>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Obrot bonusu

P 0

peny222

Użytkownik
Witam. Ja pisze z takim zapytaniem odnosnie obrotu bonusu od pierwszego depozytu. Przykladowo pewien buk oferuje bonus dla nowego gracza 100% od pierwszego depozytu do 100zl.

Mam teraz takie pytanie. Wplacilem 100zl + drugie 100zl dostalem jako bonus, wiec mam razem 200zl. Teraz ten bonus wraz z depozytem musze obrocic x6 czyli na kwote 1200zl

Przykladowo teraz stawiam pierwszy zaklad 200zl po kursie 2.0 Mój zaklad zostal wygrany wiec jestem 200zl do przodu i mam razem 400zl. Rozumiem ze musze jeszcze obrocic mój bonus na kwote 1000zl? Dzieki wielkie wszystkim z góry za odp.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Tak zgadza się ;) Lecz popatrz dobrze na zasady obrotu bonusem, bo zapewne jest ustalony minimalny kurs zdarzenia lub ilość zdarzeń.
 
P 0

peny222

Użytkownik
Tak zgadza się ;) Lecz popatrz dobrze na zasady obrotu bonusem, bo zapewne jest ustalony minimalny kurs zdarzenia lub ilość zdarzeń.
Dzieki wielkie za odp. Tak wiem z regulaminami nie mam problemow. To co napisalem powyzej to tylko przyklad. Mam jeszcze ostatnie pytanie. Przykladowo jezeli postawie drugi zaklad ponownie za 200zl po tym samym kursie, czyli 2.0 i gdy ten zaklad przegram, to dalej bonus pozostaje do obrocenia na kwote 1000zl?
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
To już zależy od bukmachera, niektórzy zaliczają zakład przegrany do obrotu bonusem, najlepiej zapytaj na czacie lub poczytaj w regulaminie :D
 
W 0

winoispiew

Użytkownik
Witam napisze tu,

Jak np. w Ststie jest bonus do 1200pln i trzeba go obrócić 3 razy, a jak postawie oierwszy zakład i przegram 1200 to co wtedy?
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Wtedy nie masz już bonusu, no to chyba jasne. W stsie depozyt możesz wypłacić z kolei dopiero po obrocie 50% wpłaty.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
ale jak przegram swoje pieniądze nie te z bonusu? to też nie będzie bonusu?
Wtedy bonus będzie normalnie. Wpłacasz 1200zł i masz konto depozytowe: 1200zł i konto bonusowe: 1200zł. Zagrasz za 1200zł z konta depozytowego i przegrasz, to zostaje Ci 1200zł na saldzie bonusowym, tylko musisz je po odpowiednim kursie i określoną ilość razy obrócić. A nie jest to proste, bo - przynajmniej kiedyś - STS był jedynym znanym mi bukmacherem, który do obrotu liczył tylko wygrane zakłady 🤣
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dziekuje za odp,. a ile razy trzeba obrócić w stsie? 3 razy po kursie 1,90?
kolego, zajelo mi to minute xd


Kasia 21:41
W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 50 zł bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 zł. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
Kasia 21:41
Do obrotu bonusem liczą się stawki z wygranych kuponów z kursem ogólnym minimalnym 1,91. Do obrotu bonusem nie są zaliczane stawki kuponów przegranych, Maxikombi, kuponów Bezpiecznych, zawierających zakład z oferty Hit Dnia oraz wypłaconych przez cash-out.

Wtedy bonus będzie normalnie. Wpłacasz 1200zł i masz konto depozytowe: 1200zł i konto bonusowe: 1200zł. Zagrasz za 1200zł z konta depozytowego i przegrasz, to zostaje Ci 1200zł na saldzie bonusowym, tylko musisz je po odpowiednim kursie i określoną ilość razy obrócić. A nie jest to proste, bo - przynajmniej kiedyś - STS był jedynym znanym mi bukmacherem, który do obrotu liczył tylko wygrane zakłady 🤣
dalej tak jest xd
 
Do góry Bottom