>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Nowy komputer!!!!

krystyna 0

krystyna

Użytkownik
OT: Moderatorze drogi, zaimki dzierzawcze w powyzszym kontekscie powinny byc napisane z duzej litery, tego wymaga KULTURA !

Wracajac do meritum tematu, Kolego, uruchom Google, wpisz &quot;komputery&quot; wraz z nazwa swojej miejscowosci (lub wiekszej miejscowosci niedaleko Twojej), prawdopodobnie uzyskasz w ten sposob liste odnosnikow do interesujacych Cie miejsc. Jesli to jest zbyt ogolne, dodaj slowo &quot;sklep&quot;.

Przede wszystkim zacznij w koncu myslec samodzielnie, do konca zycia nie bedziesz o wszystko pytal na FORUM ?!

Przyklad wyszukiwan:
komputery wrocław
komputery warszawa
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Trzeba koledze pomóc :]
Najtańsze komputery są chyba w Media Markt ;)

Dlaczego chcesz kupić komputer w sklepie internetowym?
 
P 0

puzon

Użytkownik
Jak już ktoś napisał kup w prolinie... swego czasu gdy kupowałem swoją maszynke (jakieś pół roku temu) porównując wszystkie serwisy internetowe został ten jeden ;-). Szybka dostawa, gwarancja oraz najniższe ceny.. to zalety Prolina. I nie kupuj zestawu z media marktu bo... sam wiesz ????


Możesz też kupić każdą część oddzielnie po najniższych cenach posłuży Ci do tego http://skapiec.pl/
 
H 0

hans00

Użytkownik
esc.pl

W komputronku jest strasznie drogo, w mm nie polecam kupować kompów, jeśli się nie znacie wcisną wam gówno.
proline.pl - dobre sklep, można śmiało kupować
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Jak już ktoś napisał kup w prolinie... swego czasu gdy kupowałem swoją maszynke (jakieś pół roku temu) porównując wszystkie serwisy internetowe został ten jeden ;-). Szybka dostawa, gwarancja oraz najniższe ceny.. to zalety Prolina. I nie kupuj zestawu z media marktu bo... sam wiesz ????


Możesz też kupić każdą część oddzielnie po najniższych cenach posłuży Ci do tego http://skapiec.pl/
Wielkei dzięki puzoniku za tego linka z etutaj podałeś ????
 
M 0

moko

Użytkownik
To ja mam taka rade dla Ciebie - poszukaj w okolicy jakiegos malego sklepiku i tam zamow jakis zestaw. Moze nie wyjdzie taniej niz w takim na przyklad Media Markt, ale uwiez, ze bedziesz bardziej zadowolony. Z doswiadczenia wiem, ze w hipermarketach nie oplaca sie kupowac komputerow, bo tam jest jedna zasada - daja jedna dobra rzecz, ktora bardzo reklamuja, ale zeby cena byla jakas przystepna, to reszta czesci, to najtansze co mozna wlozyc...
 
Do góry Bottom