>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Nowy regulamin expekt..

S 674

slukasz123

Użytkownik
Pewnie wiele osob dostalo e-maile z regulaminem expekt.I boli mnie jedna rzecz czemu jak akceptuje regulamin jest po angielsku pytalem o to na czacie i nie dostalem odpowiedzi....
A oto pare pkt expekt wiec uwazajcie:
(2) Wszyscy klienci muszą zagwarantować, że:
- Zarejestrowali się podając własne, poprawne oraz pełne dane osobowe
- Zarejestrowali się podając właściwy, własny oraz pełny i poprawny adres zamieszkania
- Zarejestrowali się podając ważny adres e-mail
- Zarejestrowali się podając ważny numer telefonu domowego/komórkowego
(3) Zastrzegamy sobie prawo do natychmiastowego zablokowania konta gracza w przypadku gdy rejestracja zostanie dokonana z nieprawidłowymi danymi.
(4) Gracz może zarejestrować wyłącznie jedno konto w naszym serwisie (jedno konto gracza na jedno domostwo) -wielokrotna rejestracja nie jest dozwolona. Jeżeli będziemy mieli jakiekolwiek podejrzenia wielokrotnej rejestracji przez tego samego użytkownika - konto jego zostanie automatycznie zablokowane. W takich przypadkach środki znajdujące się na koncie gracza mogą zostać zamrożone bądź tez skonfiskowane. Pierwotny depozyt nie zostanie także zrefundowany. Gracz poniesie również odpowiedzialność za wszelkie koszty związane z dokonanym naruszeniem przepisów Expekt Gaming (Gibraltar) Limited.
(5) Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia Konta i skonfiskowania znajdujących się na nim środków w przypadku, gdy będziemy mieć podstawy, bo podejrzewać, iż z Konta korzysta ktoś inny niż zarejestrowany posiadacz i/lub gdy mamy powód, by podejrzewać, że Konto jest wykorzystywane w celach defraudacji lub gdy jest w jakikolwiek sposób związane z jednym bądź kilkoma marketingowymi partnerami Expekt Gaming.
Krotko mowiac jesli nie zakutalizuje swoich danych mam bana swietne podejscie do klienta albo jesli maja jakies podejrzenia tez mam bana robi sie cos w rodzaju betway...

Ps regulamin znalazlem sam na stronie bo byl po polsku ale to co akceptuje jest po angielsku....
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Dokładnie. Piszesz, tak jakbyś miał kilka kont w Expekt (tzn. autor tematu)...
W regulaminie nic nadzwyczajnego nie zauważyłem, co by mnie zmartwiło.
Jesli chodzi o expekta mam tylko swoje konto!!!Kiedys byl dla mnie to buk nr 1.....Ale powiem krotko nie pamietam juz kiedy od nich cos dostalem jakis bonus...Jak widze w historii to w kwietniu w 2009 roku...Nic nie dbaja o klientow..Jakies spiny do kasyna czasem dostaje z ktorych nigdy nic nie ma...A co do regulaminu jest tak zrobiony ze jak maja jakies podejrzenie moga zbanowac....Krotko mowiac masakra...A byla taka porzadna firma...
Ps a oto odp od dzialu expekt czemu nic nie otrzymuje:
Po analizie Pana konta, niestety ale nie mozemy Panu zaoferowac Bonusu, gdyz Pan dosc duzo wygrywa.
Krotko mowiac sie usmialem.....
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
&quot;Gracz może zarejestrować wyłącznie jedno konto w naszym serwisie (jedno konto gracza na jedno domostwo)&quot; - dla mnie to jest nieprecyzyjne, bo w jednym domu przecież może mieszkać 2 lub 3 klientów, którzy mają oddzielne wpłaty.
 
J 0

jack_33

Użytkownik
Dokladnie Civilpl, regulaminy robią po siebie, a nie klientów nie polecam zakładania konta w Expekt, gdyż właśnie z tego powodu mam zawieszone konto. Po 1 na moim koncie działy się dziwne rzeczy, o których informowałem ich e-mailami nic nie zrobili, prawdopodobnie z dużą częstotliwością zdarzają się im awarie systemu itp.... Nie można się wyczyścić z ich bazy, można jedynie zamknąć permanetnie co właśnie uczyniłem. Pozdrawiam i polecam inne tego typu instytucje.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak chcesz to mogę Ci pomóc wyjaśnić tą sytuację. Wystarczy, że podasz na priv login.
@Civilpl
To raczej &quot;martwy punkt&quot;.
 
Do góry Bottom