>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Obstawianie LIVE

T 0

trzybe

Użytkownik
Ostatnimi dniami obserwowałem, kiedy i w jaki sposób zmieniają się kursy w meczach na żywo. Obserwowałem, wtedy kiedy wynik się nie zmieniał, kiedy padały gole itd. Do rzeczy, wpadła mi w oko pewna zależność, że w pewnych wyjątkach można obstawić 3 zdarzenia na jednym meczu: 1,x,2 i wygrać niezależnie od wyniku spotkania. Sceptycy zapewne pomyślą, że to nowy &quot;system&quot; na wygranie milionów :grin:, ale spójrzmy na przykład.
Dziś w godzinach popołudniowych/wieczornych zostało rozegrane spotkanie:
Hamburger - Wolfsburg
typ1 - 1,95
x - 3,50
typ2 - 3,50
z czego wynika, że prawdopodobieństwo:
typu1 = 48%
x = 26%
typu2 = 26%
Zatem Hamburger jest faworytem.
Rozpoczyna się spotkanie, w 15&#39; pada pierwsza bramka dla Wolfsburg&#39;a, czyli faworyt ma bramkę w plecy, w konsekwencji czego kursy padają na łeb.
Przy wyniku 0:1 kursy wyglądały już tak:
typ1 - 3,60
x - 3,20
typ2 - 2,30
Liczyłem na faworyta tego meczu, więc postawiłem 1zł na typ1 oraz x (1zł ponieważ to był jedynie test ;) )
z czego wynikło, że postawiłem w sumie 2zł a minimum do wygrania mam 3,20 jeśli padnie remis, jeśli mój faworyt wygra to zgarnę 3,60 (+80% stawki)
Następnie w 27&#39; pada bramka wyrównująca spotkanie, mamy 1:1 i kursy diametralnie pozniemiały się.
typ1 - kurs już nas nie interesuję, ponieważ postawiliśmy już na typ1
x - kurs już nas nie interesuję, ponieważ postawiliśmy już na x
typ2 - natomiast ten kurs wynosi teraz 4,30
Kolejnym ruchem jest obstawienie 1zł na typ2
Podsumowując zagrałem za 3zł a minimum do wygrania mam 3,20zł w przypadku remisu (tak wiem ze bardzo mało). Chciałem jedynie zauważyć, że w niektórych przypadkach, kiedy na początku spotkania naszemu faworytowi dopiszę pech, a odegra się w dalszej części spotkania, możemy postawić pieniądze na 3 zdarzenia.
Ten mecz zakończył się bodajże 1:3, więc z 3zł wygrałem 4,30zł ( ponad 33% na +)
Nie jest to żaden system, jedynie moje przemyślenia chciałbym, aby ktoś doświadczony powiedział co o tym wszystkim myśli, czy opłaca się tak ryzykować dla kilku groszy itp.
Macie podobne przemyślenia apropo gry na LIVE ?

pozdrawiam.
 
I 2

indiana

Użytkownik
No ciekawe,ale jakby utrzymał sie wynik 0-1 to jest sie do tyłu tak? Bo rozumiem , że czekasz aż faworyt straci bramke,wtedy obstawiasz że wyrówna lub wygra ?
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Nie jest to żaden system, jedynie moje przemyślenia chciałbym, aby ktoś doświadczony powiedział co o tym wszystkim myśli, czy opłaca się tak ryzykować dla kilku groszy itp.
Nie opłaca się. Możesz co najwyżej pograć tak na betfair, bo tam zawsze możesz kupić lay zeby ograniczyć straty
 
Do góry Bottom