>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Obrót bonusem

M 0

michal392

Użytkownik
Witam na forum
Mam pytanie dotyczące promocji u bukmacherów oferujących bonus przy pierwszym depozycie.
Poniższy przykład najlepiej zobrazuje to o co mi chodzi:
Wpłacam 100zł-&gt;dostaje bonus 100zł-&gt;dostępne środki na koncie gracza 200zł-&gt;wymagany obrót np, 5x bonus plus raz wpłata tj. 600zł.
Pytanie jest następujące: czy mogę dokonać drugiej wpłaty w celu zwiększenia kapitału na swoim koncie gracza o te 400zł i zagrać za całą kwotę na koncie (tj. za 600zł) by obrócić bonusem i pierwszą wpłatą już w pierwszym zakładzie.
Napisałem do supportu 4 róznych firm ale tylko BAW pofatygował się na udzielenie mi odpowiedzi
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
a ja mam takie pytanie. jezeli zalozylem konto kiedy w regulaminie bylo napisane ze trzeba obrocic 6x nie wazne po jakim kursie ja juz mam obrocone i chce wyplacic, ale dzisiaj czytam regulamin to jest napisane ze treba obrocic 6x po min 1.4 ( sytuacja dzieje sie w unibet, ten reg wprowadzili wczoraj albo dzisiaj) zwiazku z powyzszym moge bez problemu wyplacic ? wspomne jeszcze ze obrocilem 6x po kursie mniej niz 1.4
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
no to ja ci powiem ze o minimum kursu 1.4 u nich wiedzialem duzo wczesniej niz wczoraj czy przedwczoraj - bo jakos przynajnmiej tydzien temu....napisz do nich najlepiej ze gdy ty akceptowales warunki regulaminu to brzmial on inaczej ???? a takiej klauzuli jaka dopisali nie akceptowales ????
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
kurcze myslalem ze dopiero wprowadzili bo wczoraj szedlem na ich strone to nigdzie nie bylo info o promocji.myslalem ze juz sie skonczyla. dzisiaj widzialem ich reklame na onecie to pomyslalem ze znowu wprowadzili teraz sprawdzam na uni to tez nie ma nic o promocji . wiec chyba zawsze byla promocja tylko niewiadomo kiedy wprowadzili ten punkt o 1.4 swoja droga pewnie za duzo ludzi wplacilo kase obrocilo po min kursie i od razu wyplacilo ????
 
M 0

michal392

Użytkownik
Chciałbym w prosty sposób obrócić bonus jednej z firm lecz nie wiem, czy mi się to uda. Czy mi się uda czy nie zależy tylko od tego czy bukmacher przyjmię mój zakład. Mam możliwość założenia z kolegą dwóch róznyc kont u jednego buka. Wpłacamy powiedzmy po 100zł-&gt;bonus 100zł-&gt;dostępne środki 200zł-&gt;wymagany obrót to np. 600zł. Dokonujemy drugiej wpłaty po 400zł-&gt;dostępne środki 600zł.
Wybieram spotkanie dwudrożne gdzie grają ze sobą dwie równe drużyny X-Y
Ja stawiam 600zł na X po kursie 1,90=1140/ WIN
Kolega stawia 600zł na Y po kursie 1,90=1140/ LOST
Z tego co widać jaki wynik by nie padł wygrywam na czysto 140 zł. Oczywiście stawiając za 600zł spełniam równocześnie warunek obrotu bonusem i mogę od razu wypłacić kasę. Nie jest to prawdziwy surebet ale w takim wypadku wygrywamy bonus i nie musimy się martwić stratą 60zł.
Mam wątpliwości tylko do tego czy bukmacher taki nie zrobi wałka i nie przyjmię jednego z zakładów. Jednak z drugiej strony konta otwiera dwóch nowych użytkowników na inne adresy, inne nr konta, więc dlaczego mieliby nie dać im szansy grać.
Co myślicie o tym sposobie obrotu bonusem?
 
M 0

michal392

Użytkownik
Tak napewno byłoby bezpieczniej ale interesuje mnie gra u jednego buka. Uważasz, że może być jakaś niemiła niespodzianka przy próbie obrotu bonusu w taki sposób?
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Ja bym nie ryzykował. Przecież jest teraz dużo buków mających podwojenie depozytu. Poza tym bedzie mniejsza strata kasy.
 
M 0

michal392

Użytkownik
Ciekaw jestem co myślą inni użytkownicy na temat takiego sposobu? Może ktoś już kiedyś próbował zrobić to w ten sposób?
Jeszcze jedno pytanie: czy bukmacher może unieważnić dany zakład jeśli się już rozpoczął?
Można przecież spróbować obstawić w ostaniej minucie przed zamknięciem danego zakładu
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
z tego co napisales wygrasz 140zl ale sie tycm chyba dzielicie na dwoch wiec na + 70 raczej wolalbym grac normalnie i obracac normalnie a jesli ktos chce tylko obrocic to nie jest to wcale takie trudne po kursi jakims 1,01 albo cos takiego i wtedy bedziesz ponad 100 na +
btw wczoraj byl mecz u21 mistrzostw europy do 85 minuty padly 4 zotle kartki (3 wlochy i 1 ukarina) i byl kurs 1,15 ze nie bedzie czerwonej kartki postawilem 240zl i wygralem 276 a wiec 240 juz do obrotu bonusem i 36 na + ????
 
M 0

michal392

Użytkownik
Tu nie chodzi o te 140zł, to był tylko przykład obrazujący o co mi chodzi. W rzeczywistośći od jednego buka mogę wyciągnąć ponad 700zł za jeden taki wałek(z kolegą się nie muszę dzielić, ma wobec mnie dług wdzięczności ????
Bardziej chodzi mi to co może zrobić bukmacher przy takiej próbie obrotu kasą, czy może się połapać o co chodzi i nie dać możliwości postawienia obydwu zakładów, czy mogą być jakieś problemy z wypłatą wygranej itp.
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
moim zdaniem raczej nie bedziesz miec zadnych problemow . oczywiscie lepiej robic to ostroznie zeby cie nie podejrzewali. bardzo duzo ludzi zaklada konto i wplaca kase zwlaszcza teraz kiedy sa MS i promocje. oni raczej nie sprawdzaja przy wplacie (nawet jezeli wplacasz przelewem nie ze swojego konta tez akceptuja) tylko sprawdzaja przy wyplacie.stawiac ludzie tez roznie stawiaja wiec nie beda raczej podejrzewac po meczu jedna druzyna przegrywa jedna przegrywa a bonus jest juz obrocony. zostaje ci tylko wyplacic. oni nie maja prawo do niczego sie przyczepic bo zrobiles wszystko zgodnie z regulaminem. zostaje juz tylko znalezc surbeta albo prawie surbeta zeby zystac jak najwiecej ;)tez mam zamiar tak zagrac,ale bardziej ryzykownie . 1.83 i 2.4 jezeli wejdzie 12 albo 20 to bye bye ????
 
M 0

michal392

Użytkownik
Uważam dokładnie tak samo jak neo2006, przecież nic w tym nie ma sprzecznego z regulaminem promocji. Dwie rózne osoby otwierają konto i stawiają na przeciwne wyniki. Takich przykładów przecież może być tysiące.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Rowniez moim zdaniem nie ma zadnych podstaw by wam tego nie uznac - jestescie dwoma nie zaleznymi graczami - buk nawet nie wie ze wiecie o swoim istnieniu a co dopiero ze gracie razem :]
 
P 0

pila

Użytkownik
Witam!
Mam pytanko odośnie tego bonusu w unibet.Czy któs wie gdzie jest regulamin tego bonusu i czy jest on wogóle aktualny?Na stronie unibetu nic nie ma na ten temat.

Wczoraj się zalogowałem i wpłaciłem pieniążki korzystając z reklamy na onecie dzisiaj nie ma śladu jej na onecie.
pozdrowionka!
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
korzystalem z tego okolo tygodnia temu - rowniez dostalem kase bez bonusu - wiec zadzwonilem do nich - automat mi powiedzial abym poczekal na polskiego konsultanta lub wcisnal &quot;1&quot; jesli chce angielskiego - wiec czekalem 5 sekund po czym SAM wlaczyl mi sie angielski - troche sie zaskoczylem - ale poradzilem sobie - wiec nastaw sie na rozmowe w j.ang - wytlumaczylem o co mi chodzi i pani powiedziala abym teraz sie wylogowal i zalogowal i kasa bedzie - tak tez sie stalo.

Jesli chodzi o regulamin - pamietam ze trzeba zagrac po kursie min. 1.4 nastepująco: 3 razy bonus i 3 depozyt - czyli przy wplacie 200 pln trzebna zagrac za 1200 :/ nie malo - ale jak i tak sie gra - to kiedys sie do tego dojdzie!

Powodzenia
 
P 0

pila

Użytkownik
Oki dzięki Lucek!
pozdrawiam!



P.S. A swoją drogą to dziwne że nie ma nigdzie żadnej informacji o promocji a o bonus musi się człowiek sam dopominac!!!
 
P 0

pila

Użytkownik
Mam pytanko jaki jest czas oczekiwania na zaksięgowanie w unibet jeżeli wpłaty dokonało się przez konto internetowe(lukas).
POZDRAWIM!
 
Do góry Bottom