>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Nowy Rok, Nowe Typy !

xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
Jest to mój nowy temat. Stary nie wypalił, nie miałem czasu i nie tak go prowadziłem jak trzeba było. W tym będę grał różnie, za duże i małe stawki. Przede wszystkim: Piłka Nożna, Sporty Walki, Hokej. Typy będą z analizami. Będę robił podsumowanie tygodnia co wtorek i następnie podsumowanie całego miesiąca. Gram u buka: Fortuna.
Na dzisiaj:
#1
Stoke - Watford 1X @1,19 ✅
Valencia - Celta Vigo X2 @1,60 ✅
@1,90
Stawka: 50zł
EWK: 83,60 zł
✅ 33,60 zł
Stoke zdecydowanym faworytem, Watford mnóstwo kontuzji, wyniki fatalnie. Na wyjeździe same porażki, natomiast Stoke u siebie gra bardzo dobrze, sądzę że raczej wygrają ale 1x dla pewności.
Jeżeli chodzi o Celtę i X2 to czemu nie ? Valencia nie jest w jakiejś wybornej formie, przegrała ostatnio z Sociedad. H2H ostatnie po stronie gości. Celta gra fajny futbol, w lidze europejskiej się pokazali z lepszej strony teraz jest liga i puchar. 1 mecz jest zawsze inny niż 2. Tu raczej Valencia nie będzie się spinała i Celta śmiało myślę że powalczy o remis lub nawet wygraną

EDIT: Ładnie poszło, 2-0 dla Stoke i 1-4 dla Celty, szkoda bo chciałem grać za więcej, szczególnie Valencie bo coś czułem że tu nie ugrają dużo. Jest niewielki plus
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
Tylko nożna dzisiaj
#2
Sociedad - Villarreal X2 @1,77 ⛔
Tottenham - Chelsea BTS @1,62⛔
@2,87
Stawka: 50 zł
EWK: 126,28 zł

#3

Tottenham - Chelsea X2 @1,46 ⛔
Real - Sevilla 2 drużyna strzeli 1 gola w min 1-72 @1,65 ⛔
@2,41
Stawka: 50 zł
EWK: 106.04

Analizy:
1 - Zacznę od meczu Sociedad z Villarreal. Obydwie w ostatnich meczach prezentowały się dobrze. H2H jest bezkonkurencyjnie po stronie Villarreal. Co prawda Sociedad u siebie gra bardzo dobrze i nie przegrał od kilku spotkań, ale to jest puchar króla. Ci drudzy wygrali ostatnio z Atletico Madryt. Czuję tu remis, dlatego nie pograć X2 to grzech. Tak jak wczoraj na Celtę z Valencią.
2 -
Tottenham - Chelsea to będzie mecz, drużyny które ostatnio nie przegrywają często. Chelsea niepokonane od 10 spotkań, punktuje każdego po kolei. Ci pierwsi w ostatnich 10 meczach przegrali raz i zremisowali też raz. Reszta to wygrane i zazwyczaj padały tam niezłe overy. Dzisiaj okaże się czy Chelsea poradzi sobie z taką drużyną czy Tottenham udowodni że jest na dobrej drodze żeby piąć się wyżej w tabeli. Rzadko między sobą wygrywali do zera, ostatnie mecze pokazują też że tracą gole, Chelsea co prawda ma tylko straconych 13, ale tutaj nie sądzę aby zachowali czyste konto, lecz myślę że ten mecz skończy się remisem lub ich zwycięstwem. BTS raczej siądzie, remis lub wygrana Chelsea też pewna.
3 - Real zagra z Sevillą w pucharze króla. Ich mecze to duże overy, głównie ze strony Realu ale nie tylko. Własne boisko to twierdza jeżeli chodzi o Królewskich, Sevilla ostatnio gra bardzo dobrze, strzela dużo goli. Jeżeli się przyłożą tutaj od pierwszego meczu to gola powinni strzelić, mają 72 minuty i tutaj myślę że warto pograć.
EDIT: Szkoda gadać nic nie poszło po mojej myśli
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
#4
Las Palmas - Gijon 1 @1,56 ✅
Real Sociedad - Sevilla 1X @1,38⛔
@2,15
Stawka: 50 zł
EWK: 94,60 zł

#5
Eibar - Atletico under 2,5 @1,69 ✅
Empoli - Palermo X2 @1,74⛔
@2,94
Stawka: 50 zł
EWK: 129,36 zł

#6
Palermo win @3,75⛔
Stawka: 20 zł
EWK: 66 zł

Analizy:
Las Palmas zdecydowanym faworytem, Gijon wszystko przegrywa ostatnio nie może ugrać nawet remisu. Czuję tu over i wysokie zwycięstwo Las Palmas, są do tego zdolni.
Sociedad z Sevillą. Ciekawe spotkanie. Ostatnio drużyna Realu wygrała z Villarreal 3-1 w Pucharze Króla. Pną się w górę i są blisko czołówki. U siebie są twierdzą nie do zdobycia i raczej nie sądzę żeby w tym meczu Sevilla wygrała. 1X dla pewności.
Eibar - Atletico. U siebie ci pierwsi dosyć mocni. Rzadko przegrywają, ostatnio same remisy i wygrane. Atletico jak to oni underowa drużyna szczególnie na trudnych terenach. Widzę tu większy under ale 2,5 dla pewności.
Empoli - Palermo. Obydwie drużyny w słabej formie, ich ostatnie mecze to porażki, czasami remisy. Palermo ostatnio wygrało z Genoą 3:4 w którym nikt się nie spodziewał tego co się stało w drugiej połowie, następnie remis z Pescarą. Empoli porażki z Sassuolo, Atalantą, remis 0-0 z Bologną. Mnóstwo kontuzji w drużynie Empoli. X2 jest tu bardzo możliwy, ale też myślę że Palermo może ugrać to 3 punkty.
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
#7
Osasuna - Valencia 2 @1,96 ⛔
Stawka: 100 zł
EWK: 172,48

Osasuna - fatalne wyniki, mnóstwo kontuzji. 10 spotkań to aż 8 porażek i 2 wygrane. Aktualnie zajmują ostatnią pozycję w tabeli. Valencia nie wiele lepiej. 17 miejsce czyli ostatnie które chroni przed spadkiem. Kto się spodziewał że drużyna która 2, 3 lata temu walczyła o podium, grała w kwalifikacjach do LM teraz będzie miała po 15 meczach tylko 12 punktów. Jeżeli chodzi o ich ostatnie spotkania to lepiej wygląda niż drużyna Osasuny. Na 10 spotkań wygrali 2 i zremisowali 3 razy. Ostatni mecz w lidze zagrali z Realem Sociedad, w którym grali bardzo fajną piłkę i przegrali ostatecznie 2:3. H2H od lat wygrywa Valencia, zdarzały się remisy. Biorąc pod uwagę te aspekty to dzisiaj drużyna Valencii powinna na luzie zremisować. Jednak mają szansę na wygraną co przydało by się żeby odbić się od dołu tabeli. Myślę że tu będą walczyli o 3 punkty.
EDIT: Szkoda na prawdę, bo wygrywali 3-2 i 2 86 min rzut karny i tak się kończy nie strzelanie na wyższy wynik. Ostatecznie 3-3
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
#8
Atletico - Las Palmas under 2,5 @2,13 ⛔
Stawka: 50 zł
EWK: 93,72 zł
#9

Atletico - Las Palmas under 3,5 @1,39 ⛔
Sochaux - Monaco awans: Monaco @1,29 ✅
@1,79
Stawka: 50 zł
EWK: 78,76 zł

Atletico gra rewanż z drużyną Las Palmas. Pierwszy mecz wygrali 2-0. Tu będzie raczej nic innego niż utrzymanie wyniku i awans bez dużego nakładu sił. Atletico to drużyna underowa, tutaj nie widzę więcej niż 2 goli.
Sochaux - Monaco. Mimo że Sochaux ma na swoim stadionie przewagę. Tam nie przegrywają, sądzę że tu awansuje Monaco być może po dogrywce lub karnych. Raczej pewniak.
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Po co tak spamujesz kontaktem do tego cienkiego typera, to nic nie pomoże zrozum to wreszcie.
Down: no tak z idiotą nie pogadasz
To była odpowiedź do spamera, który tu przez chwile wklejał reklamy.
Post do usunięcia!!!
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
#10
Southampton - Liverpool Awans: Liverpool @1,35
Bordeaux - Guingamp Awans: Bordeaux @1,4 ✅ 3-2
Alaves - La Coruna 1X @1,39 ✅ 1-1
AKO: 2,63
Stawka: 50 zł
EWK: 115,72 zł
Ostatnia zła passa trwa nadal. Na live trochę odkuwam, mam nadzieję że teraz coś tu zacznie iść do przodu.
EDIT: Póki co 2 zielone, został ostatni. Wczoraj Liverpool przegrał 0-1, ale w drugim meczu grają u siebie, mam nadzieję że zamkną mi wygraną.
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
#11
Celta Vigo - Valencia 1X @1,24 ✅ 1-1
Sevilla - Real Madryt X2 @1,43✅✅3-3
@1,77
Stawka: 50 zł
EWK: 77,88 zł

✅ 27,88 zł
#12
AC Milan - Torino Awans:Milan @1,53✅ 2-1
Stawka: 100zł
EWK: 134,64 zł

✅34,64
To na dzisiaj, pierwszy kupon to rewanże meczów Pucharu Króla Hiszpanii, a na drugim kuponie puchar Włoch.
Jeżeli chodzi o Celtę Vigo to w pierwszym meczu wygrali 4-1, przy takiej formie Valencii nie widzę tu nawet cienia szansy na ugranie wyniku dającego szansę na awans drużynie Valencii. Myślę że odpuszczą ten mecz i padnie tutaj remis lub win Celty.
Real z Sevillą w pierwszym meczu rozbił byłą drużynę Krychowiaka aż 3-0. Też nie widzę tu szans Sevilli na ugranie wyniku 3-0 lub większego. Real ma znakomitą passę nie przegranych meczy. Tutaj będą chcieli znów nie przegrać więc remis lub win Realu spokojnie wejdzie.
Milan - Torino. Milan tu zdecydowanym faworytem. Dobra forma na swoim stadionie, z Torino nawet nie remisował w ostatnich meczach. Milan raczej tu awansuje.
EDIT: Trochę strachu było, szczególnie w meczu Realu z Sevillą. Na szczęście znów zielono.
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
#15 Ręczna
Brazylia - Polska 2 @2
Tunezja - Hiszpana under 57,5 @1,58
@3,16
Stawka: 40 zł
EWK: 111,23 zł
#16 Nożna
Watford - Middlesbrough 1X @1,37
Leicester - Chelsea X2 @1,21
Toulouse - Nantes 1X @1,24
@2,06
Stawka: 35 zł
EWK: 63,45 zł
 
Do góry Bottom