honor dla Wiślaków, jednak tym bardziej oczekuje wygranej. Myślę że dobra postawa z Wrocławia zostanie przeniesiona w jeszcze nowszej i lepszej wersji na boisko do Danii. Tym bardziej że naszym rywalom również się w lidze nie układa (w czterech ostatnich meczach tylko dwa punkty). Wierzę w rewanż za porażkę w Krakowie i zwycięstwo na boisku rywala, minimum remis, wizja porażki zupełnie do mnie nie dociera.
Typ: Wygrana Wisły
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Odense – Wisła Kraków 1.95 – 3.45 – 3.80 Expekt
Wisła Kraków we czwartek czeka mecz ostatniej szansy, jeśli chcą myśleć o awansie muszą to spotkanie wygrać. W piątek po raz pierwszy od kilku spotkań Krakowianie zagrali dobre zawody i to może napawać optymizmem . Ze względu na kontuzje trener Moskal nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników np. z obroncy Czekaja. Defensywa Wisły co mecz gra z innym ustawieniem co może mieć konsekwencje w meczu Odense.
Skuteczność „Białej Gwiazdy” jest w ostatnich meczach słaba. Dudu Biton, który strzelał regularnie bramki zupełnie stracił formę. Melikson od kilku spotkań kontuzjowany, ale jest cień nadziej na jego powrót w czwartkowym meczu. Pytanie w jakiej formie będzie Izraelczyk? Nie pewny jest występ Rafała Boguskiego.
Liczę na dobry występ Wisły Kraków, ale nie odważę się zagrać 1x2. Zagram poniżej 2.5 bramek w Expekt po kursie 1.98.
 
river 148

river

Użytkownik
Na ten mecz lepiej nie patrzec przez pryzmat walki Wisly o wyjscie z grupy. Wisla do awansu potrzebuje dwoch wygranych i tego by Fulham w ostatnich dwoch meczach ugralo raptem punkt. Zakladajac porazke Londynczykow w Holandii i Wygrana Wisly w Danii ciezko przypuszczac, by Anglicy nie pokonali u siebie grajacych juz o nic (po porzce z Wisla) Dunczykow.
Wisla i Odense maja po 3pkt ale ich sytuacja jest diametralnie inna. Dunczycy maja wszystko w swoich rekach, dwa ich zwyciestwa daja im awans jesli Fulham nie wygra w Holandii. Wisla w ostatniej kolejce i tak musialaby sie ogladac na innych. W zwiazku z tym Dunczycy beda bardziej zdeterminowani a Wisla bedzie mogla zagrac wg mnie na wiekszym luzie, a tak gra sie latwiej.
Ciezko jest stwierdzic kto wygra, bo chocby forma Wisly to wciaz zagadka. Wygrana we Wroclawiu rownie dobrze moze byc przeblyskiem jak i poczatkiem zwyzki formy.
W tym meczu lepiej skupic sie na bramkach.;) Wisla w kazdym meczu fazy grupowej strzelala gola (zawsze przed 62 minuta), Odense w kazdym tracilo bramke i takze przed 62 minuta. Typ z pierwszym golem Wisly wydaje sie klarowny;) Wisla poza meczem z Fulham u siebie zawsze tracila bramki i bylo tego sporo. Mozna wiec zalozyc ze straci i w czwartek.
Odense - Wisla
powyzej 2,5 1,80✅
Obie druzyny strzela 1,66✅
Wisla pierwszy gol przed 62:00 1,83
✅
Bet365

edit:
Do Danii Wisla pojedzie z Meliksonem (jesli zagra to pewnie pare minut) oraz Kirmem i Bunoza, ktorzy we Wroclawiu nie grali. Zabraknie natomiast Boguskiego i Czekaja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: LE
Odense - Wisła Kraków
Over 2.5 gola
1.85
Bwin


W czwartkowy wieczór Wisła Kraków zagra swój piąty mecz w Lidze Europejskiej. Większych szans na awans już nie mają ale mogą powalczyć o trzecie miejsce w grupie. Wisła i Odense mają na swoich kontach po trzy punkty.

Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola. Za tym typem przemawiają statystyki obu drużyn w LE. Wisła Kraków na 4 mecze zaliczyła 3 razy over 2.5 gola. Odense na 4 mecze zaliczyło również 3 razy over 2.5 gola. Mało tego. Obie drużyny zaliczyły takie wyniki jak: 3:2, 4:1 czy 3:1. Jak widać zostały w tych meczach pokryte dużo wyższe overy. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi ekipami padł wynik 1:3 dla Odense.

Jest to mecz dwóch overowych ekip. Obie drużyny w 75% swoich meczy w LE zaliczały over2.5 gola. Moim zdaniem w tym meczu kibice zgromadzeni na stadionie Odense zobaczą 3 lub więcej goli.

✅✅✅
E: Po 50 minutach 1:2 więc typ wszedł jak w masło
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Odense - Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 4,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Mistrzowie Polski wracają do formy na jaką przystało. Ostatnia wygrana ze Śląskiem jest dla nich światełkiem w tunelu i teraz muszą wszystko zrobić, żeby tego światełka nie stracić. Mają jeszcze teoretyczne szanse na wyjście z grupy, ale szanse te są naprawdę niewielkie. Jednak żeby utrzymać te szanse muszą pokonać Odense i wg mnie są w stanie tego dokonać. Pierwsze spotkanie w Krakowie do ostatnich 30 minut pokazuje, że Krakowiacy są w stanie wygrać z tą drużyną, jednak muszą zachować zimną krew. Dodatkowo Maor Melikson wraca do składu Wisły, na pewno nie rozegra całych 90 minut, ale jeśli wejdzie na ostatnie 20 minut to wydaje mi się, że zakręci zmęczonymi duńczykami, kto wie, może nawet strzeli gola. Wydaje mi się, że ostatnia wygrana Wiślaków ze Śląskiem nadała im wystarczająco dużo motywacji i powalczą o zajęcie wyższego miejsca w grupie, kto wie, może przy dużej ilości szczęścia uda im się wyjść z tej grupy:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Patrząc normalnym i neutralnym okiem to kurs na duńczyków jest spory. Wisła na wyjazdach gra kiepsko. Nie spodziewajmy się jakiegoś rażącego wyniku. Duńczycy wygrają bo napewno będą chcieli udowodnić w dwumeczu, że zwycięstwo w Krakowie nie było przypadkiem. Pod znakiem zapytania stoi występ Meliksona.

Mój typ: Odense - Wisła - 1 - 1,85
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Patrząc normalnym i neutralnym okiem to kurs na duńczyków jest spory. Wisła na wyjazdach gra kiepsko. Nie spodziewajmy się jakiegoś rażącego wyniku. Duńczycy wygrają bo napewno będą chcieli udowodnić w dwumeczu, że zwycięstwo w Krakowie nie było przypadkiem. Pod znakiem zapytania stoi występ Meliksona.

Mój typ: Odense - Wisła - 1 - 1,85

Bardzo ciekawa analiza. Myślę, że warto na niej oprzeć swój ewentualny typ ...

A teraz na poważnie. Wisła nie ma już praktycznie szans na awans z grupy ale w tym spotkaniu i tak zagrają o zwycięstwo ponieważ zmuszają (?) ich ostatnie wynik oraz presja kibiców. Tak jak pisałem przed meczem ze Śląskiem, Wisła to wciąż aktualny Mistrz Polski, który do ostatniej rundy walczył o Ligę Mistrzów. Ten zespół ma potencjał jednak na jego rozsypkę i klęskę Maaskanta wpływ miał szereg kontuzji podstawowych piłkarzy oraz brak motywacji u pozostałych dla których celem był awans do Ligi Mistrzów. Słabe wyniki, zmiana trenera oraz napięta sytuacja w klubie niejako wymusiła na tych piłkarzach inne podejście do sprawy. Dobrze zobrazował to mecz z wrocławianami. Nie chodzi mi tutaj wcale o wynik ale o styl w jakim Wisła zagrała. Okazało się, że jednak potrafią nawet bez kluczowych graczy rozegrać dobre spotkanie. Teraz również liczę na podobny scenariusz. Mecz z Odense jest dość ważny dla zawodników. Mogą kolejny raz zadowolić kibiców dobrą grą oraz wziąć rewanż za porażkę na własnym stadionie. Moim zdaniem duński zespół to nie jest jakiś europejski tuz z którym krakowska Wisła miałaby przegrać dwa razy z rzędu. Warto jeszcze przypomnieć, że w kadrze po długiej absencji znalazł się Maor Melikson. Wiadomo, że nie rozegra całego meczu, ale nawet jego krótki występ powinien wpłynąć pozytywnie na resztę drużyny. W kadrze znalazł się także Małecki.

Moja propozycja:

Wisła lub remis (około 1.80)✅
Wisła dnb (około 2.70 )✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom