>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Od Zera do " 1.000 " w ciągu 20 dni

1 0

19kaesiak46

Użytkownik
Tak jak w temacie będę chciał wyjść z 10 zł aż do 1.000 zł na +. A więc od dzisiaj startuję z gotówką 10 zł w bet-at-home. Zapraszam do śledzenia moich typów.
 
W 191

womirad

Użytkownik
Widzę, że BAH nie zmienił marketingu i nadal daje 10 PLN jako prezent z okazji urodzin klientów. Trzymam kciuki i gdyby przy typach podawana była krótka analiza to być może będę brat typy.

Pozdrawiam.
 
1 0

19kaesiak46

Użytkownik
Widzę, że BAH nie zmienił marketingu i nadal daje 10 PLN jako prezent z okazji urodzin klientów. Trzymam kciuki i gdyby przy typach podawana była krótka analiza to być może będę brat typy.
Pozdrawiam.
Nie dostałem akurat tych 10 zł w bonusie ???? to są moje osobiste pieniądze które wpłaciłem ???? Pozdrawiam. I będę starał się dawać typy z analizą.
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Nie chcę Ci podłamywać skrzydeł, ale ten cel możesz osiągnąć tylko teoretycznie. W kapitale jest moc, żebyś zaczynał z sumką ~50zł i dałbyś sobie dwa miesiące to jeszcze, jeszcze... To, co masz zamiar osiągnąć określę mianem sprintu. Bukmacherka to raczej długotrwałe przedsięwzięcie. Zapewne będziesz kierował się emocjami, które zawsze prowadzą do porażki. Będę śledził temat. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom