>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

o co chodzi

zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Pewnie jakiś kolekcjoner :grin:
A tak na poważnie to nie kojarzysz po co mu skan dowodu do gry u buka? No zakłada multi konta i sprzedaje ludziom, którym konto &#39;się skończyło&#39;.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witajcie wczoraj na ulicy jakiś koles zapytał mnie czy zgadzam się na zrobienie zdjęcia mojego dowodu za 50 złotych ,gadał coś ,że chodzi o zaklady bukmacherskie ?? O co tu chodzi?
Dowiesz się o co mu chodziło, gdy za te 50zł zaczniesz spłacać po 500zł miesięcznie za tę pożyczkę, którą on weźmie na Twoje dane osobowe... :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dowiesz się o co mu chodziło, gdy za te 50zł zaczniesz spłacać po 500zł miesięcznie za tę pożyczkę, którą on weźmie na Twoje dane osobowe... :grin:
a co za firma pozycza kase na skan dowodu? to jest f irmy problem.
Jak gosc niczego nie podpisywal moga go cmoknac a wszelkie upomnienia moze sobie uzyc jako papier toaletowy
Niech udowodnia ze bral pozyczke zycze powodzenia
Ale oczywiscie istnieje taka mozliwosc, ze przyjda wezwania do zaplaty ????
 
E 293

emarco

Użytkownik
A za kolejną dopłatą 50 złotych to pewnie z dowodem trzymanym przy twarzy.
Ale spokojnie, już niedługo będzie trzeba u bukmacherów trzymać dowód przy twarzy, z karteczką z napisem &quot;fota do wypłaty xxx z Otobeta&quot;
 
V 256

vernix

Użytkownik
a co za firma pozycza kase na skan dowodu? to jest f irmy problem.
Jak gosc niczego nie podpisywal moga go cmoknac a wszelkie upomnienia moze sobie uzyc jako papier toaletowy
Niech udowodnia ze bral pozyczke zycze powodzenia
Ale oczywiscie istnieje taka mozliwosc, ze przyjda wezwania do zaplaty ????
Z tym, że pożyczkodawca nie ma prawa żądać od nas kopii/skanu/itp. dowodu osobistego. Ważne jest dla nich, aby dane się zgadzały, nawet zdjęcie ich nie interesuje. Później przyjdzie wezwanie do zapłaty, sprawę oddadzą do sądu i jedyna możliwość to powołanie biegłego z zakresu analizy pisma ręcznego aby dowieść, że podpis na umowie nie jest jego. Kilka lat po sądach, a jeszcze dochodzi do tego windykacja przedsądowa, gdzie wydzwaniają do sąsiadów, przychodzą do Twojego miejsca pracy...
I żelazna zasada: jeśli musisz komuś dać DO do ręki, to pilnuj abyś miał go ciągle na widoku.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Z tym, że pożyczkodawca nie ma prawa żądać od nas kopii/skanu/itp. dowodu osobistego. Ważne jest dla nich, aby dane się zgadzały, nawet zdjęcie ich nie interesuje. Później przyjdzie wezwanie do zapłaty, sprawę oddadzą do sądu i jedyna możliwość to powołanie biegłego z zakresu analizy pisma ręcznego aby dowieść, że podpis na umowie nie jest jego. Kilka lat po sądach, a jeszcze dochodzi do tego windykacja przedsądowa, gdzie wydzwaniają do sąsiadów, przychodzą do Twojego miejsca pracy...

I żelazna zasada: jeśli musisz komuś dać DO do ręki, to pilnuj abyś miał go ciągle na widoku.
Małe sprostowanie co do windykacji większość firm windykacyjnych ogranicza się do listów i kontaktu mailowego w którym upominaja się o swoje , akcje typu wykorzystanie sąsiadów miejsca pracy nie mogą mieć miejsca w przypadku firm windykacyjnych bo to może dla nich oznaczać bardzo duże kłopoty , jedynie jeśli sprawa trafi do komornika to ten ma większe prawa i może szperac tu i tam , pisze to bo sam kiedyś miałem przygodę z takimi procedurami .
 
G 294

gostek365

Użytkownik
To co oni chcą od sąsiadów ? Bo nie za bardzo rozumiem co robi komornik u sąsiadów skoro to niby ja wiszę kasę komornikowi ;D
Kolega vernix się zapedzil z tymi &quot;sąsiadami&quot; , ale co do miejsca pracy miał rację .
 
V 256

vernix

Użytkownik
Kolega vernix się zapedzil z tymi &quot;sąsiadami&quot; , ale co do miejsca pracy miał rację .
Nic a nic się nie zapędziłem. Z miesiąc temu dzwonił do mnie gość z firmy windykacyjnej, przedstawił się i pytał czy znam taką i taką osobę, która jest moim sąsiadem. Nie trudno się domyśleć, że ma długi. To jest wywieranie presji na dłużniku, żeby spłacił bo sąsiedzi wiedzą o jego problemach.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Nic a nic się nie zapędziłem. Z miesiąc temu dzwonił do mnie gość z firmy windykacyjnej, przedstawił się i pytał czy znam taką i taką osobę, która jest moim sąsiadem. Nie trudno się domyśleć, że ma długi. To jest wywieranie presji na dłużniku, żeby spłacił bo sąsiedzi wiedzą o jego problemach.
To w takim razie przekaz ta informacje osobie zainteresowanej bo firma windykacyjna w takim wypadku przekroczyła swoje uprawnienia i osoba zainteresowana jeśli jest kumaty to może nieźle załatwić firmę windykacyjna i to jeszcze firma windykacyjna będzie mu musiała zapłacić ????
 
Do góry Bottom