>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Obstaw i zgarnij bilety na Katowice Open - jednodniowa promocja w Totolotek! (10.04)

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zgarnij bilety na Katowice Open!

Nie masz jeszcze konta w Totolotek? Mamy dla Ciebie niespodziankę.
Tylko w piątek i sobotę tj. 10-11.04.2015 nowi klienci Totolotek (dokonujący depozytu po raz pierwszy dnia 10-11.04) mają szansę wylosować dwa bilety na wielkie wydarzenie tenisowe w Polsce - Katowice Open!
Promocja jest skierowana tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com! Dzięki temu wasze szansę na wylosowanie są bardzo wysokie. Zgłoszeń będzie niewiele, a to zwiększa Wasze prawdopodobieństwo!

Zasady:

1. Załóż konto w Totolotek 10-11 kwietnia z promocyjnego linku
Totolotek

4. Wyślij zgłoszenie o bilet tj. napisz post w tym temacie o treści &quot;biorę udział w promocji&quot; oraz wyślij od razu na PW swoje imię i nazwisko.

Wszystko jasne i proste? To zaczynamy!
Uwaga: Mamy 2 podwójne bilety normalnych na sobotę oraz 5 normalnych biletów na niedziele.


Nie przekonałem Cię?
Pamiętaj, tylko u nas nowi gracze otrzymują na START dwa bonusy powitalne: Darmowe zakład 10PLN oraz 100% do 550PLN przy pierwszej wpłacie.

Konkurs trwa do godziny 21:00 w piatek i po tym czasie ogłosiły wylosowane osoby, które otrzymają bilety na sobotę
Kolejne zgłoszenia będą uwzględnianie w losowaniu biletów niedzielnych.
Jeśli nie zgłosi sie 7 nowych graczy do loterii to na bilety mają też szansę stali klienci:

Wystarczy:
- wpłacić depozyt i obstawić zakład na Katowice Open za min 10PLN z minimalnym kursem 1.50!
- Wyślij zgłoszenie o bilet tj. napisz post w tym temacie o treści &quot;biorę udział w promocji&quot;, umieść screen kuponu oraz wyślij od razu na PW swoje imię i nazwisko.

Bilety do odbioru w kolekturze Totolotka na ulicy Kościuszki 42 w Katowicach.
Bilety wydawane są na dowód tożsamości.
W przypadku rezygnacji z biletów proszę o informację.
 
I 0

ikagruszka

Użytkownik
Biorę udział w promocji.
Ps. totolotek nie chce mi zweryfikować konta i nie mam jak zrobić wpłaty, mogę zrobić dopiero jak totolotek wywiąże się ze swoich obowiązków i wtedy wyślę screena :)
 
Do góry Bottom